Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Vs tokios. Laukiu kol sunoks 😃Priedas  20240705_141029.jpg   272,95KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Siemet keiciau sekla papriku,pirkau tas Qadro ar kaip ten jos,kur diskutavot ir dali senu raudonu pailgu.Is pastaruju nieko gero,isgelte,mazai vaisiu,o tos Qatro linksta krumai nuo vaisiu.Todel negaliu sakyt jog nemoku augint ,daugiau,arba,kad netokia dirva,arba,kad joms tiesiogine saule.Nonsensas,sekla reikia atitaikyt.Du kartus jau primaitinau,ryt,jei leis oras,tresiu trecia kart..
Sedziu kiemelyje,jau du kart begau i pavesy,pas mus karstaaaa,pagaliau Bet nakty jau rodo lietu.Negaliu atsidziaugt saulyte.
Atsakyti
Pas mus jau lietus pagaliau.Kaip žybteli vis krupčioju. smile.gif
Palijo,net nespėja žemelė sugerti,tiek sausa buvo.
Saintlina,pas Tave,dukra sakė apie 19 ateis. mirksiukas.gif
Na bent be krušos kol kas praėjo,dar griaudžia.
Atsakyti

Lyja ir mano kaime. Žadėjo 6 mm. Gal tiek ir bus. Atgaiva po tokio karščio.

Atsakyti

Saintlina,pas Tave,dukra sakė apie 19 ateis. mirksiukas.gif
Na bent be krušos kol kas praėjo,dar griaudžia.

Atėjo apie 21 :) vos spėjau cukinijas nuo grilio bliūdan suverst ))

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 07 11, 20:33)
<Atėjo apie 21 smile.gif vos spėjau cukinijas nuo grilio bliūdan suverst ))</p><p></p>

Palapinę įdomu spėjo pasistatyti?Liepiau miegoti mašinoje.
Ar kas klausys? 4u.gif
Pas mus taip gražiai lyja,langas atidarytas,toks gaivus oras. wub.gif wub.gif
Atsakyti

Žaibuoja stipriai, bet šiaip gan ramu. Lyja

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Lijo visą naktį. Žaibavo, bet kažkur toliau. Tai galima sakyt, ramiai praėjo. 

Festivalio muzikos irgi  klausiau )) bent antrą dar grojo, o penktą jau grojo. Tarpe miegojau, bet įtariu, kad irgi grojo )) 

Atsakyti

Palapinę įdomu spėjo pasistatyti?Liepiau miegoti mašinoje.
Ar kas klausys? 4u.gif

Po lietum tikrai nesėdėjo, dideli juk :) 

Man tai įdomu, kaip jie ten miške su visokiais skraidančiais apsikenčia.. aš ryte su šuniu išėjau, vos į mišką įlindus akliai apipuolė, uodai. Siaubas kažkoks. Nuo uodų tai purškalas veikia, bet kitiem tai visiškai pokum tie purškalai. Tai aš max pusvalandį prasiėjau ir išlėkiau lauk. Atviroj vietoj nebėr jų, bet miške baisybė kokia tai.

Gal ten festivalio teritoriją nupurškia kuo nors prieš renginį? Nors ten daug vietos užima.

Atsakyti
Labas rytas.
Vakar mane diena irgi uzpuole kazkokie ,dideli anksciau nematyti vabzdziai.Ikando ,aina jie sikt.Teko antihistaminus gert ,bet ir tai zymes liko.Tiesa jokio repelento nenaudojau.
Prie upelio uodu yra,net ryta puole.Namuose tai nera,visgi purskimas veikia.Purksta buvo ICON by syngenta
https://www.syngenta...trol/iconr-10cs
Namuose ,tai privacioje valdoje.
Ruduo sparciai ateina,jau Ingrida geltonuju pinaviju pamerke.As jas merkdavau ant porcinkiules atlaidu ,pirma rugjucio sekmadieni.
Atsakyti

Palyta ir pas mane visai nemažai. Ir lijo ramiai, po truputi. Perkūnija biški padudeno , nesmarkiai . O koks gaivus rytas :4u:   Pagal debesis panašu , kad dar gali lyti . Išmanūs įrenginiai lietaus šiandien nerodo  :rolleyes: .

Vakar po  pertraukos per lietų liko laiko pamegzti . Atgaiva  :P .

Saintlina, tai kiek tu miegi ?  3-4 val?

Aš Kaune dažniausiai tarp 6 ir 7. Jei mažiau 6 kelias naktis labai sulėtėju .  Nešiojau kelis metus laikroduką , žinau. Kaime  miegu ilgiau .  MB nutaręs , kad labai gerai miegasi po šlaitiniu stogu  :D  :D  :D . Nors Kaune triukšmo mažiau negu kaime. Čia žiogai , svirpliai visą naktį serenadas traukia, beveik cikados :) o rytais  tik ima švisti ir visas paukščių choras įsijungia. Bet matyt baltas triukšmas netrugdo ?  Kaimynų neturim, tai niekas žoliapjovės nepajungia ryte. 

Atsakyti