Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Palijo naktį su perkūnija . Smagu , gaivu .

Lietaus reikėjo labai . Nedaug ,  bet geriau negu nieko .

Atsakyti

Susirgau ))  vakare pradėjo šaltis krėsti. Naktį nesikėliau termometro ieškot, bet virš 39 buvo tikrai. Viską skauda kaip prie kokio gripo. Virusas gal koks, bet lyg nebuvo kur jį pasigaut.

Mamikė jau nusprendė, kad nuo kokios nors erkės )) nesvarbu, kad nebuvo tokia įsisiurbusi ir kad esu pasiskiepijus nuo encefalito.

Atsakyti

Naktį ir pas mus palijo. Be žaibų ir perkūnijos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 birželio 2024 - 11:15

Saintlina sveik :4u:  :wub: 

Erkės nereikia, užtenka vaiko. 

Ps skiepas nuo pasekmių apsaugo nuo sirgimo ne? Medikės sakykit? Aš taip suprantu, kad po skiepo sergi lengva forma?

O šiaip diagnozuoju, trijų dienų virusas :D  kaip mažiesiems vaikams būna :P .  

Lesius slaugo? 

Natūralus aspirinas aviečių stiebai su lapais ir  tt. Labai greitai muša temperatūrą..

Atsakyti

Saintlina sveik :4u:  :wub:

O šiaip diagnozuoju, trijų dienų virusas :D  kaip mažiesiems vaikams būna :P .  

Lesius slaugo? 

Ačiū  :4u:  

Aš tikėjausi, kad gal kokių dviejų užteks?..  :D  aha, pūkuotukas niekur nesitraukia. 

Ryte mama termometro nuėjo ieškot, atnešė - suskaičiavau - 15 štukų  :D  

Atsakyti
Saintlina,gal skersvėjis,kai taip karšta kur pagavo?Sveik. 4u.gif 4u.gif

Plečiu ežiuolių asortimentą.Pas mane buvo gelsvos ne tokio ryškumo,nusipirkau ryškiai geltoną ir baltą.Geros kainos mokvežoje,nuėjau su krepšeliu,ėjau paskui vežimėlio.Veža žmonės vežimėliais,geros kainos.Budlėjos po 1 pinigą,nors jos pas mane neišgyvena,bet gal užsikabins?Pas mamą tai užsikabino.Pinavijų kokios geros kainos,nežiūrėjau į tą pusę,bet vertos dėmesio. ax.gif
Vakare,gal iki Ramygalos nuvažiuosime,gražiausios ožkos rinkimai kasmetiniai.
Atsakyti

Faini rinkimai ožkyčių :super:

 

Ne, skersvėjams aš atspari.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 birželio 2024 - 12:12
Labos,

ryte kirpykla,nes kita ketvirtadieni vaziuoju paso daryt,gryzdama dar ilindau i viena bootyka,kur niekada neidavau,radau seilus,tai dvi vasarines sukneles sau prigriebiau uz gera kaina,grazus paprastas modelis.Viena linas su viskoze,kita nezinau.be kita savaite vasara baigiasi,tik 16 beliks.Ai,gal grys dar.Saintlina.sveikatos. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 29, 12:10)
<p>Faini rinkimai ožkyčių thumbup.gif</p>
<p> </p>
<p>Ne, skersvėjams aš atspari.</p>

Esi buvųsi?
Nepamirškite pasveikinti Petriukų,Poviliukų.Mes savo Petriuką pasveikinome. wub.gif wub.gif
Atsakyti
O Sv Petras, zymiausias uzurpatorius,nuknises is brolio,sv.Andriaus,pirmojo pasauktojo,posta. biggrin.gif
Sv .Saulius,Paulius ar Povilas jau geresne istorija.Reformuotas charakteris.
Saintlina,manau tave vakarykste saules audra pagavo,blyn pas mus koks zemes drebejimas buvo,musu paciu statyta buda is visokiu plytgaliu sugriuvo. biggrin.gif
Irgi jautemes truputi karsciuojantys,as norejau vemti,sugyventinis triede,suniui is nosies kraujas bego.Man dar sanariai labai skaudejo,konreciai jautesi jau kraujo sudeties pokyciai.
Bet siandien jau gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 29 birželio 2024 - 13:05
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 29, 11:42)
Esi buvųsi?
Nepamirškite pasveikinti Petriukų,Poviliukų.Mes savo Petriuką pasveikinome. wub.gif  wub.gif



Aciu,kad priminei. 4u.gif

QUOTE(Acqua Alta @ 2024 06 29, 12:03)
O Sv Petras, zymiausias uzurpatorius,nuknises is brolio,sv.Andriaus,pirmojo pasauktojo,posta. biggrin.gif
Sv .Saulius,Paulius ar Povilas jau geresne istorija.Reformuotas charakteris.
Saintlina,manau tave vakarykste saules audra pagavo,blyn pas mus koks zemes drebejimas buvo,musu paciu statyta buda is visokiu plytgaliu sugriuvo. biggrin.gif
Irgi jautemes truputi karsciuojantys,as norejau vemti,sugyventinis triede,suniui is nosies kraujas bego.Man dar sanariai labai skaudejo,konreciai jautesi jau kraujo sudeties pokyciai.
Bet siandien jau gerai.


Mano vienas brolis Petras,kitas Saulius. ax.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Tik ka perskaiciau apie tas audras,jos bus ir visa savaitgali,kazkokios protono daleles atakuoja zeme is saules.Vakar per para ivyko 143 zemes drebejimai,didziausias Peru 7,3 balo.Nebejuokinga.
Alta,buvo jums irgi baimes. 4u.gif
Atsakyti