Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Saintlina,tu javu nepazisti biggrin.gifTie su akuotais yra labai genetiskai modifikuoti,nuo jusu samagono mutuosit labiau nei madagaskaro pingvinai biggrin.gif

Nesiginčysiu,.kad labai pažįstu, bet šitose apylinkėse kviečiai su akuotais augo visada. O to gėrimėlio aš nevartoju, tai man pingvinu tapt negręsia ))

Atsakyti

Atėjo perspėjimas formuojasi audra pajūry

Dabar rūpės dukra,festivalis Yaga,palapinėse. blink.gif

Pas man tai pranešimas, kad pietrytiniuose rajonuose audra formuojasi. T.y. kur tai netoli manęs. Bet telefonas lietų su perkūnija jau į naktį perkėlė.

A jau Yaga prasidėjo?  :blink:  lyg rugpjūtį būdavo? Žiūriu, ko čia internetas stringa.. kurmi kurmi, tuoj dings ryšys keturioms dienoms..

Atsakyti

Radau pernykštę fotkę. Nupiepę tie kviečiai, bet gerokai aukščiau kelių :)

Čia kviečiai?

Atsakyti

Saintlina, kviečiai be akuotų  :D  :P  :wub:​ 

Nu aš ir rugius matau ten 

Atsakyti

Pasakiau, kviečiai. Ir psio, šventa! Nueit iš arti nufotkint negaliu, nėr jau ))))

Atsakyti

Pasakiau, kviečiai. Ir psio, šventa! Nueit iš arti nufotkint negaliu, nėr jau ))))

Nu ok ok 😃

O dar būna kažkokie kvietrugiai 🤔

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 07 11, 12:18)
A jau Yaga prasidėjo?  blink.gif  lyg rugpjūtį būdavo? Žiūriu, ko čia internetas stringa.. kurmi kurmi, tuoj dings ryšys keturioms dienoms..</p>

Šalia Tavęs?Linksma ten Jūms? mirksiukas.gif Dabar suabejojau,nu bet,kad sakė Yaga,dabar prasidės festivaliai kas savaitę.
Pas mus vakare rodo lietų,liūtį naktį.Bet aš vistiek laistau avietes.Kiek to lietaus po tokios sausros?
Baigiu nukarpyti braškes prieš lietų.Gal gerai būtų jas patręšti?Kuo geriau?Tręštos pavasarį.
https://www.part.lt/...6a82ec9a300.jpg
Mano naujasis sodas,vakar dar nupjauta žolė,pieva pageltųsi nuo sausros.Priekyje nekreipti dėmesio,nedaeina rankos iškasti slyvos,nudžiuvusios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 11 liepos 2024 - 13:16

Ingrida , kiek pamenu IK leisdavo tręšti po lietaus . Gal braškių trąšomis pagal normas ?

Sodo dydis  :4u:  :wub: .  

Žada lietų 19 val . Gal bus ? Šiltnamį ir daržo lepūnus , ty agurkus, paprikas , bakalžanus ir cukinijas paliejau . 

Ingrida, ar dera tavo baklažanai ?

Atsakyti

Ingrida, pora km nuo mūsų. Muzika girdisi :) ypač vakare ir anksti ryte. Bet durniausia, kad internetas dingsta. O kartais ir ryšys. Matyt, neatlaiko staiga stipriai padidėjusios apkrovos vietinis ryšio bokštas. Pagooglinau, tikrai Yaga. 

 

Man nebeužkrauna Ingridos foto..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 11 liepos 2024 - 13:46
QUOTE(Dusia37 @ 2024 07 11, 13:43)
Ingrida, ar dera tavo baklažanai ?</p><p></p><p></p>

Dusiuk,nemoku auginti baklažanų,paprikų.Nu neauga jos pas mane.Žemė netinkama?Vienas baklažanas užmegztas ir žydi abu.Tik du turiu.Paprikos užaugina po kelis vaisius ir numiršta. ax.gif Ir pasodinti netinkamame šiltnamyje,netoli tujos,jų šaknys manau paiima visas medžiagas.Sodinsiu ten braškes,tuščia laikyti gaila,plėvelė pernai sumaitota,neapsimoka keisti,braškės manau augs. ax.gif
Neturiu trašų,nusipirksiu,bet galima dabar tręšti braškių trašomis? 4u.gif
Stebiu per fb audrą.Jau Radviliškio rajone davėsi,netoli nuo mūsų.Geras lietus laukiamas,kruša-ne. ax.gif
Atsakyti

https://buvis.lt/kad...tresti-braskes/

Rašo kad galima. Aš tręšiu. 

Šiemet rausiu lauk visas. Vienos senos, kitos nepatiko  rūšis. Ne mano  dirvai vadinasi ji. Sodinsiu Rumba. Skonis vidutiniškas, bet derlius geras netgi pas mane. 

Atsakyti

Dusiuk,nemoku auginti baklažanų,paprikų.Nu neauga jos pas mane.Žemė netinkama?Vienas baklažanas užmegztas ir žydi abu.Tik du turiu.Paprikos užaugina po kelis vaisius ir numiršta. ax.gifIr pasodinti netinkamame šiltnamyje,netoli tujos,jų šaknys manau paiima visas medžiagas.Sodinsiu ten braškes,tuščia laikyti gaila,plėvelė pernai sumaitota,neapsimoka keisti,braškės manau augs. ax.gif
Neturiu trašų,nusipirksiu,bet galima dabar tręšti braškių trašomis? 4u.gif
Stebiu per fb audrą.Jau Radviliškio rajone davėsi,netoli nuo mūsų.Geras lietus laukiamas,kruša-ne. ax.gif

Aš radau paprikas, kurios man gerai auga vazonuose. Tokios mažutės būna parduotuvėse geltonos, oranžinės ir raudonos. Auginu oranžines. Jos iki sprindžio ilgio. Saldžios

 Vaikas valgo nuo krūmo 😃

Atsakyti