Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Anidanda @ 2024 06 24, 14:11)
<p>Ir vėl lyja. Užkniso jau, kaip išeigines, taip lyja, kai dirbt reikia, tai kepina. </p>

Nuo Jūsų pas mus tvankumas ateina.Galėtų ir palyti. ax.gif
Atsakyti

Nuo Jūsų pas mus tvankumas ateina.Galėtų ir palyti. ax.gif

Nebelyja 🤣, db vėjas sukilo. Nesąmoningas Lt klimatas iš vis

Atsakyti
Nulijo porą minučių,mačiau svečiai kūrė šašlykinę,iš naujo teks.Arba komado kurti ant terasos.
Bet galėtų daugiau palyti.
Rytoj reikės keltis anksti patikrinti mišką.Paskui karščius žada. ax.gif
MB sugebėjo šiandien skalbimo mašinos stiklą durelių sudaužyti,gerai,kad ne klozetą. bigsmile.gif Kalčiausia aš,kad neuždariau,kai traukė. ax.gif Dabar ieškome stiklo.
Atsakyti

Joninės pavyko 😃

Atsakyti

Labos iš ryto 

Kaip gyvos po ilgų išeiginių ?  Po poilsio reikia poilsio? 

Sistemos nulūžę. Bent jau pas mane.

Atsakyti

Kaip gyvos po ilgų išeiginių ?  Po poilsio reikia poilsio? 

geros buvo išeiginės :) maloniai vėsu buvo, tai poilsis pavyko :super: užtat nuo šiandien burbėsiu ir mirinėsiu, nes fui kaka oras ateina.

Atsakyti

Ir vėl lyja. Užkniso jau, kaip išeigines, taip lyja, kai dirbt reikia, tai kepina. 

norėjau rašyt, kad kitą savaitgalį jau bus kitaip, bet pažiūrėjau prognozę )))) bliamba, reik man pajūrin kraustytis  :wub:​ 

Atsakyti

Kraustykis, kaimynystėje dar yra sklypų 🤣

Atsakyti

Kraustykis, kaimynystėje dar yra sklypų 🤣

aha, sklype dar statyt reik ))

Bet tai koks temperatūrų skirtumas  :blink:  šeštadienį Vilniui žada +30, o Klaipėdoj +21. Kaip čia nesinervinsi žmogus?  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 25 birželio 2024 - 07:42

O aš pažiūrėjau , kad lietaus nežada mano kaime ilgokai , irgi noriu kraustytis, ten kur lyja ... Jau kaip pabodo tos išdegusios pievos, numirę  laukiniai  čiobreliai , ir miniatiūriniai raudonėliai.

Aš taigi savo  pievose žoliauju. Geresnio kvapo laukiniai , negu prie namų auginti .

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 25 birželio 2024 - 07:46
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš jau po miško.Pamigau. ax.gif Na bet pusė krepšio po išeiginių susirinkau.Dar kažkas prieš mane praėjo šįryt arba vakar vakare.Na bet pražiūrėjo kažkiek.Kaimyną sutikau su dviračiu dar važiuojant. bigsmile.gif
Pas mane šiemet juodųjų serbentų uogos pomažės.Reikės būtinai genėti,apsileidome. mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikos,

pailsėjom, pavažinėjom,- smaguma!

Pareina karštis...

Atsakyti