Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Tai kad dar mano seneliai naudodavo tas ryskai raudonas.Nelabai jos sukulturintos ir turbintos.O va levandos tai turetu tikri mutantai nindzes,kiek jas turbina radiacija biggrin.gif
Atsakyti
Mano pomidorams dėmėtligė jau parėjo. Yra koks efektyvus trucas ar palikt likimo valiai, kaip ir pernai?
Skaičiau apie asiūklio nuoviro purškimą, bet turbūt čia kaip nabašninkui grielka.
Atsakyti

Kuris teisus? 

palauk, kol abu bus teisūs )))

Atsakyti

Mano pomidorams dėmėtligė jau parėjo. Yra koks efektyvus trucas ar palikt likimo valiai, kaip ir pernai?
Skaičiau apie asiūklio nuoviro purškimą, bet turbūt čia kaip nabašninkui grielka.

jeigu tik pradžia, tai turbūt galima bandyt kažką. Dėl asiūklio nuoviro sutinku su tavo nuomone )) reiktų kažko rimčiau.

Atsakyti
Bulgarijoje ir megejisku pomidoru krize.Sirgo kazkuo ,purskiau topsinu,isgyveno,lapai nudziuvo,ataugo is saknu nauji ugliai ,is senuju tik pink rock su supergaliom normaliai atrodo.O visi kiti tai kolieku armija.Dar agropleve apsukau ,bo +45C pareina.Tai isvis vaizdelis apgailetinas.Pomidoru po penkis sesis ,ai uztenka.
Jus neisivaizduojat ,kaip gerbiamos piktzoles per toki karsti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 08 liepos 2024 - 10:56
O pas mus salta.Sedziu namie su vilnonem kojines,siltom kelnem ir megztiniu ir vistiek vesu.Nors rodo 17 silumos,bet nezinau is kur ji nes man jutimine minusine.Niekas nepasikeite,kaip buvo ziema,rudeni,taip ir dabar.Dukra Prancuzijoj irgi sake nera vasaros.
Laiminga Lietuva siuo klausimu.
Pomidorai prasidejo,jau po keleta sirpt eme,kaip jie vargsai ryztasi per toki salti.Agurkai paaugo,kai dvi dienas uzdariau siltnamio vienos puses duris.Reiks jiems gal kokia celofanine uzdanga padaryt,nu neauga visai.Apie lauke augint agurkus,tai net kalbos negali but.Cukinijos susitrauke,patrestos,kaip niekada,turetu bujot,juda vos vos.Sparagines gelsta,truksta siltamegiam silumos.Kas auga,tai bulves,bet ir tai kazkoksmgyvatukas jas eme varpyt.
Cesnakai senai nukasti,nes nugelto iki prazydimi,tai dar palaukiau kol islys ziedai,ir nukasiau.Svogunai zieminiai dar lauke,bet ,kai nelis,jau reiks kast.
Atsiu biggrin.gif skit silumos,nors 10 laipsniu,gana jums ten maudytis karsty. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O pas mus kromeshnyj ad.Simtameti riesutmedi ant kiemo diena nakti laistau ,kad apsilapuotu kuo daugiau ,kad tik but daugiau pavesio.Isivaizduoju cigonu busena su nulis medziu.Smegenys koaguliuosis,nes jie nelaiko nieko zalio aplink namus.Idomu kada jiems deguonies butinuma atsauke?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 07 08, 10:02)
<p>Ingridėl atvažiuok pas mane čiobrelių... Pievos pilnos. Čia krepšas normalus...</p>

