Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety , kodėl Tu galvoji , kad telegramo kanaluose vien tiesa. Ten tiek  pat briedo yra kaip ir kitur ... 

Tikėti neverta niekuo. Reikia pačiam galvoti. Gyvenimas vyksta  ne tai ką rašo , o tai ką akys mato .

Atsakyti

O Vilniuj net palijo. Ir net kokias 10 min. Ir toliau karšta. 

Atsakyti
Žiauriai atšalo. Tik apie +20 visą dieną ir apsiniaukę. Bandė lyti, bet nesėkmingai. Reikėjo išvykt iš namų, tai teko normaliai apsirengt.

Luety, kadangi beveik visos sąmokslo teorijos pasitvirtina, tai kas čia žino... Nors. Kad jau lyg ir nebe sąmokslo teorija. Pas mus tai kažkaip dabar kuris laikas ramu. Anksčiau kartais tikrai būdavo KAŽKAS. Nežinau, kas, bet kažkas. Nesidomiu, nesigilinu - et, kas man iš to, jei ir domėsiuosi...

saintlina, nu tikėk mokslu ir įsigyk šeivamedžio virusams naikinti. Gaila, kad pubmed jau vos ne viskas mokama.

Ir va - įdomių yra mokslo žmonių. Kažkas sakytų, kad netikiu tokiu mokslu...
Atsakyti

O Vilniuj net palijo. Ir net kokias 10 min. Ir toliau karšta. 

Priemiesty nekaršta. Faina lb.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jokio lietaus.
Atsakyti

Vakar palijo 5 min. Rasos uždėjo kuri po pusvalandžio dingo.  

Šiandien vėl lietaus nežada.  Ir aplamai nežada rimto lietaus. 2-3 mm nesiskaito .

Vakar buvom Vilniuje, ten karščiau negu mano kaime. 

Atsakyti
Labas rytas.
Pirma mane ismete is telegram,o po praeito savaitgalio is instagram.Svarbiausia ,kad instoj nieko niekada nepostinau. biggrin.gif
Gal cia tas protonu srautas ,po saules audros.Perfrazuojant kargo kultu gerbejoms- dievu ir deiviu ,beigi ju asistentu ir fejos Morganos valia ir ranka.
Saintlina turi angela maitintoja, butent taip teisingai verciasi ,angelas maitintojas.Ir as ne nabagas
https://pl.wikipedia...deusz_Wolański ,kuri bande inkvizicija sudegint .
Taigi ,visos sunu turetojos serga lengviau,nes sunys gydo.
Atsakyti

Žiauriai atšalo. Tik apie +20 visą dieną ir apsiniaukę. 

saintlina, nu tikėk mokslu ir įsigyk šeivamedžio virusams naikinti. 

Pirmi du žodžiai vos ne viduržiemiui nuteikia ))) Pas mus šiandien kol kas irgi apie tiek - na žiauriai fainas oras :super: bet tuoj saulė išlįs ir užkaitins. Galėtų ir pas mus kas ją padengt nors truputį, bet aiškiai pinigų gaili. 

Yra namie to šeivamedžio. Mergelė kažkada pirko. Bet man gal net ne virusas buvo, gal perkaitau? Nes po viruso kokia sloga išlenda ar kas panašaus, o čia visiškai nieko. 

Atsakyti

Taigi ,visos sunu turetojos serga lengviau,nes sunys gydo.

ir jos labiau užsigrūdinusios, nes su šuniu bet kokiu oru po lauką zyliot reik :) 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 07 02, 10:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="73154839" data-time="1719903699"><div><p>Taigi ,visos sunu turetojos serga lengviau,nes sunys gydo.</p></div></blockquote><p>ir jos labiau užsigrūdinusios, nes su šuniu bet kokiu oru po lauką zyliot reik smile.gif </p><p></p><p></p><p></p>

Nu nezyliojau aš, man netinka. Turim aptvertą apie 50 arų teritoriją - zyliodavo viena. Rytinis jos maršrutas buvo atmintinai man žinomas - kol apeidavo visą ūkį, patikrindavo, kalnelius išlaipiodavo. Aišku, vykdavo pagalių mėtymai ar kiti bendri užsiėmimai, kad vienai liūdna nebūtų. Kartais eidavom pasivaikščiot, aplinką pakeist, bet jau tikrai ne bet kokiu oru. Tai nelabai užsigrūdinus aš.
Atsakyti

Pirksiu  šunį, nes padauginau uogų ir skrandis jautrus ... Kažin padės ? Nors mano katė yra labai gera gydytoja.

Šiandien vanduo  iki pavakarių. Paskui gaus mėsytės ir tušintų dažovių. Cukinijų ir paprikų jau sočiai .

Viruso neturėjusi 2 metus? Po kovido tą vasarą buvau pasigavusi virusiuką. Kokį tai bjaurų, net kosulys puolė. Bet aš iki 38 temperatūros dar galiu daržą ravėti.  Mudu su MB ne namisėdos, nesisaugom bet nesam sirgaliai. Skrydžiai , aerouostai, o man ir  sporto klubas kur visi vartaliojamės ant tų pačių kilimukų, čiupinam tuos pačius treniruoklius.

Luety , kaip tavo reikalai dėl to darinio ? Vis pamirštu paklausti ...

 

Atsakyti
Tau reikia naujo angelo ,kavasucitrina.Pas mus irgi galima isleist,bet eit pasivaiksciot yra didziausia laime.
O vasariniai sirgimai pagerus salto gerimo sukaitus yra dalykas iprastas.Taip pat dazni lindimai i vandeni sukaitus.Tai tesiog praeina.
Atejus visoms tom perturbacijoms vienas zyniuonis rekomendavo tesiog duot organizmui dideli kruvi.As keliausi 4 ryta,laistydavau iki isdurnejimo,na iki 6.Bjaurus darbas.As issipurvinu,susilaistau save,prie botu prilimpa tona purvo.
Tada tenka praustis duse,pasikeist skarmalus.
Po pusryciu jau einam prie juros,biski pasimaudom.Ana savaite vel buvo sunkiojo vandens nuotekis i dunoju,tas aisku i jura iteka.Sestadieni ziurejau i koreshus tamsoje ,nu lyg dar nesvytim neonine zalia spalva .Beigi buvo labai audringa,jura isplove tonas siuksliu.Zodziu dar viena fizine ir psichine perkrova.Dar buna baliai,parduotuves - tas jau visai extreme condition.
Ir kagi - kazkaip pajudu ,dar sugebu dalyvaut ,taip sakant.
Dusia, nereikia tau sunio.
Mukute, tau reikia sunio Tu labai sesli,suo tave isjudintu.Ir didelis suo.Koks berno zebenhundas,kurtas .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: [b!]Vakar[/b!], 10:10