Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

pabandysiu ant tokios spalvos siulu,kurias turiu,jei ziuresis,megsiu.

mano nuomone, tu išvis nesi numezgusi kojinių, kurios nesižiūrėtų. Jos visos tau tobulos gaunasi.

Atsakyti

Saintlina baisu... o jie nebijo, kad kažkas nunuodys tuos šunis?

Luety, pagalvojau, kad tema Tau :wub: . Tavo visos kojinės karališkos :4u: .

O man pirma mintis, kojinės pilkajam kardinolui :D. Mane taip kartais vadina. 

Siūlai namie aš kaime, kažką per savaitę sugalvosiu. Ką pasiimti iš lobynų nuvažiavus Kaunan.

O jei orą šaldo ir vėsina , o efektas tik toks, tai pypt...  man tai vistiek atrodo kad lietus , vėjas, karštis ir kt dievo reikalai :B​ . 

Atsakyti

Pradzioj skersi isilgi bruksniai danguje,po to jie ima plestis ir sudaro arimus,pilkos spalvos,kurie uzdengia dangu ir nematyt saules,nei melynes.Ir taip kas ryta.



Anglija labai turtinga salis.Mazai zinai,kad taip sakai.Tik biedna gelu vandeniu.

Nu bet tai juk neįmanoma, luety. Reikia turbūt  milijardus tonų vandens pakelt į dangų, kad iš jų susidarytų debesys. Nu kokia logika ta daryt kažkokiam Anglijos kaime, kokia prasmė taip švaistyti resursus?

Atsakyti

Saintlina baisu... o jie nebijo, kad kažkas nunuodys tuos šunis?

 

nu nebijo turbūt. Nuodyt tai nežinau ar kas nuodys, kažkaip nesu girdėjus kaime tokių dalykų. Bet elektra tai kaukštelsiu, jeigu ką. 

 

 

Tai ir kur ta žadėtoji audra su lietum? Nėėėėr. Ir net programėlė neberodo. Ir rytoj iš žadėtų 19 jau 25 pasidarė. Nakum.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 liepos 2024 - 13:13

Mes hamburge, čia antra diena lyja ir vėsu. Atgaiva po Lt 🤣. Ilipom jau į laivą, išplaukiam vakare į Islandija, rytoj visą dieną jūroj, poryt stotelė Šiaurės Škotijoj. Interneto paketo jūroj is anksto kažkaip nenusipirkom, o kainuoja čia kosmosą, tai nzn ar pirksim. Gal vienam divaisui nupirksime ir dalinsimės 

Atsakyti

Lietaus ir pas mane nėr... 

Žadėjo 25 šiandien. Jau 30.

Atsakyti

Anidanda, kaip faina :super:  Lauksim foto. Jei ką, grįžus parodysi :) 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 07 01, 11:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73154755" data-time="1719822308"><div><p>Pradzioj skersi isilgi bruksniai danguje,po to jie ima plestis ir sudaro arimus,pilkos spalvos,kurie uzdengia dangu ir nematyt saules,nei melynes.Ir taip kas ryta.
Anglija labai turtinga salis.Mazai zinai,kad taip sakai.Tik biedna gelu vandeniu.</p></div></blockquote><p>Nu bet tai juk neįmanoma, luety. Reikia turbūt  milijardus tonų vandens pakelt į dangų, kad iš jų susidarytų debesys. Nu kokia logika ta daryt kažkokiam Anglijos kaime, kokia prasmė taip švaistyti resursus?</p>
Tai daroma ne viename Anglijos kaime,tai daroma visme pasaulyje maziau daugiau,ir ne vandni kelia,o aliuminio daleles ir dar kai ka,ir jau patys placiai pripazysta.jau daug kur skaiciau,kad klimato atsilimas,reikia saldyt biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(Anidanda @ 2024 07 01, 11:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73154755" data-time="1719822308"><div><p>Pradzioj skersi isilgi bruksniai danguje,po to jie ima plestis ir sudaro arimus,pilkos spalvos,kurie uzdengia dangu ir nematyt saules,nei melynes.Ir taip kas ryta.
Anglija labai turtinga salis.Mazai zinai,kad taip sakai.Tik biedna gelu vandeniu.</p></div></blockquote><p>Nu bet tai juk neįmanoma, luety. Reikia turbūt  milijardus tonų vandens pakelt į dangų, kad iš jų susidarytų debesys. Nu kokia logika ta daryt kažkokiam Anglijos kaime, kokia prasmė taip švaistyti resursus?</p>
Tai daroma ne viename Anglijos kaime,tai daroma visme pasaulyje maziau daugiau,ir ne vandni kelia,o aliuminio daleles ir dar kai ka,ir jau patys placiai pripazysta.jau daug kur skaiciau,kad klimato atsilimas,reikia saldyt biggrin.gifbiggrin.gif

Žinok nelogiškai skamba. Nėra jokios prasmės šaldyt kažkokius random kaimus. Kuo jie reikšmingi? Kodėl ne mano kaimą šaldo tada?

Atsakyti
Jei turi telegram,isivesk chemtrail i paieska,gal paaiskes gal tau kas.Siam besugriuvanciam pasaulyje logikos nera jokios niekur.Nebera.O visi fact chekeriai nebepripazysta spaudos laisves,zodzio laisves,demokratija kazkur pasislepus.Zodziu,savo nesamoniu skyreli siandien baigiau,Sekmes ieskant info ne tik ziniu kanaluose.Buckiai,myliu visas,su bet kokia nuomone.
Atsakyti

Nu ne, aš nemanau kad milžiniški pinigai gali būt taskomi be logikos ir prasmės. 

Atsakyti

Prisiminiau  Kosto Kubilinsko pasaką apie ledinuką... 

Tai vadinasi D-vo valia yra virš žmogaus galimybių ribos. Jei viskas tiesa kuo Luety tiki , tai pasaulis šyla ,  nes žmogaus pastangos bevertės. 

Kaip šyla bent pora pvz pateikiau. Globalių. Ne vietinio kaimo ...

 

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 01 liepos 2024 - 14:41