Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Amadeja, skųskis administracijai, perkels tas procedūras

Ambulatorinė reabilitacija, todėl neperkelia 😃

Tokia debiliška tvarka

Atsakyti

Man tai užtenka, kiek auginu, net ir dičkių neauginu šiuo metu. Nors ne, pamelavau, prisimenu, tokius rudai rausvus šalotinio tipo daugiagalvius (lyg) auginau prieš penketą metų. Matyt, kad nesužavėjo, jei neauginu.

Daržas po gero lietaus atsigavo, svogūnai gavo druskės, tai taip pat atkuto. Kol kas tik burokėliai baisūs, bet jei kitą savaitę atvės ir palis, gal ir tie dar persigalvos.

Kokio lietaus?

Atsakyti

Šiaip tai viską perkelia, jei ne dėl tavo kaltės, o dėl jų.

Atsakyti

Saintlina, kiek lapinių burokėlių pasėjai ?

Nei vieno  :D  :D  :D 

Visas sėklas mamikė sėjo. Reiks pažiūrėt sėklas, ar yr tas pakelis. Jaučiu, arba bus viską susėjus arba išvis nepasėjus, nes sugalvojus, kad ten kokie nors runkeliai.

Atsakyti

Pas mus šiandien pučia stiprus karštas vėjas ir 31C. Lauke būti neįmanoma 

Pas mus debesiukų yr, tai kai užplaukia, net geriau nei vakar :) vėjukas irgi yra. Naktį gal kiek prapūs skersvėjis. 

Name taip gerai buvo. Kol mamikė nenutarė bulvių išsivirt prie kotletų. Kad tai užtektų kelių bulvių - kur gi. Užkaitė katilą. Kad ir vištoms liktų ))) 

Šian ryte raudonikių miškelį pračekinau - radau vieną ))) 

Atsakyti

Mano šuo irgi toks 😁

Maniškis pasivaikščiot su vėsinančia liemene eina. Jokio gulėjimo prieš saulę net ir prie +15 pas jį nebūna.

Atsakyti

 Kaime bus vėsiau...

Mano katei tai niekad nekaršta. Atsigula balkone prieš saulę ir kaifuoja. 

Dieną nebus. Vakare kaime geriau atvėsta.

O katės kailis nesikeičia nuo saulės? Mano melsvųjų sidabriškas kailiukas ruduodavo ilgiau saulėkaitoj pagulėjus.

Atsakyti

Dieną nebus. Vakare kaime geriau atvėsta.

O katės kailis nesikeičia nuo saulės? Mano melsvųjų sidabriškas kailiukas ruduodavo ilgiau saulėkaitoj pagulėjus.

Kaime trioba labai vėsi . Medinė. Užuolaidų į saulės pusę neatitraukiu . Kaime 31, Kaune 33. Kaune tarp pastatų ir saulėkaitoj tai gali iškepti. Netgi man per šilta . 

Man iki 30 dar gerai . Virs 30 jau karšta. 

Anais metais gal visą mėnesį buvo tokie karščiai , kai net naktimis neatvesdavo . 

Dabar bent spauda turi apie ką rašyti.

AA yra gera Liubarskio laida apie debatus. Šiandieninė.  Jei mėgsti . Man jis patinka.

Atsakyti

Katė mano ištisai šeriasi taigi . Britukas. Spalvos nekeičia... Bet ji į kiemą kaime diena neina. Tik vakare. 

Atsakyti

Maniškis pasivaikščiot su vėsinančia liemene eina. Jokio gulėjimo prieš saulę net ir prie +15 pas jį nebūna.

Oi mano tai tik nuo 15 be striukės pradeda vaikščioti 🤣

Nulijo pusvalandį, nugriaudejo pagaliau. Gal biski atvės, o tai siaubazzz kažkoks snd.

Amadeja, turi perkelt

Atsakyti

Šiaip tai viską perkelia, jei ne dėl tavo kaltės, o dėl jų.

Neperkelia Santariškėse

Atsakyti

Mano pomidorai irgi pradeda nokt 😃

Atsakyti