Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas.
Aš jau po miško.Pamigau. ax.gifNa bet pusė krepšio po išeiginių susirinkau.Dar kažkas prieš mane praėjo šįryt arba vakar vakare.Na bet pražiūrėjo kažkiek.Kaimyną sutikau su dviračiu dar važiuojant. bigsmile.gif
Pas mane šiemet juodųjų serbentų uogos pomažės.Reikės būtinai genėti,apsileidome. mirksiukas.gif

pas mus gerokai palijo ir dabar šilumos paduos. Gal irgi koks baravykiokas išlįs?  Bet miške tieeek uodų, musių, gylių, kad aš net eit ten nebenoriu. Kaži, ar Thermacell veikia dar ką nors be uodų? Būtų komfortiškas grybavimas :)

Juodų serbentų pas mus šiemet nėr išvis. Viskas švariai nušalo.

Atsakyti

pas mus gerokai palijo ir dabar šilumos paduos. Gal irgi koks baravykiokas išlįs?  Bet miške tieeek uodų, musių, gylių, kad aš net eit ten nebenoriu. Kaži, ar Thermacell veikia dar ką nors be uodų? Būtų komfortiškas grybavimas :)

Juodų serbentų pas mus šiemet nėr išvis. Viskas švariai nušalo.

Neveikia jis vaikštant. Turi vienoj vietoj pastovėti bent 20 min, kad tame plote neliktų uodų 

Atsakyti
https://www.part.lt/...3ad60f3a467.jpg
Kokio grožio šio ryto raudonikis,toks tvirtas.
https://www.part.lt/...da7e1f55433.jpg

Vakaro idilė per langą.Kaimynų katinas ant kėdės ir du gandrai vaikštinėjantys aplink namą.Toks ramus vakars,kylantis rūkas nuo upės. wub.gif
Atsakyti

Katukas taip  nepatogiai miega, kieta, jokio pašikniuko nepaklota ant kėdės  :D  :wub: 

Šiandiena visą rytą katė alpsta po kojom, reikia glostyti ir glostyti pilvelį 

  :P 

Atsakyti
Labas rytas,
silta pas mus,rodo bus 26,melynas dangus,anei
bruksniuko.Smagumelis.
O jus burbelkit,burbekit visos ,kad per karsta,gal siluma ilgam ateis pas mus,nes jau uz dienos berodo tik 21 busiant,bijau,kad vel iseis. ax.gif tongue.gif
Dusia,kate pasiilgus,nebuvot gi apie savaite viso.
Ingrida,smagu kaime.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 06 25, 09:13)
<p>Katukas taip  nepatogiai miega, kieta, jokio pašikniuko nepaklota ant kėdės  biggrin.gif  wub.gif </p><p>Šiandiena visą rytą katė alpsta po kojom, reikia glostyti ir glostyti pilvelį 
</p><p>  tongue.gif </p>

Čia katinas,kuris vaikšto kur nori.Jis ateina,dingsta kelioms paroms pas panas.Įsileisti į vidų tikrai ne ir svečius perspėju,kad neleistų į vidų.Jis toks ne naminis,laukinis daugiau. ax.gif Nežinau kur jis net miega naktį.
https://www.part.lt/...e5500d07496.jpg
Pomidorus jau turbūt valgote?Mano du pirmi Betaliuxai. bigsmile.gif O skanūs pirmi. biggrin.gif
Atsakyti

Luety , šiluma man  kaulų nelaužo . Man augalų gaila, kai taip nelyja. Rudos pievos kaip kokoje Italijoje mano kraštuose. 

Ingrida , praėjusiais metais panašiu metu skyniau pomidorus ir paprikas. Šiemet pas mane pomidorų dar teks palaukti . Yra baklažanų , cukinijų , agurkų . Ir viskas iš šiltamėgiu. 

Paprasti svogūnai gražūs. Žieminių ko gero nebesodinsiu rudenį. Matyt jei šaltesnė žiema eina žyduoliais. Nevalgomos galvutės ... Ir pirmas morkas raunu . Darže .  Lapai džiovyklėn , patys geriausi dabar.

Atsakyti

Neveikia jis vaikštant. Turi vienoj vietoj pastovėti bent 20 min, kad tame plote neliktų uodų 

nu va tik apsidžiauk žmogus..

Atsakyti

Katukas taip  nepatogiai miega, kieta, jokio pašikniuko nepaklota ant kėdės  :D  :wub:

Šiandiena visą rytą katė alpsta po kojom, reikia glostyti ir glostyti pilvelį 

  :P

tai jau tikrai, visiškas nesirūpinimas katinukais  :D 

mano šuo irgi mėgsta taip daryt :) kaip ir sakau - didelis katinas :)

Atsakyti

O jus burbelkit,burbekit visos ,kad per karsta,

jei būtų vieną dieną, na dvi, tai nieks neburbėtų ))))  

Atsakyti

Pomidorai pas mane tik žali :) morkų netikrinau. Agurkų daug. Bet dabar išpurškiau nuo erkės, tai kurį laiką nevartotini bus. Šiaip rašo, kad tik trys dienos, tai labai trumpas laikas, palyginus.

Atsakyti

Po lietaus akivaizdžiai svogūnai pagerėjo, pagražėjo. Dar laisčiau druskos tirpalu - ir tas turėjo padėt.  Va kur yr reikalų - burokėliai susnų susnos - dar atsėjau keliose vietose, jei spės kažkas užaugti - perpikiuosiu juos į tuščias vietas. Džiūsta ir nyksta, niekaip neįsikabina. Dabar, kai gerai užlijo, gal kažkaip susigaus. Nebus, tai pirksim pas ūkininkus.

Agurkai taip pat pradeda megzti lauke, bet iki valgomų dar teks palaukti.

Pomidorams ne tie metai, kai užkaitinio, daug pirmų kekių tuščių. Per pastarąją savaitę atsigavo, bet dabar vėl tvokstels karštis.

Atsakyti