Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kaip faina.Man patinka bangavimas.
Atsakyti

Kaip faina.Man patinka bangavimas.

Tai pasisuptum čia sočiai 😆

Atsakyti

Šiaurėje šiuo metų laiku nesutemsta. Viduryje nakties gali skaityti laikraštį. Nemiegojom ir mudvi su dukra kai į Nordkapą  važiavom. Toks metų laikas ten, nemiego :D​ 

Atsakyti

Ojei, Anidanda, laikykis.

Vakar netikėtai kibirą agurkų priskyniau iš lysvės - pirmieji. Pomidorai rausvėja, svogūnai atsigavo. Tik burokėliai ir morkos - nerauk rūtų vadinasi - kur išdygo, ten stirnos nuėdė. Ilgiausia tuščia lysvė. Net piktžolių nėr :)

Atsakyti

Ojei, Anidanda, laikykis.

Vakar netikėtai kibirą agurkų priskyniau iš lysvės - pirmieji. Pomidorai rausvėja, svogūnai atsigavo. Tik burokėliai ir morkos - nerauk rūtų vadinasi - kur išdygo, ten stirnos nuėdė. Ilgiausia tuščia lysvė. Net piktžolių nėr :)

Oho, jau net kibirą? 😃

Atsakyti

Iškart kibirą. Vienu kartu pirmoji banga. Dabar jau turėtų ir būt.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lauke,dar tik mezga.
Dusia,klemalį augini baltą ar ružavą?Pas mane atkeliauja šiandien ružavi,tikrai ,kai jie žydi kvepia vanile,skaičiau fb?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 05 liepos 2024 - 07:42

Bangos milžiniškos, nors ne audra, MB sako kad čia normalu vandenynų. Naktį nebuvo suteme realiai, horizontas šviesus. Negalėjau is baimės užmigti, vis atrodė kad tuoj apsiversim😁😄

O buvau jau pagalvojus, kad gal ir aš norėčiau tokiu maršrutu pakeliaut ))))  

Atsakyti

Vakar netikėtai kibirą agurkų priskyniau iš lysvės - pirmieji. 

Ir aš krepšį atsinešiau. Bet iš šiltnamio. Reik užkonservuot kol nekaršta. Paskui jau nenorėsiu su puodais prasidėt.

Kitą visą  savaitę orų pliatstva nusimato..

Atsakyti


Dusia,klemalį augini baltą ar ružavą?Pas mane atkeliauja šiandien ružavi,tikrai ,kai jie žydi kvepia vanile,skaičiau fb?

Ingrida pas mane Sirinis Klemalis. Daba žydi , tai kvepia visas sodas. Spalva tokia murzina. Negalima jo auginti , invazinis. Gal nenubaus ?

https://geliurojus.lt/gele-klemalis/

Atsakyti

Va čia tai naujiena.Mūsų krašte nesu mačiųsi.Gal mažiau plinta nei lubinai?Gamtoje tikrai nesu mačiųsi,kaip rykštenės pvz. bigsmile.gif
Atsakyti

Va čia tai naujiena.Mūsų krašte nesu mačiųsi.Gal mažiau plinta nei lubinai?Gamtoje tikrai nesu mačiųsi,kaip rykštenės pvz. bigsmile.gif

Aš irgi gamtoje nesu mačiusi . Mano sode tai plečiasi . Pasodintas labai prastoje žemėje smėlynai. Bitės labai myli. Dėl jų sodinau . Ar kiti irgi medingi nežinau.

Pas mane vakar palijo normaliai. Pirma kartą per vasara normalus lietus . Ir šiandien dar vėsuma.

Atsakyti