Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

AA  apie Ameriką sakiau irgi ...

Mano akimis labai įdomiai Tavo atmintis veikia. Ką kas pasakė blogo prieš 20 ar kiek ten metų , ką kas koliojosi ir tyčiojosi  uždaroje temoje - viską atmeni . O ką pati kalbėjai  be pykčio nebe. Atmintis fiksuoja tik negatyvą ? Ar man iš postų taip atrodo ?

Atsakyti
https://www.dailymai...home/index.html
Dusia vis minejai kad europa sena kiaule.O tai amerika?
O lietuvoje jau ateina suvokimas ,kad metropolija pavojuje ?
Pou . kazkada ant manes sakei ,kad kreivo neistiesins.Zinok,nenoriu but tokia tiesi kaip tu.Neduok dieve ,taip sakant.O tave kas uz liezuvio trauke savo aidola ministre ivardint? Aisku tu kaip visada ne prie ko, ir tave pastoviai skriaudzia biggrin.gif
Luety , o kodel verti savo zmogu nejaukiai jaustis? I UK visai shikna pareina klimato prasme, labai siulau pasistengt save nustatyt i ispanijos geolokacija.Galima netgi su maziau patogumu rast nuomotis kokioje galicijoje uz maza kaina.Jei tavo zmogus nori i pietus ant senatves,argi tas kolektyvinis sodas turi but inkaras ant kojos?
PS.
Tiesa dusia,atmintis visai dingo.
Ir vel sakau ,niekada nepostinau uzdaroje temoje.Mano postai yra skirti placiajai visuomenei.Sita tai tikrai atsimenu.
O kodel tas kur svori su vaistais mete apkaltinai vartojus ozempika ir metformina.Bent as taip supratau is tavo posto ir delfio citavimo.
Zmones uzmuse muse , o tu pateikei lyg but bembio mama nusove.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 06 28, 10:11)
https://www.dailymai...home/index.html
Dusia vis minejai kad europa sena kiaule.O tai amerika?
O lietuvoje jau ateina suvokimas ,kad metropolija pavojuje ?
Pou . kazkada ant manes sakei ,kad kreivo neistiesins.Zinok,nenoriu but tokia tiesi kaip tu.Neduok dieve ,taip sakant.O tave kas uz liezuvio trauke savo aidola ministre ivardint? Aisku tu kaip visada ne prie ko, ir tave pastoviai skriaudzia  biggrin.gif
Luety , o kodel verti savo zmogu nejaukiai jaustis? I UK visai shikna pareina klimato prasme, labai siulau pasistengt save nustatyt i ispanijos geolokacija.Galima netgi su maziau patogumu rast nuomotis kokioje galicijoje uz maza kaina.Jei tavo zmogus nori i pietus ant senatves,argi tas kolektyvinis sodas turi but inkaras ant kojos?
PS.
Tiesa dusia,atmintis visai dingo.
Ir vel sakau ,niekada nepostinau uzdaroje temoje.Mano postai yra skirti placiajai visuomenei.Sita tai tikrai atsimenu.
O kodel tas kur svori su vaistais mete apkaltinai vartojus ozempika ir metformina.Bent as taip supratau is tavo posto ir delfio citavimo.
Zmones uzmuse muse , o tu pateikei lyg but bembio mama nusove.

Laba,
AA, baik. Supratai kaip norėjai. Čia nepiktai. 4u.gif
Atsakyti
Ate , tu rimtai pritari saldziai karciam saharino skoniui temoje? Nes visada islendi mano rugsties neutralizuot biggrin.gif Na bent bandai tai daryt,kad neutralizuot tai dar reikia daug asmeninio sharmo turet biggrin.gif
Ir ate , smagu ,kad islendi.Dazniau prasom,nors galiu ir pati ,kaip tik sieros rugstim vynui daryt uzsitavarinau ,along su fiskars kastuvu.Senasis nukentejo bulbas is akmens kasant biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 28 birželio 2024 - 09:38

AA net nežinau , ką tie pavadinimai reiškia.  Nieko niekada nekaltinau, kiekvienas žmogus yra atsakingas už save , aš nieko nemokau, kaip gyventi. Galiu pasakyti , ką aš galvoju apie tai , o ne ką kam daryti !

O ką kas ir kada vartojo  - taigi pati išnagrinėjai visą sudėtį. Tingiu ieškoti tavo postų. 

