Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

O ko tam tėvui miškas netinka vaiko ugdymui? 😄

Nu pats tiesiog žiauriai nemėgsta gamtos. Jam ten uodai, mašalai...

Aišku, aš neklausiau, bet vaikui atsiliepia...arba genai, nežinau aš.

Atsakyti

Nu pats tiesiog žiauriai nemėgsta gamtos. Jam ten uodai, mašalai...

Aišku, aš neklausiau, bet vaikui atsiliepia...arba genai, nežinau aš.

Mano mazius nemėgsta irgi miško. Būtent dėl uodų, briedmusiu ir Co 🤣. Bet čia paauglystėje tai prasidėjo. O vyresnysis va pats renkasi su kareiviais miške baloj miegot 😂. O auginom gi  panašiai abu. Tiesiog žmonės skirtingi 

Atsakyti

Mano mazius nemėgsta irgi miško. Būtent dėl uodų, briedmusiu ir Co 🤣. Bet čia paauglystėje tai prasidėjo. O vyresnysis va pats renkasi su kareiviais miške baloj miegot 😂. O auginom gi  panašiai abu. Tiesiog žmonės skirtingi 

Matyt...

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 06 21, 14:23)
Ingrida,gal be izeidinejimu.Jau prisiklausiau pakankamai ,kad zemes ukis nei mokslas nei darbas.

Atsiprašau,jei įžeidžiau,bet man tai hobis. ax.gif Iš to tikrai negyvenu.Kai kam ir pragyvenimo šaltinis.Man tikrai ne darbas,užsiėmimas.Įdomu bandyti,stebėti.

Tik vyriausiai patinka grybauti,bet,kad tam nelieka laiko.Prieš porą metų tik esame kartu grybavę.Nė vienas nėra uogavęs,kaip ir aš vaikystėje,jaunystėje,nebuvau buvųsi,nei grybauti nei uogauti.Kaip pasikeitė laikai.Aš gal už visus praleistus laikus atsiimu.
Kur jonines sutiksite?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 21 birželio 2024 - 15:16

Atsiprašau,jei įžeidžiau,bet man tai hobis. ax.gifIš to tikrai negyvenu.Kai kam ir pragyvenimo šaltinis.Man tikrai ne darbas,užsiėmimas.Įdomu bandyti,stebėti.

Tik vyriausiai patinka grybauti,bet,kad tam nelieka laiko.Prieš porą metų tik esame kartu grybavę.Nė vienas nėra uogavęs,kaip ir aš vaikystėje,jaunystėje,nebuvau buvųsi,nei grybauti nei uogauti.Kaip pasikeitė laikai.Aš gal už visus praleistus laikus atsiimu.
Kur jonines sutiksite?

Pas tėvus kaime su vainikais, laužu, pirtim ir su draugais. 

Nžn kas gausis, nerimauju truputį ir ora žada ne kažką.

Atsakyti

Tai lis, kaip visada 🤣

Sutiksime namie, nesvesim niekaip 

Atsakyti

Tai va, kad oras šūdinas, o žmonės čiut ne nuo ryto nori atvažiuot 😃

Aš tokia pavargus po visų mokyklų maratonų, reabilitacojų ir darbų, kad nieko nebenoriu... žiauri savaitė.

Atsakyti

Tai va, kad oras šūdinas, o žmonės čiut ne nuo ryto nori atvažiuot 😃

Aš tokia pavargus po visų mokyklų maratonų, reabilitacojų ir darbų, kad nieko nebenoriu... žiauri savaitė.

Tai pasakyk kad blogai jautiesi, kad nevažiuotu

Atsakyti

Tai pasakyk kad blogai jautiesi, kad nevažiuotu

Tai dar turiu ryt dieną atsigaut 😃

Atsakyti
Labas rytas.
Vidurvasaris ne visiems yra proga dar karta isgert utenos alaus.As jau isvis alaus nebegaliu.Ir daug kas mano amziaus nebegali.Bet yra vyno tam reikalui.Resveratrolis nuo vertingauso atominio idegio.
O klimatas ir geomagnetinis laukas keiciasi.Ne tik grybai pas jus.Pas mane golden down roze antra kart prazydo.O jinai grieztai desimt metu tik karta zydedavo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Pasivaikščiojome su šanuku iki alkakalnio,pažoliauti.Šimtametė liepa pačioje viršūnėje žydės dar,pasiekti be šansų.Bet už tai kalnelis pilnas vaistažolių. wub.gif Pasiskynėme raudonų dobilų,jonažolės,žemuogių lapų,vingiorykštės (jau vakar parsinešėme iš pamiškės)Rusmenės pilna,bet su ja širdies ligas pavojinga patiems gydytis,nors pas mb permušimai būna. ax.gif Bet tiek gėlių laukinių ir tūbių,kvepiančiųjų žirnelių.Ačiū dievui traktoriai dar negali užvažiuoti,suarti,tai ten dar naturali gamta. wub.gif
Atsakyti