Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Tipo, jau dabar kviečiai, rugiai nebe glifosatiniai? unsure.gif

Aš to nežinau. Bet juk visus gyvūnus tuo pačiu maitina. Tai ką tada valgyt? Tik savo užaugintas daržoves nebent. Bet retas gali taip gyvent, kad nieko nereiktų pirkt is maisto 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 07 10, 13:21)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73155851" data-time="1720606540"><div><p>Tipo, jau dabar kviečiai, rugiai nebe glifosatiniai? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aš to nežinau. Bet juk visus gyvūnus tuo pačiu maitina. Tai ką tada valgyt? Tik savo užaugintas daržoves nebent. Bet retas gali taip gyvent, kad nieko nereiktų pirkt is maisto </p>

ok, o tai gliutenas ir uždegiminiai procesai organizme? Ką apie tai?
Atsakyti

Tipo, jau dabar kviečiai, rugiai nebe glifosatiniai? unsure.gif

na, šito skaitydamas sudėtį neperskaitysi :)

Nebent visai duonos atsisakyti. Bet bent man tai niekaip nesigauna. 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 07 10, 13:34)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73155851" data-time="1720606540"><div><p>Tipo, jau dabar kviečiai, rugiai nebe glifosatiniai? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>na, šito skaitydamas sudėtį neperskaitysi smile.gif</p><p>Nebent visai duonos atsisakyti. Bet bent man tai niekaip nesigauna. </p>

Tai aš ir neskaitau tų sudėčių biggrin.gif. Aš tai visai ne duoninė, tai jei kada prireikia kokios riekutės, o tai būna labai retai, tai valgau, kokia yra ir etikečių nestudijuoju biggrin.gif. Kaip ir kokį tortą valgydama ar ledų dėžę - koks skirtumas, kokio lievumo sudėtis, jei aš vis tiek valgysiu biggrin.gif
Atsakyti

ok, o tai gliutenas ir uždegiminiai procesai organizme? Ką apie tai?
Nu jei nesergi celiakija, tai nepakenks tau tas gliutenas.  Tu vegane? Ar valgai tik maistą is savo ūkio? 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 10 liepos 2024 - 12:47

Tai aš ir neskaitau tų sudėčių biggrin.gif. Aš tai visai ne duoninė, tai jei kada prireikia kokios riekutės, o tai būna labai retai, tai valgau, kokia yra ir etikečių nestudijuoju biggrin.gif. Kaip ir kokį tortą valgydama ar ledų dėžę - koks skirtumas, kokio lievumo sudėtis, jei aš vis tiek valgysiu biggrin.gif

Tai Vat ir atsakymas - saikas. Su visais produktais

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 07 10, 13:45)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73155856" data-time="<a href="> ok, o tai gliutenas ir uždegiminiai procesai organizme? Ką apie tai?</blockquote> Nu jei nesergi celiakija, tai nepakenks tau tas gliutenas.  Tu vegane? Ar valgai tik maistą is savo ūkio? 

Pakenks.
Ne veganė.
Valgau iš visur.
Nu bet nesakau ko jūs bijot tos ferminės mėsos, nes jos ir priderėtų bijoti. Kaip ir glifosatinio gliuteno.
Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2024 07 10, 13:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73155858" data-time="1720608198"><div><p>Tai aš ir neskaitau tų sudėčių vartotojo įkelta nuotrauka. Aš tai visai ne duoninė, tai jei kada prireikia kokios riekutės, o tai būna labai retai, tai valgau, kokia yra ir etikečių nestudijuoju vartotojo įkelta nuotrauka. Kaip ir kokį tortą valgydama ar ledų dėžę - koks skirtumas, kokio lievumo sudėtis, jei aš vis tiek valgysiu vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tai Vat ir atsakymas - saikas. Su visais produktais</p>

Kas yra tas saikas? Nu kiek pvz. duonos kg per mėn. yra saikas? Tau. Nes kitam bus kitoks saikas.
Aš tai pusę riekės per 2-3 mėn. suvalgau, bet nesakau, kad saikingas nuodijimasis gerai. Yra kaip yra, bet nieko gero.
Atsakyti

Pakenks.
Ne veganė.
Valgau iš visur.
Nu bet nesakau ko jūs bijot tos ferminės mėsos, nes jos ir priderėtų bijoti. Kaip ir glifosatinio gliuteno.
Papildyta:
Kas yra tas saikas? Nu kiek pvz. duonos kg per mėn. yra saikas? Tau. Nes kitam bus kitoks saikas.
Aš tai pusę riekės per 2-3 mėn. suvalgau, bet nesakau, kad saikingas nuodijimasis gerai. Yra kaip yra, bet nieko gero.

Tai reiškia nuodijies is visur. Kaip ir visi.

Nu toks gyvenimas dabar, jei neturi savo ūkio.

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 07 10, 14:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73155861" data-time="1720608912"><div><p>Pakenks.
Ne veganė.
Valgau iš visur.
Nu bet nesakau ko jūs bijot tos ferminės mėsos, nes jos ir priderėtų bijoti. Kaip ir glifosatinio gliuteno.
Papildyta:
Kas yra tas saikas? Nu kiek pvz. duonos kg per mėn. yra saikas? Tau. Nes kitam bus kitoks saikas.
Aš tai pusę riekės per 2-3 mėn. suvalgau, bet nesakau, kad saikingas nuodijimasis gerai. Yra kaip yra, bet nieko gero.</p></div></blockquote><p>Tai reiškia nuodijies is visur. Kaip ir visi.</p><p>Nu toks gyvenimas dabar, jei neturi savo ūkio.</p>

Nu taip, nuodijuosi - ar aš kitaip sakiau?. Tik, skirtingai nei tu, nesakau, kad nuodų nereikia bijoti.
Tai kas tau tas saikas?
Va, mano kaimynas sakė, kad jau saikingai alkoholinasi - jau tik 1 bambalis alaus per dieną biggrin.gif . Čia šiaip, į saiko temą.
Atsakyti

ne, nu pusė riekutės per tris mėnesius yra ne saikas, o išvis nevalgymas. 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 07 10, 14:21)
<p>ne, nu pusė riekutės per tris mėnesius yra ne saikas, o išvis nevalgymas. </p>

Aš tokio žodžio (saikas) apskritai nevartoju biggrin.gif O tiek man tiesiog natūraliai gaunasi, sakau, kad aš ne duoninė. Va, bulkinė tai buvau, bet tos iš principo nebevalgau biggrin.gif
Atsakyti

Nu taip, nuodijuosi - ar aš kitaip sakiau?. Tik, skirtingai nei tu, nesakau, kad nuodų nereikia bijoti. Tai kas tau tas saikas? Va, mano kaimynas sakė, kad jau saikingai alkoholinasi - jau tik 1 bambalis alaus per dieną biggrin.gif. Čia šiaip, į saiko temą.
O kas iš tos baimės? Kokia prasmė bijot? Kuo baimė padės? Kaip tik juk pakenks 😃. Stresas, kortizolis, etc🤣

I kaimyną tai reikia lygint su juo pačiu juk. Gal prieš tai po butelį vodkes per dieną gėrė. Tai va dabar jau vistiek saiko progresas 😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 10 liepos 2024 - 13:42