Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

pas mus durpėj viskas puikiai auga, kad ir nelabai to lietaus yr. Va vaismedžiai/vaiskrūmiai smėly, tiems jau lapai geltonuoja, nors ir laistau..

Atsakyti

Kai palaistau , visi apylinkių sliekai sulenda maitintis kur drėgna. Sliekus taigi kurmiai mėgsta. Ir gaunasi , kad pas mane augalai ore auga :)  Kurmių negaudysiu , nenaikinsiu. Nes ateis grambuoliai ir kurkliai bele kokiais kiekiais . Durpė neblogai drėgmę laiko. Bet pas mane jos nėra...

Atsakyti

Pas mus net paukščiukai nugula tas vietas, kai palaistom. Palaistėm daržą, kai kepino, prisėdom lauko pavėsinėj ir stebėjom, kaip kregždės vis nutūpdavo, pagulėdavo po agurkais, burokėliais ir vėl pakildavo. Iš pradžių galvojom, gal kokių vabaliukų prisirenka drėgmėj, bet kad gi ne. Tiesiog patupėdavo. Paliekam atsigėrimui jiems indus su vandeniu.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 06 25, 12:51)
<p>Pas mus net paukščiukai nugula tas vietas, kai palaistom. Palaistėm daržą, kai kepino, prisėdom lauko pavėsinėj ir stebėjom, kaip kregždės vis nutūpdavo, pagulėdavo po agurkais, burokėliais ir vėl pakildavo. Iš pradžių galvojom, gal kokių vabaliukų prisirenka drėgmėj, bet kad gi ne. Tiesiog patupėdavo. Paliekam atsigėrimui jiems indus su vandeniu.</p>

Laba,
Mūsų šunė turi dubenėlį švaraus vandens kieme. Tai ne šuniuko atsigėrimui, o paukštukų maudyklė ir gėrykla.
Prie ūkinio stovi statinė su vandeniu šiltnamiui. labai gaila, bet randam prigėrusių mažų paukštelių. Ypač jauniklių.
Atsakyti

Labos iš ryto 

Kaip gyvos po ilgų išeiginių ?  Po poilsio reikia poilsio? 

Sistemos nulūžę. Bent jau pas mane.

Visai gerai. Kažkaip pavyko pailsėt, nors miegot gal kokią 4 tik nuėjom 😃

Atsakyti

Man labai gražu kaip kregždes skrisdamos geria . Nors pas mus ne kregždės, o čiurliai . Ne prie namo lizdus lipdo, o viduje.

Nesu mačiusi čiurlio ar kregždės ant žemės. Tik skrenda arba ant laidų sėdi .

Atsakyti

Neveikia jis vaikštant. Turi vienoj vietoj pastovėti bent 20 min, kad tame plote neliktų uodų 

Nu kaip...kažkiek veikia. Miške bandėm, tai efektas jaučiasi. Uogauti drąsiai tinka, kai dsug nevaikštai

Atsakyti

Laba,
Mūsų šunė turi dubenėlį švaraus vandens kieme. Tai ne šuniuko atsigėrimui, o paukštukų maudyklė ir gėrykla.

pas mus mamikė pilna bliūdų vištoms pristačiusi - ir su vandeniu, ir su grūdais. Tai žvirblių karoliai nuolat sėdi.  

Šuniui irgi bent kelis indus su vandeniu laikau, bet niekad nesu mačiusi, kad iš jų kas kėsintųsi atsigert. 

Atsakyti

Dusia, čiurliai - taip, ore arba ant kažko, nuo ko gali atsispirti, kregždės nutupia. Čiurlių anatominė sandara kitokia.

Ate, mes pernai iš bačkos pelėdukę prigėrusią ištraukėm :(

Atsakyti

O kodėl jūs neuždengiat tų bačkų?

Atsakyti

Anidanda, pelėdukė pas mus vienintelė įkrito, anksčiau paukščių nesam radę. Uždengus tas vanduo gal užsistovėtų, nežinau. Kartais ir per viršų nusemiam, kai pilna - greičiau, nei atsukinėt apačioj.

Atsakyti

Tai gal reikėtų kokių vieliniu tinklu pridengti 🤔. 

Atsakyti