Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ingrida, ar prisišaldei uogų vaisinių juostelių gamybai? Ar bent bandei kada džiovinti jas?

O hidrolatus jau pardavinėji? Gali iš jų tokį kaip namų kvapą daryt - pridėti eterinių aliejų. aš iš levandų hidrolato dariau - pasaka kvapas. Bet jau čia ne ant odos. Jei norėsi daryt, pasakysiu, kaip vandenį su aliejais sujungt.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 07 12, 09:09)
Ingrida, ar prisišaldei uogų vaisinių juostelių gamybai? Ar bent bandei kada džiovinti jas?

O hidrolatus jau pardavinėji? Gali iš jų tokį kaip namų kvapą daryt - pridėti eterinių aliejų. aš iš levandų hidrolato dariau - pasaka kvapas. Bet jau čia ne ant odos. Jei norėsi daryt, pasakysiu, kaip vandenį su aliejais sujungt.

Ačiū Kavute.
Iš levandų virėme,dar bresta.
Šaldiklis ne guminis,nuo pernai pilnas,šiek tiek mėlynių įkišau ir žirnių dar.Pati nežinau kas ten nuo pernai.Sunku matyti,kai šaldiklis,aš pati tilpčiau.Viską kai sukrauni,paskui knistis iki dugno sunku,reikia viską iškrauti.Mėsos dar prištabeliuota,vis nusiperki,į šaldytuvo šaldiklį nebe telpa,ten krauni ir vis didėja.Gali būti karas mėnesį tikrai pragyventume. ax.gif
Dabar galva susukta san mazgą pasidaryti. ax.gif
Hidrolatus padėjau neseniai pardavimui dar tik.Kelis nupirko,giminę apdalinau. mirksiukas.gif
Ai nusipirkau du padėklus džiovyklei ir netiko mano Bomann,pirkau na glaz,tai kai rasiu laiko ir dar bus uogų,bandyti orkaitėje džiovinti? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 12 liepos 2024 - 10:10

Ruduo sparciai ateina,jau Ingrida geltonuju pinaviju pamerke.As jas merkdavau ant porcinkiules atlaidu ,pirma rugjucio sekmadieni.

Man tai jos vasaros gėlės. Dabar žydi. Nors ir jurginai jau pilnai žydi.

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 07 12, 11:08)
Ai nusipirkau du padėklus džiovyklei ir netiko mano Bomann,pirkau na glaz,tai kai rasiu laiko ir dar bus uogų,bandyti orkaitėje džiovinti? ax.gif

Tavo džiovyklė apvali? Tuomet nemanau, kad rasi tinkamų padėklų. Sakiau, kokią pirkt - neklausei biggrin.gif
O jei stačiakampė, tai gal ir rasi tinkamus, bet kiek žinau, irgi dydžių pasirinkimo nėra. Gal nebent ali.
Orkaitėje tai visada galima, bet elektros sąnaudos tai didžiulės. Tai kokį kartą išdžiovint tai nenubiednėsi, o jei dažniau naudot, tai reikia taupios normalios džiovyklės.
Atsakyti

Dusia, paprastai kokias 6 valandas miegu.

Čia vakar vakare draugė atėjo su šampe, išėjo apie vidurnaktį. O paskui pagalvojau, kad reik agurkus sukonservuot, kol vėsu. Abo dieną per karštį visai nesinorės. O kėliausi penktą, kaip visada. Reik šunį pavedžiot, kol neužkaito.

Atsakyti

Saintlina, vadinasi ir tu mažamiege  :4u: Jei normaliai funkcionuoji su 6 val miego .  Ūkinius darbius galima dirbi ir mažiau miegant, bet darbinius darbus  lėtai man gaunasi miegat mažiau . Dieną niekada nemiegu .  Na 1-2 kartus metuose gal ir papuola poguliuoko. Bet man nepatinka, atsibundu apkvaitusi, paprastai skaudančia galva.

Aš pvz sirgdama mažai miegu. Jei temperatūra aukščiau 38 niekaip neužmigsiu. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 12 liepos 2024 - 11:48

Pora ūkinių klausimų :
Kokio dydžio pas jus moliūgai ? Pas mane tik užmezgę. Kažin ar spės užaugti ? O kai kurie dar tik žydi, dar nei vieno moliūgėlio nėra..

Kada ir kur galima nusipirkti nešaldytų braškių daigų?  Praknisau internetą, kol kas  niekas neprekiauja. Arba kokie tai likučiai šaldytų . Gal dabar tik šaldytais prekiauja ?

Atsakyti

Saintlina, vadinasi ir tu mažamiege  :4u: Jei normaliai funkcionuoji su 6 val miego .  Ūkinius darbius galima dirbi ir mažiau miegant, bet darbinius darbus  lėtai man gaunasi miegat mažiau . 

Aš pvz sirgdama mažai miegu. Jei temperatūra aukščiau 38 niekaip neužmigsiu. 

Tiap, darbe man irgi miegligė užeina apie pietus. Atrodo, užmigsiu prie stalo. O kaime kažkaip eini, dirbi ir nieko.

Su temperatūra aš miegu ))

Atsakyti
Labas rytas,

pyle pas mus kazkur nuo 5 ryto,taip riebiai.Ir kur tas vanduo subega,kai taip lyja ir lyja pas mus?Ir jau apsiniauke,tamsu,salta,nesmagu.Vakar kiemely bemegzdama net kelenus idegiau saulutej.Ner oro pas mus.Turiu galvoj silto oro siemet.
As irgi is tu kur mazai miego uztenka.Man 5-6 val pats tas,jei daugiau,atsikeliu surugus.Diena irgi negaliu miegot,netraukia,gal irgi keleta kartu metuose nukrintu,bet turi but naktis nemiegota,ar taip koks negalavimas.Ziuriu moterys mezga atsigule ant sofos,as negaliu,tik sededama.Kai atsigulus,kojos pakeltos-sveikiau,nu man nesigauna ,nors tu ka.
Su tempera miegu ilgai ir diena ir nakti.Gal Dievulis ir siuncia tempera,kad issimiegociau. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Labu,

labai trankėsi prie ežero, audra buvo, o jau pylė lietus, dangus prakiuro.

Ryt lyg vėl praneša škvalą...

Atsakyti

Aha, ryt vėl virš 30 ir vėl perkūnija su lietum kažkur bus. 

Pou,.atostogauji?

Atsakyti

Iš ryto buvo gerai, o dabar šutra. Šlapia ir karšta. Man pakenčiama, bet.kas nemyli šilumos, ar širdelė streikuoja nepavydžiu. Tik 27, po vakar atgaiva.

Vakar net man buvo karšta. Rodė 32 - 33 telefonas. Net kaimiška troba perkaito, vėdinau vakare.

Atsakyti