Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

blyn pas mus koks zemes drebejimas buvo,musu paciu statyta buda is visokiu plytgaliu sugriuvo. biggrin.gif
Irgi jautemes truputi karsciuojantys,as norejau vemti,sugyventinis triede,suniui is nosies kraujas bego.Man dar sanariai labai skaudejo

Oho  :blink: 

Atsakyti
Baikit,prie + 32C priprantama,prie zemes drebejimu dar paprasciau.Niekada apie tai net negalvoju.
Protonu srautas tai nemokamas svitinimas is saules,radiologinis gydymas.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 06 29, 13:13)
Baikit,prie + 32C priprantama,prie zemes drebejimu dar paprasciau.Niekada apie tai net negalvoju.
Protonu srautas tai nemokamas svitinimas is saules,radiologinis gydymas.


Kas perdaug tai nesveika,matyt,uztai eastbourno dangus kryziu kryziais nubraizytas.Saugo mus nuo protonu. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Nieko vakar nepajaučiau savijautoj ... Tik vakare biški nemiga buvo atėjusi . Nurašiau , kad prieš perkūniją. Aš labai jaučiu . Bet paskui  kai jau  migau per lietų ir  dundulį tai iki ryto.

Atsakyti

Labas dienas :) Pas mus puiki naktelė buvo - plius dešimt :super: atsibudom kaip agurkėliai. Lesius kaip briedis po mišką lakstė. Daba jau pradeda šilt. Man po pasivaikščiojimo silpnumas jaučiasi, bet jau nepalyginsi su vakar. 

Raudonikių dar radom :) nedaug šįkart, bet vis tiek smagumas.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos,
kadangi niekas nesuvalge pusryciu,o as gryzau alkana,tai aciu Ingridai us paruostus pietus,man kaip tik.
Lietus,16 silumos,vejas,salta.Liuks gyvenimas UK. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Lietus,16 silumos,vejas,salta.Liuks gyvenimas UK. biggrin.gifbiggrin.gif

Tiesiog super :super: 

Tikrai geriau už +33.

Atsakyti

Saintlina, kita savaitę lietuviška vasara bus. Atsigausi.

Luety, tokioje šalyje gyveni. Nei žiemos, nei vasaros... ir dar pajūryje.

Lietuvos pajūryje irgi visada vėsiau ir lietaus daugiau.

Kai 16 gali eiti pasivaikščioti, prie 33 net man nesinori. O su širdele ir kraujotaka pas mane viskas gerai.

Seniau ir Lietuvoje nebūdavo tokių karščių. Kiek pamenu vaikystę tai 25 didžiausias karštis. Ir  dažniau lietaus gaudavome.

Eglės džiūna visoje Europoje.  Per daug karščio, per mažai lietaus.

Aliejaus kainos  žiaurios, nes alyvmedžių žiedai sterilizuojasi... Ispanijoje ir Graikijije. Nėra jo. Ir viskas.

Atsakyti
https://www.part.lt/...735482a8436.jpg

Šiemet ežiuolių žiedai,kad dideli. bigsmile.gif
Pas mus lapė tikrai estetė,šiąnakt išrovė iš vazono gėlę ir numetė.Negraži jai? bigsmile.gif
MB ant tako rado šildantis žaltį,kad gyvena mačiau tik vieną kartą uodegą,o dabar jau matyt nuo karščio nebe susigaudo,po vynuogę nušliaužė. bigsmile.gif
Parazitai strazdai kaip niekad vėlyvas vyšnias tvarko,negana agrastus pradėjo,uždengiau bent didžiųjų kelmą agropelėvele.Vaikams neliks. ax.gif
Paverkiau,kad agurkai nedera,neturiu kur dėti.Vaikai neatvažiuoja,kiba reikės per omniva siūsti,dabar antradienį mamai nuvešiu kibirą.Tai dar lauke neprasidėjo. bigsmile.gif bigsmile.gif
Sėdžiu ir vietoje mezgimo kibirą žirnių gliaudau. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Tobulas savaitgalus: vakar buvom triušiukų slėnyje, po to į kaimą maudytis, trešnes nuskynėm, buvau žemuogių su avietėm, į pirtį su rūkyta žuvim, mb pažvejojo, šįryt mėlynių porai val, vėl maudytis, tada pietų, po jų aš voveruškaut ir vėl maudytis. 

Namo grįžus radau jau kelis sunokusius pkmidorus 😊

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: [b!]Vakar[/b!], 22:27

Labas rytas,

tvanku iki negaliu, turėtų nulyt - bus geriau. Berašant gražiai lyt pradėjo.

Saintlina,kaip tu? Mano pažįstama tai Covidą pasigavo skrydžio metu turbūt, sunkokai serga, nes taip karšta, aukšta tempa, sloga, kosulys, gerklė.

Sveik!

Savaitgalis prie ežero buvo, o vandens šiltumas. O miške bimbalai prakutę. Aš vis einu pasivaikščiot pušyne, tai atsiprašant subinę ir tą sukapojo, nekalbant apie čiurnas, rankas. Bet vis tiek - gamtoj gera.

Atsakyti