Ačiū Dusiuk. 4u.gif Norėčiau daug čiobrelio,turiu pasisodinųsi,susidžiovinųsi kažkiek.Yra ir čia pušyne,jei neiškirto,reikės rytoj pabandyti.Atsivešiu rytoj mamą su draugu,tai važiuosime tų valerijonų,vaistažolių,reikės nuklampoti iki čiobrelių pažiūrėti. ax.gif Žinau dar girioje vietą,bet kai taip sausa,ar neišdegė?
Laistau be pabaigos viską,iki medžių tai jau ne,ne vandens trūkumas,bet neužtenka jau laiko. ax.gif Apie grybus tik pasvajoti.
Raudonlapis lazdynas pilnas riešutų,bet krenta ,nu jau jam vanedns nebus. ax.gif Ne gi tujas reikės laistyti?Pernai laiščiau,bet dar buvo jaunos.Ketvirtadienį rodo,tik rodo lietų. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 08 liepos 2024 - 11:31

O pas mus salta.Sedziu namie su vilnonem kojines,siltom kelnem ir megztiniu ir vistiek vesu.Nors rodo 17 silumos,bet nezinau is kur ji nes man jutimine minusine.Niekas nepasikeite,kaip buvo ziema,rudeni,taip ir dabar.Dukra Prancuzijoj irgi sake nera vasaros.
Laiminga Lietuva siuo klausimu.

pasiimk mielai tuos dešimt laipsnių iš manęs ir dar dešimt turbūt tau mielai ir AA atiduos ))

Atsakyti

Pas mus palyjo normaliai ketvirtadienį tai ir čiobreliai atsigavo. Ne tiek kiek pernais bet krepšį greit prikirpau. Tik mergas reikėjo pavaikyti. Vakar su sesėm krepšą prikirpom, sakė pas mane geresni iš pievos. Visos prieskoninės daugiau eterinių sukaupia prastoje dirvoje augdamos.

Luety tavo metuose ir su tavo kraujotaka geriau 17, negu 31.

Čiobreliai labai tinka jautienai , kaip prieskonis. Ir dar naminei ančiai... pasaka.

Raudonėliai irgi atsigavę. Laukiu pomidorų, noriu graikiškų salotų. Reikia joms raudonėlio būtinai.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 07 08, 11:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73155608" data-time="1720430046"><div><p>O pas mus salta.Sedziu namie su vilnonem kojines,siltom kelnem ir megztiniu ir vistiek vesu.Nors rodo 17 silumos,bet nezinau is kur ji nes man jutimine minusine.Niekas nepasikeite,kaip buvo ziema,rudeni,taip ir dabar.Dukra Prancuzijoj irgi sake nera vasaros.
Laiminga Lietuva siuo klausimu.

</p></div></blockquote><p>pasiimk mielai tuos dešimt laipsnių iš manęs ir dar dešimt turbūt tau mielai ir AA atiduos ))</p><p></p>

Ot,aciu,tu tikras draugas,dabar liko kazkaip pasiimt tavo siuntini. biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Dusia37 @ 2024 07 08, 11:23)
<p>Pas mus palyjo normaliai ketvirtadienį tai ir čiobreliai atsigavo. Ne tiek kiek pernais bet krepšį greit prikirpau. Tik mergas reikėjo pavaikyti. Vakar su sesėm krepšą prikirpom, sakė pas mane geresni iš pievos. Visos prieskoninės daugiau eterinių sukaupia prastoje dirvoje augdamos.</p><p>Luety tavo metuose ir su tavo kraujotaka geriau 17, negu 31.
</p><p>Čiobreliai labai tinka jautienai , kaip prieskonis. Ir dar naminei ančiai... pasaka.</p><p>Raudonėliai irgi atsigavę. Laukiu pomidorų, noriu graikiškų salotų. Reikia joms raudonėlio būtinai.</p>


As vidurvasary gimus,man salta ziauriai,kai nera saules ir silumos.Nors 22 butu,kitaip jautiesi visiskai.
Einu megzt antra kojine princesei i dezute,liko 3 motyvai ir pirstai.Dusia,ar pradejai?
Atsakyti
Siaip tai balkanai siemet ima visa karscio gaubta(heat dome),ispanijoje siemet labai komfortiska.Reikejo tau kazka ispanijoje galvot likt, one skustis cia visa vasara.Turi galimybe ir vyriski pasirengusi tuoj ,instantly ,if no sooner.
Atsakyti