Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Anidada, dabartiniuose kviečiuose yra per daug baltymo.  

Visos naujosios veislės išvestos radiacijos pagalba. Gamtos mokslus studijavai pati žinai  daugiau negu aš. Todėl nesiplėsiu .  Nes nesu nei medikė , nei gamtos mokslų žinovė. Tik mėgėja pasiskaitinėti . 

Aš  grūdų nevalgau ir tik bado metu valgyčiau ... Ir taip gyvenam pertekliaus laikotarpiu . Per daug maisto aplink , kad reiktų grūdus ar bulbas kasdien valgyti .

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 10 liepos 2024 - 13:50

Anidada, dabartiniuose kviečiuose yra per daug baltymo.  

Visos naujosios veislės išvestos radiacijos pagalba. Gamtos mokslus studijavai pati žinai  daugiau negu aš. Todėl nesiplėsiu .  Nes nesu nei medikė , nei gamtos mokslų žinovė. Tik mėgėja pasiskaitinėti . 

Aš  grūdų nevalgau ir tik bado metu valgyčiau ... Ir taip gyvenam pertekliaus laikotarpiu . Per daug maisto aplink , kad reiktų grūdus ar bulbas kasdien valgyti .

O tai ką valgai? 

Atsakyti

O tai ką valgai? 

Paprastą, sezoninį  maistą ...

Atsakyti

PS nėra tokio maisto produkto , kurio negalėčiau atsisakyti  :D 

Sunku būtų be kavos. Kokią savaitę būčiau pikta ir nelaiminga . 

Ir liūdna be vyno  :D  :P 

Man gyvenimo komfortas yra gerai jaustis.  

Oraliniai malonumai ne tiek  svarbu ...

Atsakyti

Čia nufotkinau vieno Škotisko kiemo dizainą 🤣. Pralinksmino mus

 


Pridėta:

Atsakyti

Paprastą, sezoninį  maistą ...
O kas tas paprastas?

Nes grūdai gi irgi paprasti 😁. Bulvės paprastos 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 10 liepos 2024 - 14:25

PS nėra tokio maisto produkto , kurio negalėčiau atsisakyti  :D

Sunku būtų be kavos. Kokią savaitę būčiau pikta ir nelaiminga . 

Ir liūdna be vyno  :D  :P

Man gyvenimo komfortas yra gerai jaustis.  

Oraliniai malonumai ne tiek  svarbu ...

Be kavos laisvai. Prieš kokius du metus pakeičiau kavą rytais žaliąja arbata, geriu db tik savaitgaliais. Galvojau būsiu mieguista ilgai. Bet tik 2 d buvau. Net pačiai keista, kaip lengva tai padaryt buvo. Matyt tiesiog psichologine priklausomybe. 

Atsakyti

Sėdžiu laive prie baseino, žiūriu pro langus ir aiškiai žinau, kad Škotijoj gyvent nenorėčiau 😂. 12c lauke ir lyja visą laiką


Pridėta:

Atsakyti

O kas tas paprastas?

Nes grūdai gi irgi paprasti 😁. Bulvės paprastos 

Grūdai ir bulvės paršiukų maistas.

Jau daug kartų  viskas apie maistą išdiskutuota. Nebeatsibosiu... nebeįdomu jau. Juolab , kad niekam nieko nerekomenduoju. Vieną dalyką galiu pasiūlyti,  išmeskite sėklų aliejus, nuodas... bet jūsų teisė.

Atsakyti
Tikrai taip.Mano bobutes mieziu perlines kruopas gyvuliams virdavo,tai as didelio puodo valgydavau.Man skanu .KRIU ,KRIU.
O visokie prisieke kazko nevalgytojai ,tai uzknisa su savo deklaracijom ,ko jie nevalgo.
Vakar buvo vakariene pas veganus.Na pavalgiau as tu agurociu su bulvem,dar spurgu ,visokiu arbuzu ir melionu jau grieztai atsisakiau ,tokiu pat tonu kaip jie apie mesa ir zuvi kalbejo. biggrin.gif To dar betruko ,sysiu kilnotis nakti.Ryta as tuos melionus valgau.
Po baliaus zveriskai norejosi lasiniu ,bet be baltymu alko kale galvon ,tai lasiniu siryt pavalgiau.
Man gerai ,as gaunu zuvies,ja galiu valgyt be saiko.O mityba taipogi sezonine.Dabar pav baklazanas keptas su suriu.
Atsakyti

Lašiniai su juoda duona ir Cibuliais yra geriausias desertas man🤣

Atsakyti
Kaip gamint baklažanus? Pomidorų dar tik vienas kitas, mėsos nesinori.
Atsakyti