Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pas mus 40 metru juodo vandens vamzdzio susukto i rite.Vandens temperatura +30C buna.Kazkaip maisosi osmoso budu ,ten tris kranus reikia pasukinet . biggrin.gif
Atsakyti

Pas mus 40 metru juodo vandens vamzdzio susukto i rite.Vandens temperatura +30C buna.Kazkaip maisosi osmoso budu ,ten tris kranus reikia pasukinet . biggrin.gif

prikaista ten pas jus kaip turi būt, nusidegint turbūt galima, jei tiesiai iš to vamzdžio paleistum. 

Atsakyti
MUka,
Sveikinu su gimtadieniu ir linkiu atrasti tai, kas kiekvieną dieną skatintų stiebtis, kilti aukštyn ir sėkmingai pasiekti savo tikslus.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Ačiū visoms už sveikinimus, už prasmingus žodžius ir palinkėjimus wub.gif AA flirt.gif
Labai dziaugiuosi, kad su metais ateina kartais išmintis, procedūrų metu pasiėmiau nedarbingumą, nereikia akis išdegus lėkti darban, ax.gif o visu pasaulio pinigu neuždirbsiu, ramybe visu svarbiausia šiuo metu smile.gif Ačiū dar karta visoms friends.gif aciuks.gif wub.gif
Atsakyti

Vakare emigruosiu kaiman. Jeigu ten pečiaus nekūrena, turėtų būt vėsiau..

Atsakyti

Saintlina imk :4u: .

Aš tai kaifuoju, energijos perteklius kaip visada tokiu oru. 

Bet aš šilumos mėgėja. Saulės mėgėja. Vasaros vaikas. Gandras matyt sumaišė, turėjau piečiau gimti. 

Šiandien dar nekaršta, ryt jau žada peklos.

Atsakyti

Karštis snd žiaurus, vos gyva šliaužioja darbe. Grįžau, isokau į savo šaltą prūda" tai net akyse prasviesejo. Bet nesppesim priprast, kita savaite vėl atvesimas pareina 

Atsakyti

Šiandien dar nekaršta, ryt jau žada peklos.

Vilniuj 30 buvo. Namie 27.  

Atsijovinom kaiman.

Atsakyti

Na va, kaime naktį pravėso iki 12 laipsnių. Gerumas :super: aišku, užkepins ir čia dieną..

Atsakyti

Išėjau su šuniu pasivaikščiot, o raudonikių.. 😮 prie pat keliuko krūvom. Į šuns maišiukus dėjau, nes gi nėr kur daugiau. Penkiasdešimt priroviau ❤️ 

Atsakyti

Saintlina sunervinai su savo raudonikiais :D

Važiuoti ir man reikės patikrinti savo miškelį. Įtariu pas mus mažiau lyjo.

Atsakyti

Merginos, kas chemijoj susigaudot.  Jei purškalo karencijos laikas trys dienos, ar joms praėjus galima per tą laiką užaugusius agurkus valgyt, ar geriau išskint, išmest ir laukt naujų? Su mergele susiginčijom )))

Atsakyti