Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kažkoks pusgalvis dar rožių prisipirko. Daba per tokius karščius dar sodint reiks.

Jei tingi sodinti gali kam nors  padovanoti  :D​ 

Atsakyti

Jei tingi sodinti gali kam nors  padovanoti  :D​ 

Supranti... gaila 😁😁

Atsakyti

Suvalgiau pirmą pomidorą is savo šiltnamio 😍

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 06 27, 13:34)
<p>Suvalgiau pirmą pomidorą is savo šiltnamio 😍</p>

Bet skanus turbūt,kvepiantis? wub.gif wub.gif
Mano tai paštomate gėlės sėdi,žinau blogai,bet vakar išsiūstos,prilaistytos turbūt?Gal nenumirs?Rytoj turgelis,tuo pačiu bus aplankytas. ax.gif O be to negaliu labai sodinti,svečiai sėdi.
Nidoje tropinė naktis buvo. bigsmile.gif

Sėdžiu vėsiai name,nereikia nei kondicioneirio,kaip mokėjo statyti namus ,žiūriu filmą ir mezgu.Ryte palieti pomidorai,daugiau niekas neskubu dirbti. ax.gif

Luety,kaip sutariate į sodą važinėti? 4u.gif
Atsakyti

Ingrida, įsivaizduok save metalinėje dėžutėje, į kurią  spigina saulė. Neįsivaizduoju, kokią tempą gali pasiekti, jei šiaip pavėsyje virš +30.

Aš paimčiau gėles. Visuomet galima sutarti, kad išsiųstų vėliau, atsižvelgiant į temperatūrą. Aš kai pirkau pavasarį, prašiau laikyti pardavėjas pas save, kol kelių dienų į priekį temperatūra nenukris, - išvirti gali lapai.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 06 27, 14:04)
<p>Ingrida, įsivaizduok save metalinėje dėžutėje, į kurią  spigina saulė. Neįsivaizduoju, kokią tempą gali pasiekti, jei šiaip pavėsyje virš +30.
</p><p>Aš paimčiau gėles. Visuomet galima sutarti, kad išsiųstų vėliau, atsižvelgiant į temperatūrą. Aš kai pirkau pavasarį, prašiau laikyti pardavėjas pas save, kol kelių dienų į priekį temperatūra nenukris, - išvirti gali lapai.</p>

Pou,žinau ten pavėsis,už tai rami.Šiaurinėje pusėje prie parduotuvės sienos.Ir vazonuose.Ir ne gėlės,krūmai pūkenio.
Kitas gėles sutarėme su kita pardavėja,išsiūs pirmadienį,čia šios taip atkeliavo. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 27 birželio 2024 - 14:22

Bet skanus turbūt,kvepiantis? wub.gifwub.gif
Mano tai paštomate gėlės sėdi,žinau blogai,bet vakar išsiūstos,prilaistytos turbūt?Gal nenumirs?Rytoj turgelis,tuo pačiu bus aplankytas. ax.gifO be to negaliu labai sodinti,svečiai sėdi.
Nidoje tropinė naktis buvo. bigsmile.gif

Sėdžiu vėsiai name,nereikia nei kondicioneirio,kaip mokėjo statyti namus ,žiūriu filmą ir mezgu.Ryte palieti pomidorai,daugiau niekas neskubu dirbti. ax.gif

Luety,kaip sutariate į sodą važinėti? 4u.gif

Aha, skanus, nepalyginsi su parduotuviniais

Atsakyti

Aha, skanus, nepalyginsi su parduotuviniais

O dar pas tave ne šiaip pirmas šį sezoną, bet išvis pirmas šitoj vietoj. Super. Šaukštu kakton reik stuktelt ir sakyt - Šviežiena!

Atsakyti
https://www.part.lt/...9d987d8c772.jpg
Kaip pagalvoji senovėje geras veisles sodino žmonės.Nei juos medžius kas puola,nei trešti reikia,popinti.Iš proto eina.Kampe sklypo iš viso apynys iki žemės nulenkęs jaunus medelius,pilni uogų.O tas naujas veisles popini,nulesa paukščiai,ligos kokios užpuola.Jei tik nenušąla,visada vyšnios pilnos pilnos ir paukščiai jau būna atsivalgę. biggrin.gif

Kaip ir obelys,atrodo jau vėžys įsimetęs,viršūnė nulūžta,kamienas beveik tuščiaviduris,bet pilna obuolių.Stengiasi iš paskutiniųjų.Kriaušės tai turbūt ir mūsų vaikus pergyvens?Mes ,kai pirkome sodybą,viena kriaušė pasvirųsi labai,mb sakė,atsargiai vaikams pasakyk,kad po ja nevaikščiotų.Ir audros praėjo ir 26 metai,stovi kaip stovėjųsi. biggrin.gif
Atsakyti
Siu metu navyna biggrin.gif
Mano seneliai taip sakydavo.
Ingrida,tie seni medziai giliai zemeje,kai buvo jauni ,dirvozemis dar buvo geresnis,atmosferos slegis kitoks,is aukstumo sprendziant.
Pas kaimynus mire visos obelaites,mano geltonoji irgi beveik nuluzo,gydziau ,raisiojau,remais aplipdziau,auga krumu,sakos su obuoliais ant zemes jau guli.Kita auga irgi krumu,bet aukstesne.O didelis vejas gal nebenulaus,jau aplinkt isaugo kazkokios laukines kriauses,slyvos,kaip barjeras.Obelys cia retas ypatingas augalas.Figos auga savaime,kaip piktzoles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 27 birželio 2024 - 14:55

Man Sodaitytė sakė obelis tik senąsias aukštąsias sodint pas save. Į visokias naujas net nežiūrėt. Bet tuokart neparsivežėm, nes į mašiną nebūtų tilpus nei vien ))

Atsakyti

Priedas  IMG_4030.jpeg   117,25KB   0 Parsiųsta kartų

Va Mano grožiai

Atsakyti