Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

As 5 ryto pasikinkiau trimeri ,nupjoviau visas piktzoles,radau puikiausiu dar salotu,krapu ,kelis savaiminius moliugus ,atrodancius daug geriau nei veisliniai lysvese.
Bulviu vieta itresta ,dideles duobes,kaip tik braskem sodint.Daigu dafiga ,taip ir darysiu.
Siandien pas mus tresniu spasas ,pirmieji didieji vasaros atlaidai.I kapines nesamos tresnes.
Atsakyti

Sutiksime namie, nesvesim niekaip 

Ir mes :) na, aš su mama vyno gal išgersim ir tiek.

Atsakyti

Priedas  IMG_4023.jpeg   101,92KB   0 Parsiųsta kartų

 

Vaikštom pajūriu, ramu ramu, nei bangelės. Saulės nėra, gaivu, puikus oras. Panašu kad lis neuzilgo 

 

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 22, 10:33)
Pasivaikščiojome su šanuku iki alkakalnio,pažoliauti.Šimtametė liepa pačioje viršūnėje žydės dar,pasiekti be šansų.Bet už tai kalnelis pilnas vaistažolių. wub.gif Pasiskynėme raudonų dobilų,jonažolės,žemuogių lapų,vingiorykštės (jau vakar parsinešėme iš pamiškės)Rusmenės pilna,bet su ja širdies ligas pavojinga patiems gydytis,nors pas mb permušimai būna. ax.gif Bet tiek gėlių laukinių ir tūbių,kvepiančiųjų žirnelių.Ačiū dievui traktoriai dar negali užvažiuoti,suarti,tai ten dar naturali gamta. wub.gif

Pas mus jau dobilai nužydėję, jonažolė irgi beveik, vingiorykštė sakyčiau irgi į pabaigą. Beje, vingiorykštės hidrolatas atrodo bus neblogas. Rusmenės nepažįstu, liepų žiedų kieme prisiskyniau. Žemuogių lapus, kaip beje ir aviečių, j.serbentų ir kt.) sako, kad reikia rinkti iki uogų atsiradimo.
Dar tikrojo lipiko lyg neblogas hidrolatas gavosi - sunku dar pasakyt, kol nesubrendęs.
Atsakyti
Vingiorykštė tik prasideda pas mus.Bandysiu hidrolatą. 4u.gif
Atsakyti

Mamos kaimynė verda medetkų hidrolata. Man jis lb patinka, ypač sudirgusioms akims apipurkšti 

Atsakyti
Pas mane madetkos dar tik skleidžiasi.Yra tokių minčių.Raudonėlio dar pilnos pievos.
Parsivežėme pusę mašinos liepų šakų,pats žydėjimas,eisime rišti vantų. wub.gif

Buvome mieste mokvežoje įsigijau LOBELIA SPECIOSA ,labai įdomi gėlė,kietį,švelniais lapeliai ir karpažolę,lidle vksvos gražios,paėmiau 4. mirksiukas.gif Kiek naujų gėlių susipažystu. ax.gif

Kavute,lipikas auga daugiau pievose? ax.gif Panašus į vingiorykštę,tik geltonesnis.
Atsakyti
Labos,

pas mane trobu tvarkymosi sestadienis kazkaip isejo.Jau baigiau,atejau pas jus.
Ingrida,grazu pas tave,tiek geliu gausybe,svarbu,kad ravet nereiktu.
Medetku turiu irgi pradeda zydet,tai skinu,dziovinu,geriu arbatu misiniuose ivairiuose,man labai skanu.
Turiu tris zamiokulko plantus,su bulvytem isaugusiom,bet vis dar vandenyje ir du jau vazonuose issodintus ir dar didziuli pinigu medi,uzsiauginta is mazos sakeles,nu bet as neturiu kur det tu kambariniu geliu,o niekas ju nenori,o ismest labai gaila,suku suku galva,kaip jas ipirst kam nors i geras rankas.Kol kas jokiu ideju. bigsmile.gif
Tu lipiku mas mane darze daug prisiveise,nervina,kai raviu,kimba ant pirstines,prie rubu,toks gtrynas lipikas,nezinojau,kad jis naudingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 22 birželio 2024 - 15:32
QUOTE(Anidanda @ 2024 06 22, 13:39)
<p>Mamos kaimynė verda medetkų hidrolata. Man jis lb patinka, ypač sudirgusioms akims apipurkšti </p>

Kiek girdėjau, kad kvaps nekoks. Pati negaminau.

QUOTE(IngridaB @ 2024 06 22, 16:05)
Kavute,lipikas auga daugiau pievose? ax.gif Panašus į vingiorykštę,tik geltonesnis.

Pievose, saulės atokaitoje, kvepia medumi. Va toks
vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(Luety @ 2024 06 22, 16:30)
Tu lipiku mas mane darze daug prisiveise,nervina,kai raviu,kimba ant pirstines,prie rubu,toks gtrynas lipikas,nezinojau,kad jis naudingas.

Tavo kibusis lipikas. Irgi vaistažolė.
Visokių tų lipikų yra
vartotojo įkelta nuotrauka
O mano planuose buvo gauromečio skynimas. Bet lynojo kelis kartus, teko atidėti. Gal ir gerai - nepilnas 4 valandas miegojus, tai kažkaip ne link veiksmo, bet link sopkės traukia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 22 birželio 2024 - 15:47
Kavute,pilnatis neleido užmigti?
Surišau 21 vantą,dar dėžė hidrolatui liko ir krepšys vaistažolėms.
Luety,mano nuomininkai sugebėjo numarinti krūvą sukulentų.Nu jau tikrai juos nesunku prižiūrėti.Mačiau laiptinėje sudėti vazonai. ax.gif
Anidanda,pas mane svečiuose rusų toiterjerė miniukė,visai mažutė,13 metų,kurčia,akla,bedantė.Ir kaip eina,kaip senutė visai kojytės klišos jau.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 22, 18:23)
Kavute,pilnatis neleido užmigti?

O dabar pilnatis?
Ne, šita įtakos mano miegojimui neturi. Viskas paprasčiau - žadintuvas neleido ilgiau kaip iki 3 val. miegot, o paskui taksavimas iki oro uosto ir atgal.
Atsakyti

O dabar pilnatis?
Taigi braškinis mėnulis kaip blynas palei horizontą ritinėjasi )  didžiuulis. Jaučiu, virš jūros ypač gražiai turėtų atrodyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 22 birželio 2024 - 18:44