Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,
mano padangej nieko naujo,vejas,lietus,beveik,kaip pas Anidanda nuotraukose. ax.gif
Atsakyti

Pas mus 26. Bet debesys ir vėjukas, tai kol saulė neblizgina, dar gyvent galima.

Atsakyti

Aš tai nagus nukapočiau tiems kurie iš miško sąvartyną  daro .  Padangos, statybinis laužas ir tt...

Ypač Dzūkijos pusėje teko matyti . 

Mano miške irgi paliko kažkas padangas. O apie pakelės šiukšlinimą maisto pakuotėmis iš viso patyliu. Susirenku kas pavasarį po maišą. Va čia yra vandalizmas .

O šiaip tai norėčiau pastovėti su sekundometru ir pažiūrėti , per kiek laiko visos besipiktinančios savo miškus parduotų  :D  :D  :D 

Ar čia būtų kaip su Selu 8 val. mieste  - aš tai su reikalu , o jie ką čia daro ?

Atsakyti

Anidanda gražūs vaizdai  :4u:

Antra diena vėjuota. Bent jau mano kaime . 


Anidanda
Atsakyti
Labas rytas.
O Pasikeitus propagandos krypciai ,as su jusu radikaliom citatom stovesiu ir kaip sakant ziuresiu ,kad nenukryptumet i prieso teritorija.Baltu veliavu fabrikas jau susprogo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
https://www.part.lt/...b989e5f7732.jpg
Prasiėjau per abu šiltnamius.Patinka man,kuo įviaresni,visiems bus pagal skonį. mirksiukas.gif

Karšta diena nusimato.Strazdai kaip debesys užskrenda,viršūnės tuščios vyšnių,gerai ant nuleistų šakų negali nutupti,tai ten dar yra uogų. ax.gif Nei vienasi metais taip nebuvo. bigsmile.gif Laukiu vaikų. wub.gif
Atsakyti

Labas rytas.
O Pasikeitus propagandos krypciai ,as su jusu radikaliom citatom stovesiu ir kaip sakant ziuresiu ,kad nenukryptumet i prieso teritorija.Baltu veliavu fabrikas jau susprogo.

Apie ką mes čia?...

Atsakyti

Prasiėjau per šiltnamius

Gražu :super: 

Aš irgi jau prisirinkau bliūdą. Bet pomidorai tikrai nemažai žiedų nubarstė. Ypač veislės. Ai, mažiau konservuot reiks.

Agurkus netikroji miltligė puola. Tyčiojasi jie iš manęs, ar ką? Ne tas, tai tas. Reiks išraut tuos neaiškius ir psio.

Atsakyti

Priedas  IMG_4261.jpeg   79,49KB   0 Parsiųsta kartų

Atsibudus laukė toks vaizdas per balkoną 😍

Atsakyti

Priedas  IMG_4284.jpeg   152,67KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Atsakyti

Anidanda, čia kur?

Atsakyti