Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Tai kas ten užrūgštėja ?
Kraujo pH lygus 7,32–7,35, šlapimo 5–6, skrandžio sulčių 1,73, seilių 6,8–7,2.
Mirtume jei kraujo pH būtų pvz 7,5 ?
Atsakyti

Užbaigiant maisto temą : kam ta juoda duona prie lašinių , tai nežinau ?  Apie grūdus ir bulves - nu neprisitaikę žmonės juos valgyti ...  Bulvė iš viso jaunas produktas Lietuvoj. Mintys pas žmonės turėtų būti ilgesnės negu pas Buratiną  :rolleyes: . O apie dabar auginamas grūdines kultūras iš viso patyliu . Kviečiai žemiau kelių . Aš pamenu , kokio ūgio jie būdavo , kai buvau vaikas.  Lietaus nerodo  mano kaime telefonas. Užkniso laistymas.
Kas čia per šventvagiška mintis???  :blink:  :blink:  :blink:  juoda duona privalo būt komplekte prie lašinių! Čia kaip Romeo ir Džuljeta, kaip Tristanas ir Izolda, kaip duona ir druska, kaip... nu, dar sugalvosiu )) faktiškai turėtų pardavinėt komplekte abu ))) Ai, man čia briedas apie neprisitaikymą. Nuo akmens amžiaus valgė visokias šakneles ir višūnėles, o dabar staiga neprisitaikę. Maisto perteklius, visokių medžiagų naudojimas kur reik ir kur nereik, o ne neprisitaikymas. Va dėl kviečių aukščio tai nežinau kaip jie derlingose žemėse atrodo. Pas mus kai sausa, tai tikrai žemi ir trys grūdai varpoj. Šiemet net nekulta, nušienauta ir palikta. Bet būna metai, kai aukšti tie kviečiai būna, iki juosmens tikrai. Šiaip kvietrugiai žemesni ir tvirtesni.

Lietų pas mane kaime telefonas rodo. Vakarui. Bet iki vakaro greičiausiai persigalvos ir neberodys.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 11 liepos 2024 - 10:53
aš ne botanikė smile.gif Nuosavas šeimos narys botanikas , tas kur baltymus treniruoja pjaustydamas juo virusų pagalba sakė , kad tai tik teorijos .
Gal visa tai ir yra, veikia ir tt. Nežinau.
Atsakyti

Kiek mano menkos žinios leidžia teigti , tai  su visom grūdinėmis kultūrom taip yra žaidžiama. To baltymo visose per daug... 

Jūs man, durnai, pasakykit.. tas minimas baltymas - tas pats kurio kiekis sudėty ant pakelio nurodytas?

Atsakyti
Gliutenas.Tas pats kuri tik prie kapitalizmo eme mineti ir ieskoti ,grudu kaina nuo jo priklause.O sukelti jo koncentracijai labai tinka urejos ir glifosato kokteilis.
Jau nekalbant apie pirmus tris puslapius algoritmo.Cia jau paskutinis.Tada senoviniai burai(ty as)buvo eliminuoti su savo kvieciais kozak.Ot skanus buvo ,Klovainiu valcavimo malune sumalti .I keturias frakcijas.Zodziu as ten buvau tame biznyje,tai zinau.
Dabar sita niki ,kaip luety sako cia perkeliau.Jau atradau buda ,darausi javainius ,kaip sakant. biggrin.gif Buro genas stiprus, dominuojantis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 11 liepos 2024 - 11:04

Jūs man, durnai, pasakykit.. tas minimas baltymas - tas pats kurio kiekis sudėty ant pakelio nurodytas?

Ne , čia tas kuris grūdo varpoje  randamas.

Senosiose veislėse buvo daug ląstelienos, mažai baltymo. Dabar daug baltymo , kažkokio tokio, ko organizmas net nepažįsta. Priima kaip svetimkūnį. Nemoka  su juo susitvarkyti.

Aš kviečius matavausi savo krašte. Būdavo aukšti , išguldavo . Dabar iki kelių, mažesni už miežius . Nepritūpsi  :D  :P

Kvietrugiai jūsų krašte auginami kokio tai paukščio ašaros gamybai ? :D . Ir reikia šaltinio vandens, ko netrūksta tame krašte. Švariausias produktas  iš Dzūkijos sako žinovai ... Nors man tai nereikalingas :) nebent dangteliams pavalyti  :P 

Atsakyti
Samagono gamybai irgi turbut jau nieks nieko nebeaugina ir samagono nebedaro.
Ir beje ,asmeniskai pazistu Zasliu seniunijos samagono buvusius gamintojus,taip jkad dar neaisku ,kas kuriame kraste biggrin.gif
Atsakyti

Va truputis teorijos...

https://zachh.lt/ar-...-mums-naudingi/

Čia labai populiariai parašyta.

Pas mane namie kelios knygos vartaliojasi ta tema. Kažkada domėjausi.

Atsakyti

Kvietrugiai jūsų krašte auginami kokio tai paukščio ašaros gamybai ? :D 

Kurcinio! )))

Atsakyti

Samagono gamybai irgi turbut jau nieks nieko nebeaugina ir samagono nebedaro.
Ir beje ,asmeniskai pazistu Zasliu seniunijos samagono buvusius gamintojus,taip jkad dar neaisku ,kas kuriame kraste biggrin.gif

Žinovai sako Dzūkiškas geriausias. Dėl šaltinių vandens. Kažkada jaunystėje dirbau kolektyve , kur žmonės buvo fanai .

Negaliu pasakyti , mane  nuo kvapo purto , negaliu paragauti .

Atsakyti
O as ta darau praktiskai.
Tiesa kviecius jau meciau ,dabar visokiu mamalygu ir mieziu periodas.
Dusia,cia alui vandens ph svarbus.Distiliatams tik bravoro ausinimui vandens reikia.Gali ir kanalizacijos but.Ir alaus bravorai yra prie utenos ezero,prie birzu ezero,prie kineskopu ezero,panevezyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 11 liepos 2024 - 11:14

Samagono gamybai irgi turbut jau nieks nieko nebeaugina ir samagono nebedaro.

Ui, daro ))) ir kokiais kiekiais užsakymai eina...

Turbūt ir augina tam reikalui. 

Atsakyti