Net nepamenu pavadinimo. Specialus preparatas lieknėjimui , ne vaistai.

Apie cukraligei gydyti skirtų vaistų vartojimą lieknėjimo tikslais pirmas papasakojo sūnus. Sklando gandai , kad Ilonas juo naudojo? Pliotkai ... 

Nei man labai rūpi. Nei aš labai tikiu tokių dalykų ilgalaikiu poveikiu . Nebent visą gyvenimą sėdėti ant preparatų.

PS mano nuomone tai  pasigavę senatvinį diabetą ir žmonės vartojantys dėl lieknėjimo cukraligės preparatus yra labai panašūs ...  Tikisi , kad tabletė viską išspręs .

Be to mano nuomone  ne kiekviena kūda karvė yra gazelė  :D  :P 

Sutvarkė vyrukai mašiniuką  :wub:  :wub:  :wub:   Būsiu laisvas žmogus...

PS man labai patinka pabūti vienai ty atskirai nuo MB. Pora dienų atskirai pagyvenus labai pagerina santykius. Aš tokia .    Ir vienai kaime nerealiai patinka. Iki vakaro ... nakties kaime viena bijau . 

Atsakyti

Tiesa pasakius, man nesuvokiama tavo AA praktika, kai užplaukia, ateit šūdo papilt.

Uždaroj temoj nerašai, bet per raktų skylę stebi, kas kur ką, tampai ir loji. Svieto lygintoja. Pff.

Jau kai mane kas skriaudžia, aš moku ir apsiginti. Dėl manęs nesijaudink. 

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 06 28, 10:50)
<p>Tiesa pasakius, man nesuvokiama tavo AA praktika, kai užplaukia, ateit šūdo papilt.
</p><p>Uždaroj temoj nerašai, bet per raktų skylę stebi, kas kur ką, tampai ir loji. Svieto lygintoja. Pff.</p><p></p><p>Jau kai mane kas skriaudžia, aš moku ir apsiginti. Dėl manęs nesijaudink. </p>

Tikrai taip.Ir man zinok visai negeda.
Svietas pernelyg kalnuotas,zinau.Kasdien kopiu ir leidziuosi.
Taip loju,sarginis demokratijos suva.Ka spirsi,akmeniu eilini karta mesi?
Ir dar rekomenduoju keist poziuri ,kas yra shudas.Cia matot reikalas irgi subtilus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 28 birželio 2024 - 09:57

Perkaitot? 😃

Aš beveik.

Pasiskųsiu...msn jau trečiąsyk atšaukia vandens procedūras. Ir neatideda. Svolačiai

Atsakyti

AA, man vienodai, kaip sakiau, tavo provokacijos man neįdomios. 

Pilna tokių. Per daug garbės.

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2024 06 28, 10:57)
<p>Perkaitot? 😃</p><p></p><p>Aš beveik.</p><p></p><p>Pasiskųsiu...msn jau trečiąsyk atšaukia vandens procedūras. Ir neatideda. Svolačiai</p>

O tai tau ka ,ezerai isdziuvo? Vaziuok ir procedurinkis.Kiba dar durniu ieskot ,per tokius karscius darbe sedet.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 06 28, 07:03)
<p>Labas rytas,</p><p></p><p>Luety, tie didieji kaip Ailsa Craig yra saldesni.</p>

Labas rytas,

ne,tokios veisles nezinau.DEsu sejus white star,snowball,tie tai zinau,kad skanus.


QUOTE(Dusia37 @ 2024 06 28, 07:14)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73154472" data-time="1719520181">
<div>
<p>Kodel as nemegstu silumos?Patinka man siluma,o ypac saule ir melynas dangus.

