Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aš šalotinių neauginus ir atskirai neragavus, kad pajusti skirtumą - tik patiekaluose būdavo įdėtų. Ar jie turi česnako poskonį? Nes dar kitaip jie askaloniniais česnakais vadinami.

Atsakyti

Pou, auga prastai, skonis šeipsau... aš nesu gurmanė.

Atsakyti

O tai tau ka ,ezerai isdziuvo? Vaziuok ir procedurinkis.Kiba dar durniu ieskot ,per tokius karscius darbe sedet.

Neišeis mankštos ežere 😭

Atsakyti

Amadeja, skųskis administracijai, perkels tas procedūras

Atsakyti

Hidrolatų gamintojoms atnešu info iš FB :

dirvinis ASIŪKLIS!
1f469_200d_1f3a4.png1f3bc.png Nieko aš iš tavęs nelaukiau ir neprašiau, tik roviau ir naikinau...
O tu pasirodo stebuklingas ir sunku būtų surasti organą ar sistemą organizme, kurios tu neveiktum sveikatinančiai.
Mano močiutė sakydavo, kad pačios įkyriausios piktžolės – pačios geriausios vaistažolės; taip Dievas kone per prievartą dovanoja mums priemones sveikatai, kurią dažnai prarandame dėl netinkamos mitybos ar netinkamo gyvenimo būdo, savo ar savo protėvių (paveldimos ligos).
Liaudies medicinoje asiūklis vartojamas:
sergant
· bronchine astma,
· skarlatina,
· maliarija,
· dizenterija,
· lumbago,
· išialgija,
· šlapimtakių uždegimu,
· inkstų akmenlige,
· prostatitu,
· pleuritu,
· reumatu, reumatoidiniu artritu,
· žarnyno opalige,
· lėtiniu širdies nepakankamumu,
· neurozėmis;
kaip
· diuretikas,
· hipoglikeminis preparatas,
· antineoplastinis preparatas,
· antihelmintinis preparatas;
kompresų ir vonių pavidalu nuo
· hemorojaus,
· miozito,
· neurodermito,
· venų varikozės,
· furunkolozės,
· dermatito,
· egzemos;
Nepakeičiamas burnos higienai
· malšina dantų skausmą,
· stomatito profilaktikai.
Šių dienų mokslas nepaliko asiūklio užmaršty. Tyrimai parodė, kad dirvinis asiūklis turi unikalią savybę – slopina citokinų audras. O juk vienas pavojingiausių Covid-19 poveikių – citokinų agresija. Stomatologijoje atrastas jo poveikis nuo periodontito. Dirvinis asiūklis gali tapti puikiu pagalbininku valdant autoimuninius susirgimus.
Kodėl tai mano metų atradimas? Šiemet dariau dirvinio asiūklio hidrolatą. Asiūklio veikliosios medžiagos tokios, kad odą gali gerokai sausinti, todėl sudrauginau jį su „riebiu“ pelkinuku – gailiumi. Gailiai sunkioji dedamoji bijančioms gyvačių, nes šis gražuolis kvapuolis žydi angių pamėgtose vietose. Kol skyniau svaigiai kvepiančius žiedus, gyvačiukės sukosi aplink kojas.
Jeigu pasakyčiau, kad mane nustebino šio hidrolato poveikis odai ir plaukams, tai nieko nepasakyčiau – jo nuostabumui nusakyti net žodžius sunku parinkti. Tokios gražios odos niekada neturėjau. Neliko nė vieno spuogelio. Išsiplėtusios poros, kaip trintuku nutrintos. Veidelis kaip po patempimo. Na, o plaukai žvilgėte žvilga.


Atsakyti

Pou, auga prastai, skonis šeipsau... aš nesu gurmanė.

Man tai užtenka, kiek auginu, net ir dičkių neauginu šiuo metu. Nors ne, pamelavau, prisimenu, tokius rudai rausvus šalotinio tipo daugiagalvius (lyg) auginau prieš penketą metų. Matyt, kad nesužavėjo, jei neauginu.

Daržas po gero lietaus atsigavo, svogūnai gavo druskės, tai taip pat atkuto. Kol kas tik burokėliai baisūs, bet jei kitą savaitę atvės ir palis, gal ir tie dar persigalvos.

Atsakyti

Dusia, tuos Krymo svogūnus ir aš pamenu. Forma simpatiška :) mb labai jie patiko. Aš irgi bandžiau namie sėt, irgi nieks nesudygo.

Atsakyti

Kol kas tik burokėliai baisūs, bet jei kitą savaitę atvės ir palis, gal ir tie dar persigalvos.

O aš iki savo burokėlių net nuėjus nebuvau )))

Atsakyti

Saintlina, kiek lapinių burokėlių pasėjai ?

Atsakyti

Pas mus šiandien pučia stiprus karštas vėjas ir 31C. Lauke būti neįmanoma 

Atsakyti

Kaune 33. Net ir aš sušilau. Kaime bus vėsiau...

Mano katei tai niekad nekaršta. Atsigula balkone prieš saulę ir kaifuoja. 

Atsakyti

Kaune 33. Net ir aš sušilau. Kaime bus vėsiau...

Mano katei tai niekad nekaršta. Atsigula balkone prieš saulę ir kaifuoja. 

Mano šuo irgi toks 😁

Atsakyti