Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas.
Kai mesedziai vaiksto be baimes ir valgo nebudingus daiktus bei elgiasi nebudingai yra ryskus pasiutliges (rabies)simptomai.O tai paskutinis veterinaras jau irgi apleido graziaja Lietuva?
 

šiaip Lietuvoj jau gerokai daugiau nei dešimt metų nefiksuota pasiutligė. Vakcina nuo pasiutligės laukiniams gyvūnams seniai mėtoma. O eilinis veterinaras tikrai neis į mišką lapių gaudyti ar skiepyti. A veterinarų pas mus turbūt ne mažiau nei gydytojų ir, sprendžiant iš paslaugų kainų, jiems visiškai nėr reikalo tos Lietuvos palikt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 03 liepos 2024 - 08:34

Pypt kėliausi gerti tabletės miegui,vaikšto dvi lapės po langais ir valgo šilkmedžio uogas.Tiesiai po langais,dar šviesu lauke.Vargšės valgyti nebėra ką,mišką iškirto,kiškį išvarė,tai uogas valgyti belieka. bigsmile.gifGrynai šilkmedžio uogas tvarko. bigsmile.gif

gal ten pelės tom uogom smaguriauja, o lapės tik peliukus susirenka? 

Atsakyti
Oi labas rytas ,saintlinute.Kaip tik zinau ,kad VMVT vadovas buvo nuteistas uz sukciavima ir korupcija, kai lenkai priciupo su siaubingos kokybes maisto produktais.
O tu nepagalvoji ,kad nefiksuota todel ,kad nera kas fixuoja.Ir zinot ,gal as jau nebesigincysiu.
Jus vistiek teisios, kolkas.O paskui jau vel bus graudus verksmai ir skundai ir dantu griezimas.
Tiek to ,uzsivedziau.Pasiutligei uzfiksuoti reikia nupjaut gyvuno galva ir ieskot babesho negri kuneliu.Tai pavojingas ir nedekingas darbas,atliekamas VMVT ,SU DIDZIULE ATSAKOMYBE.
Kai buvo vakcinos ismetytos visi galvoja ,kad pasiutlige likvidavo.
Beje ,pas mus skarlatinos protrukis,kurorte.Ot grazu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 03 liepos 2024 - 08:39

Linkėjimai iš šiaurės jūros 🤣. Oras apie 16, vėjas, vėsoka lauke, gaivu. Rytoj Škotija laukia, Invergordon miestely stovės laivas visą dieną. Planuojam praeit 16 km trasa pakrante, jei oras leis

labai faina jums ten :super:

Atsakyti

Jus vistiek teisios, kolkas.O paskui jau vel bus graudus verksmai ir skundai ir dantu griezimas.

ką siūlai daryt? Važiuot Ingridos lapių patikrint?

Atsakyti

Beje ,pas mus skarlatinos protrukis,kurorte.Ot grazu.

 tai ne tik pas mus apsileidimas ))

Atsakyti
https://en.wikipedia...wiki/Negri_body
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 03 liepos 2024 - 08:49
Saintlina,labai arti lango šilkmedis,tikrai uogas valgė. biggrin.gif biggrin.gif
Alta,man tos lapės,pliusas,vištų neturiu,man svečiams atrakcija.Jie džiaugiasi,pamatę,gal neįkas kam? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 03 liepos 2024 - 08:50

Labas rytas,

Lapes nuo pasiutligės tikrai skiepija Lietuvoj. Maitintis turėtų smulkiais graužikais, tai kaip ir geras sanitaras.  Sakot miškuose gyvena lapės, stirnos, kiškiai? Kaip pasakose ? Labiau pievose, jaunuose miškeliuose  ir kt , kur pasislėpti gali. Senuose miškuose neturi kuo maitintis. Nebent kokie šernai dieną slepiasi . O naktį keliauja  į javus paėsti.  Kad lapių tiek priviso tai gal medžiotojų kaltė ? Senais laikais kailis buvo vertė, dabar kažin ar kas nori jas medžioti ?

Pas mane 8 ha laukinių pievų.

4 ha jauno miškelio.

Už mano pievų kažkoks miškas draustinis ( man labai niūrus ) , o stirninas mano sode siautėja . Viską reikia aptverti .  Kokių vitaminų jam trūksta ?

Liepos mėnesį antros kategorijos miškus galima kirsti . Paukščiai jau išsiperėję būna. 

Dėl kirtimo - nereikėjo miškų privatizuoti.

Visi kas rėkia dėl kirtimo neturi miško įtariu. Jei gali pasiimti iš ha nuo  10 000  iki  20 000 vieną kartą per 80  metų , tai  negi nepasiimsi ?  Nera Lietuvoje žmonės tokie turtingi , kaip pvz Vokietijojos miškų turėtojai.  Ten nekirto , nekirto , nekirto, o dabar plynas kirtimas.

PS , man gaila vieno dalyko ... Kad nusikerta tą mišką, pinigus pravalgo, o žemę  iš po miško parduoda pvz švedų pensijų fondams. Pasiliktų , miškas per 80 metų užaugtų , anūkai ar proanūkiai padėkotų . Švedai tai nedurni , žino kur investuoti . Miškas auga , vertė kyla...

Atsakyti
Dusiuk,tegul kerta,bet nematau atsodinimo.Palieka suveltą pragarą ir išvažiuoja.Čia aš iš grybautojos pusės.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 07 03, 09:48)
Saintlina,labai arti lango šilkmedis,tikrai uogas valgė. biggrin.gif  biggrin.gif
Alta,man tos lapės,pliusas,vištų neturiu,man svečiams atrakcija.Jie džiaugiasi,pamatę,gal neįkas kam? ax.gif

Jei ikas,gi ne tu busi kalta, oVMVT.
Beje lapiu invazija netruks pasiekti miestus,taip jau yra Vertybiniame vakaru pasaulyje.
Ir netik.Pernai birzuose prie savivaldybes lape bobas terorizavo biggrin.gif
Atsakyti

Beje lapiu invazija netruks pasiekti miestus

pasiekė jau :) miestuose lapių tikrai yra. Ir aš pati matau ankstyvais rytais.

Atsakyti