Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas.Saintlina,postas buvo atsakas i dusios sekundometra.Ji su sekundometru ,as su radikaliu postu kopijom.Turim es ta skorpioniu gena ,nieko cia nepakeisi. biggrin.gif
Monarda labai geras augalas.As tesiog uzsaldau ,paskui uzpilu spiritu ,kiek imanoma mazesniu kiekiu,paskui dedu i alieju.Galingas terpenais augalas.Pas mane jos violetines.
O ta nuoroda kur ingrida ikele yra man kaip buliui raudonas skuduras.AI sugeneruotas ir isverstas tekstas.
Mukute,jei krepsiniu toks pravalas, tai tu dabar jau nebe aukstuomene?
Atsakyti

AA, pilna aplink ir taip tų skorpionų, ar beverta dar ir čia kandžiotis?..

A su krepšiniu tai jooo.. liūdesys.. 

Atsakyti

Miškas per 100 metų užaugs naujas, o padangos nesupus .

Atsakyti

 

Būtų buvusi  labai karšta diena  jei ne vėjas. Gelbėjo. Vakare ir palijo kažkiek. O laukia labai karšta savaitė. Man bus gerai :)  Kas nemyli karščio nelabai.

 

 

jooo, pasibjaurėtini orai ateina..  va šitas savaitgalis buvo neblogas, nes karštos tik dvi dienos, o ir vėjas buvo, debesuota. Taip dar galima gyvent. O kai jau savaitę 30 ir naktys tropinės.. nakum tada. 

Šitą savaitę pakentėsim kažkaip. Į kaimą išvažiuosim. Kad nors dar sekantį savaitgalį nekepintų.. aš Lesių į parodą registravau  :unsure:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 08 liepos 2024 - 08:40
Ne as tas padangas pas tave numeciau.Taigi nereikia cia man aiskint apie sekudometrus.Ir kiek pardaviau ,tiek pasodinau ir antra tiek .Ir jau uzaugo ,be kita ko.
O dabar savo padangu istorija galiu papasakot.Bevezant priduot padangas ,sutikom frajeri richarda ,tas paeme padangas.
Taigi jo frau Ana,pasodino i tas padangas roziu.O frajeris Richardas prieskoniu darzeli,krienu,cesnaku,cibuliu.Dabar tos padangos yra didelis pasaipu objektas su visu turiniu. biggrin.gif
Kadangi tose padangose auga ir krienai ir rozes ,kartu.Jie vienas kito apie savo pasodnikus neinformavo.
Man tai kazko augint pagangose isitikinimai neleidzia .Ir estetikos trukumas yra velniska nuodeme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 08 liepos 2024 - 08:48
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 07 08, 08:21)
Labas rytas.Saintlina,postas buvo atsakas i dusios sekundometra.Ji su sekundometru ,as su radikaliu postu kopijom.Turim es ta skorpioniu gena ,nieko cia nepakeisi. biggrin.gif
Monarda labai geras augalas.As tesiog uzsaldau ,paskui uzpilu spiritu ,kiek imanoma mazesniu kiekiu,paskui dedu i alieju.Galingas terpenais augalas.Pas mane jos violetines.
O ta nuoroda kur ingrida ikele yra man kaip buliui raudonas skuduras.AI sugeneruotas ir isverstas tekstas.
Mukute,jei krepsiniu toks pravalas, tai tu dabar jau nebe aukstuomene?

Dėkui Alta.Pas mane fioletinės ir ružavos.Bandysiu. 4u.gif Pasirodo po chemeoterapijos gerai buvo,nežinojau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 07 08, 09:08)
Pradeda žydėti monardos.Pasirodo stebuklas jų žiedai ir lapeliai.Gal reikės bandyti pasidaryti monardos aliejų?Tik nesuprantu karšto vandens vonelėje palaikyti?Tad atvėsinti?Kas nors esate gaminę?

O pas tave laukinė monarda? Nes tos išvestinės kaip vaistažolės tai netinka.
Jei kalbi apie aliejinę ištrauką, tai jei jose yra naudingų medžiagų, tirpstančių būtent aliejuje, tai tada verta daryt. Ir tu turbūt kalbi apie karštąjį gamybos būdą, bet jis tik kad greitesnis, bet naudingiau šaltasis, be kaitinimo. Apskritai aš tik apie eterinį aliejų jų esu girdėjus, na, ir arbatos vartojimą, tai daugiau nieko ir negaliu pasakyt.
Atsakyti
https://www.dailymai...home/index.html
Po teisybei ,tai ner ko grustis i ta Paryziaus olimpiada ,dar i galva gaus.O sporte ,tu taikos pasiuntinys. biggrin.gif
Terpenai tirpsta spirite dalinai .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 08 liepos 2024 - 09:44
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 07 08, 09:35)
O pas tave laukinė monarda? Nes tos išvestinės kaip vaistažolės tai netinka.
Jei kalbi apie aliejinę ištrauką, tai jei jose yra naudingų medžiagų, tirpstančių būtent aliejuje, tai tada verta daryt. Ir tu turbūt kalbi apie karštąjį gamybos būdą, bet jis tik kad greitesnis, bet naudingiau šaltasis, be kaitinimo. Apskritai aš tik apie eterinį aliejų jų esu girdėjus, na, ir arbatos vartojimą, tai daugiau nieko ir negaliu pasakyt.

Ne laukinė.Tai neapsimoka bandyti?Pabandžiau fioletinės lapelius patrinti,aštresnė,ružava-citrininė.Bet gal arbatoms ir tokios tiktų?
Atsakyti

saintlina, 08 Lie 2024 - 08:56, parašė: Vakar mačiau, palikti žiedynai išsitiesė. Nors česnakai dar visai nedaug nugeltę. Tai net nežinau, ką čia su jais daryt. Pas mane dar pernykščiai kieti ir puikiai vartojami )))
Kuris teisus? Priedas  Screenshot_20240708_105419_Gallery.jpg   155,6KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti

Ingridėl atvažiuok pas mane čiobrelių... Pievos pilnos. Čia krepšas normalus...


Pridėta:

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 07 08, 10:52)
Ne laukinė.Tai neapsimoka bandyti?Pabandžiau fioletinės lapelius patrinti,aštresnė,ružava-citrininė.Bet gal arbatoms ir tokios tiktų?

Nežinau, sakau tik ką skaičiau.
Atsakyti