Svogunai mano zieminiai,mano veisles visai ne saldzios,labai stiprus,kandantys i akis,ir puikiai laikosi visa ziema.Kol kas tik pozityvas apie juos.Yra keletas veisliu,balti svogunai ir apvalkalas baltas,tie gal saldesni,skanesni ir laikosi prasciau.Juos visada naudojam pirmus.
 </p>
</div>
</blockquote>
<p>Labas rytas,</p>
<p>Luety  man taip pasirodė...</p>
<p>Svogūnų esu auginusi visokių, N+K yra veislių.  Žieminius antri metai . Jei praėjusiais metais  buvo kažkoks derlius iš žieminių, tai šiemet visai nieko gero. Matyt ne tokią veislę užsivežė arba žiema šaltesnė buvo . </p>
<p>Man aplamai labai patinka auginti daigus iš sėklų , paskui sodinti daigiais darže, tada žinau , kad  nebus nei vieno žyduolio . Darbo daugiau , kol susodini daigus , paskui palaistyti reikia. Jei sausas pavasaris ne kartą. Nors šiaip tai svogūnai gerai auga ir nelaistomi . </p>
<p>Dičkius ir saldžius žinau tuos dvejus :</p>
<p> <a data-ipb='nomediaparse' href='https://zaliastotele.lt/seklos/darzoviu-seklos/porai-svogunai/valgomieji-svogunai-globo-4770168144040-720.html'>https://zaliastotele.lt/seklos/darzoviu-seklos/porai-svogunai/valgomieji-svogunai-globo-4770168144040-720.html</a></p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://zaliastotele.lt/seklos/darzoviu-seklos/porai-svogunai/valgomieji-svogunai-exhibition-4770168145139-60659.html?_gl=1*1idr1ob*_up*MQ..*_ga*MTAzNjA1OTAwLjE3MTk1NTQ4MDg.*_ga_RMQB21087X*MTcxOTU1NDgwOC4xLjEuMTcxOTU1NTAzMy4wLjAuMA..'>https://zaliastotele.lt/seklos/darzoviu-seklos/porai-svogunai/valgomieji-svogunai-exhibition-4770168145139-60659.html?_gl=1*1idr1ob*_up*MQ..*_ga*MTAzNjA1OTAwLjE3MTk1NTQ4MDg.*_ga_RMQB21087X*MTcxOTU1NDgwOC4xLjEuMTcxOTU1NTAzMy4wLjAuMA..</a></p>
<p> </p>
<p>Esu auginusi abiejus,  faini , saldūs ,   iš daržo ant stalo tinka be jokio marinavimo .</p>
<p>Žiemai sodinu mažesnes veisles. </p>
<p>Buvau iš Ukrainos parsivežusi Krymo saldžiųjų bet nei viena sėkla nedygo . Gaila.  Jie įdomios formos, ty  plokšti ir žmonės kalba, kad skanūs.</p>

Tie pailgieji yra Shallot svogunai,svelnus,restoranai juos daug kur naudoja,bet auginimui man nepasiteisino,blogai auga,kapryzni,nesilaiko ziema.


QUOTE(Acqua Alta @ 2024 06 28, 08:11)
https://www.dailymai...home/index.html
Dusia vis minejai kad europa sena kiaule.O tai amerika?
O lietuvoje jau ateina suvokimas ,kad metropolija pavojuje ?
Pou . kazkada ant manes sakei ,kad kreivo neistiesins.Zinok,nenoriu but tokia tiesi kaip tu.Neduok dieve ,taip sakant.O tave kas uz liezuvio trauke savo aidola ministre ivardint? Aisku tu kaip visada ne prie ko, ir tave pastoviai skriaudzia  biggrin.gif
Luety , o kodel verti savo zmogu nejaukiai jaustis? I UK visai shikna pareina klimato prasme, labai siulau pasistengt save nustatyt i ispanijos geolokacija.Galima netgi su maziau patogumu rast nuomotis kokioje galicijoje uz maza kaina.Jei tavo zmogus nori i pietus ant senatves,argi tas kolektyvinis sodas turi but inkaras ant kojos?
PS.
Tiesa dusia,atmintis visai dingo.
Ir vel sakau ,niekada nepostinau uzdaroje temoje.Mano postai yra skirti placiajai visuomenei.Sita tai tikrai atsimenu.
O kodel tas kur svori su vaistais mete apkaltinai vartojus ozempika ir metformina.Bent as taip supratau is tavo posto ir delfio citavimo.
Zmones uzmuse muse , o tu pateikei lyg but bembio mama nusove.


Del mano zmogaus noro i Ispanija paaiskinsiu.Viskas imanoma ir as noreciau,problema bustas.Nera ten lengva nuomotis,pirkimui amzius ne tas,bet ieskome variantu.Laikas spaudzia,senai reikia dingt is UK,vien del dangaus ir maisto.Velniu irstva cia.Zodziu nesiplesiu,jei spesim,spesim,o visos poros turi savo niku,savo gincu,kurie ne visda greit issisprendzia,o visumoj mano zmogus sidabrinis,atitinka pavarde. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Shallot svogunai biški kitokie. Esu auginusi irgi . Skoniu skiriasi ... 

Atsakyti