Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Taigi braškinis mėnulis kaip blynas palei horizontą ritinėjasi )  didžiuulis. Jaučiu, virš jūros ypač gražiai turėtų atrodyt.

Nesulaukiau vakar to mėnulio net savam kieme. Lb ilgai šviesu buvo

Atsakyti

Kiek girdėjau, kad kvaps nekoks. Pati negaminau.

Pievose, saulės atokaitoje, kvepia medumi. Va toks
a466f5f8189357e669f78b10499767ca343.jpg

Tavo kibusis lipikas. Irgi vaistažolė.
Visokių tų lipikų yra
a3b90439287851a39b581f4460d2183e729.png
O mano planuose buvo gauromečio skynimas. Bet lynojo kelis kartus, teko atidėti. Gal ir gerai - nepilnas 4 valandas miegojus, tai kažkaip ne link veiksmo, bet link sopkės traukia biggrin.gif

Kvapas kaip medetkų, man tai nebjaurus 

Atsakyti

Kavute,pilnatis neleido užmigti? Surišau 21 vantą,dar dėžė hidrolatui liko ir krepšys vaistažolėms. Luety,mano nuomininkai sugebėjo numarinti krūvą sukulentų.Nu jau tikrai juos nesunku prižiūrėti.Mačiau laiptinėje sudėti vazonai. ax.gif Anidanda,pas mane svečiuose rusų toiterjerė miniukė,visai mažutė,13 metų,kurčia,akla,bedantė.Ir kaip eina,kaip senutė visai kojytės klišos jau.
Pas mus kaimynystėje yra panašaus amžiaus senuke toiterjere. Bet dar visai straina kaip matau, tik vaikšto lėtai, matyt sąnariai skauda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 22 birželio 2024 - 19:13

Priedas  IMG_4024.jpeg   75,25KB   0 Parsiųsta kartų

Nemirsetos nudistu pliažo ženklas. Kas suprastumėte, kad tai reiškia nudistus?😁

Atsakyti

Nemirsetos nudistu pliažo ženklas. Kas suprastumėte, kad tai reiškia nudistus?😁

Aš niekaip )) aš Neringoj net moterų pliažo ženklo nesupratau )))

Atsakyti

Man mistika, kodėl nenupiešė tiesiog perbrauktu maudymuku

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nuėjau ryte braškių skinti,sėdi lapė braškėse ir užkandžiauja. ax.gif Nubėgo į rapsus ir dar loja ant manęs.

Įdomu mano čiaudulinės kraujažolės kokios ateis paštomatu?Išsiuntė penktadienį,šeštadienį niekas neatvežė į paštomatą,šventės įpuolė,sėdi tamsoje kažkur terminale. blink.gif
Kur geriau pakasti bananų žievę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 23 birželio 2024 - 07:33
vartotojo įkelta nuotrauka
Dieviskosios isminties dievai ir deives.Duokit temos dalyvems isminties ir sveiko proto.Ir sugebejimo neteisti.
Kazkada temos dalyviu vartotas preaparatas buvo toks nekaltas, o pateikta kaip <requem svajonei> filmo siaubas.Kazkokiu budu sueita i metformina ir ozempika.
https://www.youtube....h?v=20dn7WDI__M
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 23 birželio 2024 - 08:41

Labos,

Dzūkijoje vandens būta. Merkys platus ir sraunus. Vakar 15 km praplaukėm  baidarėmis. Relaksas. Beveik neirkluodami, ty neskubėdami. Gražu ir žalia. Ypač po Italijos.

Pavakarieniavom Sicilijoje,  gera virtuvė. 

Šiandiena bandysim aplankyti Meškos Šikną. Jei nelis. Sūnus buvo, sakė smagus pažintinis takas. 

Joninės Kaune, nes jaunimui reikia kaimo. Smagu ir man , kad jiems reikia.

Gražaus ir ramaus sekmadienio!

Atsakyti

Och, Merginos! O jau lijo, o griaudė, žybsėjo! Daržai plaukia. Ačiū, D, vakar su Fokinu praėjau, tai lietus neužplakė, vet gėrėsi. Kai kliurza praeis, reiks vėl prapurenti.

Šįryt dar šliužus aprinkom, stipriai mažiau. Pagal perimetrą druska apibarstėm.

Kaip tik vakar skaičiau, kad bus kovojama savivaldybių mąstu su tais invaziniais orionais. 

Gražios dienos, visom!

Atsakyti

Pajūry lyja, vėjas, šalta. Nu tikros jonines 🤣. Pažiūrėjau šventės programą šventojoje, vargšai organizatoriai ir dalyviai 

Atsakyti

Nieko pas mus nelijo :) šiandien man tiesiog puiku lauke - apsiniaukę, vėjukas ir +18.  Tobulas oras vasarai )))

Ir Lesius ramiai česnakuose miegojo, kol aš ravėjau :) 

Bet va šiltnamy voratinklinė erkė ant agurkų atsirado. Reiks ryt išpurkšt Vertimecu prieš išvažiuojant.

Atsakyti