Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

O kas tas paprastas?

Nes grūdai gi irgi paprasti 😁. Bulvės paprastos 

Bulvės išvis nėr blogas maistas

Atsakyti

Tikrai taip.Mano bobutes mieziu perlines kruopas gyvuliams virdavo,tai as didelio puodo valgydavau.Man skanu .KRIU ,KRIU.
O visokie prisieke kazko nevalgytojai ,tai uzknisa su savo deklaracijom ,ko jie nevalgo.
Vakar buvo vakariene pas veganus.Na pavalgiau as tu agurociu su bulvem,dar spurgu ,visokiu arbuzu ir melionu jau grieztai atsisakiau ,tokiu pat tonu kaip jie apie mesa ir zuvi kalbejo. biggrin.gifTo dar betruko ,sysiu kilnotis nakti.Ryta as tuos melionus valgau.
Po baliaus zveriskai norejosi lasiniu ,bet be baltymu alko kale galvon ,tai lasiniu siryt pavalgiau.
Man gerai ,as gaunu zuvies,ja galiu valgyt be saiko.O mityba taipogi sezonine.Dabar pav baklazanas keptas su suriu.

Pas mus vasarą daug cukinijų racione.  

Nuo pavasario žalių salotų, vėliau agurkų (reiks pasiraugti), pomidorų, lapinių burokėlių, uogų...

Atsakyti
https://www.youtube....rts/iGJr-OlI70o
Cia vakaryksciu vakarietisku vertybiu gerbejoms.
Dusia,tu buvai absoliuciai teisi - po sios kadencijos Lietuvoje neliks akmens ant akmens.Su tuo ir sveikinu.
Tik va nezinau kas pirma ateis - nauja pandemija,baisesne uz pirma ir tikresne.Naujasis virusas daug stipriau pazeis nervu sistema centrine ir periferine ,simpatine ir parasimpatine.
Labai budingas simptomas bus depresija ir apetito netekimas.
Tokiam bukietui sakyciau B12 tinka.Dar cinko pikolinatas .Humino rugstis.Na zodziu pradekit jau ruostis.
O dar yra jau gauti nurodymai apie ypatingos parengties rezima.Cia jau daugiau pasakyt nieko negaliu.Na gal grynu babkiu turekit ir kuro automobilio bake.
Atsakyti

Och...

Atsakyti
Ko tu dusauji ,amadeja, tu jau netgi galbut persirgai. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 11 liepos 2024 - 09:07

Ate tavo receptu gamintų baklažanų valgiusi. Mano draugė taip gamina. Man labai skanu . Pas ją pavalgau, o pati nepasigaminu :) Aptingstu .

Vaikas atvažiavo  su priemarte vakar vakare , tai sukroviau agurkus, porą baklažanų ( sakė gamins pats  ) , kelias cukinijas. 

Kaip smagu žiūrėti  į jaunus valgančius žmonės :D  :D  :D . Buvo nuo pietų šaltibarščių o paskui ištraukiau iš kamado šonkaulių .... Vaje kokiu tempu jie buvo dorojami . Jaunystė  :P

Užbaigiant maisto temą : kam ta juoda duona prie lašinių , tai nežinau ? Su duona daugiau suvalgai ? Su  daržove greičiau pasisotini ...

Galiu valgyti viską, ir valgau jei svečiuose ar kelionėse.

Man baisiausi žmonės yra visi  veganai . Visada alkani. Visada paklaus o ką man valgyti? Ar yra kas nors veganiško ? Bet aš tai viešai nerėkauju svečiuose,  ką aš valgau ko aš ne  :hmm: Ir niekad man nepapjaustys vytinto kumpio  :D  :D  :D

Apie grūdus ir bulves - nu neprisitaikę žmonės juos valgyti ...  Bulvė iš viso jaunas produktas Lietuvoj. Mintys pas žmonės turėtų būti ilgesnės negu pas Buratiną  :rolleyes: .

O apie dabar auginamas grūdines kultūras iš viso patyliu . Kviečiai žemiau kelių . Aš pamenu , kokio ūgio jie būdavo , kai buvau vaikas. Visos naujos veislės išvestos radiacijos pagalba. Nėra kito tokio efektyvaus būdo  sukelti genų mutaciją.  Be to dabartinių javų grūde labai didelis kiekis baltymo . Žarnynas nesusitvarko . Va tada prasideda visos autoimuninės ligos, alergijos, sąnarių  uždegimai ir dar velnias žino kas. Informacijos ir knygų ta tema yra pakankamai . Ne telegramo kanalų čia info jums rašau ...

PS man visiškai vienodai , kas ką valgo  :P

Čia parašiau labai suprimityvintai. Kam įdomu , ir biški botaniką ir biologiją mokėsi gali susirasti info.

