Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Yra ten ir ne šabakštynų, kur lepeškos auga :) Ko ten kankintis, tegu lieka miškui :)

Atsakyti

Yra ten ir ne šabakštynų, kur lepeškos auga :) Ko ten kankintis, tegu lieka miškui :)

Nu jau ne  :D  :D  :D 

Voverei gali širdis plyšti , grybą palikti miške   :P​ 

Atsakyti

Nu jau ne  :D  :D  :D

Voverei gali širdis plyšti , grybą palikti miške   :P​ 

jau dėl lepeškų kankintis.. jos gi net nelabai skanios )) tik pirmos, kol kitų grybų nėr ))

Atsakyti

Mane šiandien apėmęs visiškas nenoras ką nors dirbti.. turbūt, anot 'Trise valtimi' herojaus, kaltos kepenys )))

Atsakyti
O pas mus dievas dave laiminga rasa.Tai sedziu ,jau issimaudziau su siltu vandeniu,issitepliojau kremais.Pasedejau lauke per griaustini,kalibravau elektros kruvi biggrin.gif
Atsakyti

Nu jau ne  :D  :D  :D

Voverei gali širdis plyšti , grybą palikti miške   :P​ 

Vovere :) Tigi važiuokit, kur nė šabakštynų, o yr lepeškų - nematysi, kad te yr, negaila bus palikc.

Bet ir lik Puvočių gražu, tik keliukas bais siauras :)

Atsakyti

Vovere :) Tigi važiuokit, kur nė šabakštynų, o yr lepeškų - nematysi, kad te yr, negaila bus palikc.

Bet ir lik Puvočių gražu, tik keliukas bais siauras :)

Kur jau miškininkas nuvežė ten renku  :D 

O jei rimtai , kitose vietose neradom. Buvo pakankamai sausa, dar ne grybų metas. O ten pjauk kaip šampinjoną  :P 

Atsakyti

Prieš porą metų ir aš užtaikiau ant lepeškų bangos Suvalkijoj, buvo žiauriai, karšta, aplink bimbalai, o jos po eglutėmis.

Vyras nusispjovė ir užsirūkė, pareiškęs, kad gana tokio grybavimo, aš pririnkau krepšį. Bet pagalvojau, kad geriau mažiau, bet komforte.

Atsakyti

jau dėl lepeškų kankintis.. jos gi net nelabai skanios )) tik pirmos, kol kitų grybų nėr ))

Kol mažytės 😃 

Atsakyti

Kol mažytės 😃 

tiap :) 

Atsakyti

Kas tos lepeskos?

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 07 03, 19:20)
<p>Kas tos lepeskos?</p>

Voveruškos.Neseniai irgi sužinojau.Čia gal nuo Dzūkijos pavadinimas?Mūsų kraštuose taip nevadina.
Atsakyti