Lietaus nerodo  mano kaime telefonas. Užkniso laistymas.

AA - jau senai sakiau, pasikartosiu , tie du senukai turėtų gyventi senelių namuose, rūkyti cigarą, gurkšnoti brendį ( kraujagyslėms gerai ) , lošti bridžą ir ginčytis bele kiek apie pasaulio tvarką...

Iki kokio absurdo prisigyvenom , kai  galiausiai pasaulio valstybei vadovauja  visiška demensija... Baisu ? man taip... ir jau senai tą sakiau , tik pakartosiu.

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 11 liepos 2024 - 09:58

Buvau svečiuose, pririjau šūdmaistinių pyragų, tik kad iš 3 rūšių 1 buvo skani. Bet aš nemandra, visus suvalgiau, nieko nestumdžiau biggrin.gif
Grįždama labai ledų dėžę norėjau nusipirkt, bet susilaikiau. Susilaikymas dorybė biggrin.gif. Bet vyno tai įsipyliau biggrin.gif

Maladiec!

Atsakyti
1.Lasiniai ,rugine duona ir cibulis yra skanu.Del manes gali but ir cesnakas ,beigi bulves.
2.Taip ,paskaicius kvieciu auginimo technologija,praeina noras juos valgyti po pirmu dvieju pastraipu.
3.Yra kukuruzai ,mieziai ,avizos beigi visokia grudine egzotika - CHIA ,kynva ir taip toliau ,dar kanapes.
4.Prisitaikymui prie besikeicianciu salygu yra nauja medicinos saka - integratyvi medicina.Jinai apima daug ka,graziai itikina est shuda(humino rugstis)Pasikeist zarnyno gyventoju(cia tai abejoju ,bo flora yra telepate,jie turbut iskart zino,kad ja nori keisti ir imasi rezistencija organizuotis)Ir daug visokiu fintu
5.Demencija ta bukle.
Atsakyti

1.Lasiniai ,rugine duona ir cibulis yra skanu.Del manes gali but ir cesnakas ,beigi bulves.
2.Taip ,paskaicius kvieciu auginimo technologija,praeina noras juos valgyti po pirmu dvieju pastraipu.
3.Yra kukuruzai ,mieziai ,avizos beigi visokia grudine egzotika - CHIA ,kynva ir taip toliau ,dar kanapes.
4.Prisitaikymui prie besikeicianciu salygu yra nauja medicinos saka - integratyvi medicina.Jinai apima daug ka,graziai itikina est shuda(humino rugstis)Pasikeist zarnyno gyventoju(cia tai abejoju ,bo flora yra telepate,jie turbut iskart zino,kad ja nori keisti ir imasi rezistencija organizuotis)Ir daug visokiu fintu
5.Demencija ta bukle.

Kaip  turinti jautrų skrandį galiu pasakyti , kad be duonos geriau virškina lašinį. Ir mažiau suvalgai .

Apie Lietuvą ir kviečius žinau dar , kad mes savų nevalgom. Savus išvežam , atveža iš trečių šalių , pigesnių.

Kiek mano menkos žinios leidžia teigti , tai  su visom grūdinėmis kultūrom taip yra žaidžiama. To baltymo visose per daug... 

....

Dėkui. Mano klaida. Pasitaisysiu  :blink:​ 

Atsakyti
Del kvieciu dabar sunku pasakyt ,bet taip ,zarnyno flora nesuprato kame bajeris.Taip atsirado celiakija,bet as tai manau ,kad su glifosato likuciais florai buvo kaput ir dabar ten kita flora.Arba fauna.
Dusia ,o ka tu vartoji del lastelienos? Jei visai jokiu grudu nei bulviu tai vistiek kazka turi vartot? Ir kaip minejo aninanda,del ph?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 11 liepos 2024 - 10:16
Daržovės dėl lastelienos. Sezonines.
Aš tuo PH organizmo nelabai tikiu .
Kaip ir kepenų valymu ax.gif
Žarnyną geriausiai maitina lapinės daržovės. Kopūstai salotos ir kt. Man tinka salotų prausbliūdis su trupučiu aliejaus ir fetos sūrio dėl skonio kažkiek. Kai turiu savų - ty nuo balandžio iki spalio pusės galiu valgyti .
Susižiūrėjus maistą labai gerai veikia žarnynas. Kaip laikrodukas. Ir nebebūna visokių ten pilvo pūtimų ar naktinių skrandžio skausmų. Ko gero namie nošpa ir menzimas paseno. Kaime tai tikrai neturiu. Nors aną naktį jau jaučiau skrandį. Uogas sumažinau ir praėjo .
Kas kam tinka.
Atsakyti
https://www.ncbi.nlm...les/PMC4180894/
Ph yra ,tiki tu juo ar ne.
Atsakyti