Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aš vaikystėj pvz niekad valgyt negaminau. Net sumuštiniu mama sutepdavo, pačiai nereikėjo. Ir nieko, užaugus, kai reikėjo savarankiškai gyvent, viską išmokau be problemų.  

Atsakyti
O as tapus motina kazkaip maniau ,kad mokyt vaikus yra mano pareiga ir atsakomybe.
Gerai uzteks.Tema labai slidi.
Laukiu ,kol pasibaigs vertingauso branduolinio kuro skilimo pusperiodis.I pliaza norisi.O tai sedim rusy.
Ingrida,gal be izeidinejimu.Jau prisiklausiau pakankamai ,kad zemes ukis nei mokslas nei darbas.
Atsakyti

As tai tresiu visa darza,meslu,siaudais,kompostu ir superfosfatu ,siera,gelezim ir kalkem.Tik kam kalio truksta tenka papildomai duot.

Mano vyšniniam black cherry amžinai trūksta kalio.

Atsakyti

Nu ir kas kad numarina? Juk ne is bado augina 😄. Ir nemanau kad lb ten jau tikisi rezultatu. Bent aš tai nesitikiu, kiek užaugs, tiek. Neuzaugs, tai ir nereiks. Kol kas dar galima nusipirkt visko, ko tik užsimanom. O atsakomybę permesti tai iš vis nėra logikos 🤣

Man tai numarinti augalą atrodo labai baisu... ypač kas iš sėklų auginta.

Dėl pomidorų daigų kaip dėl vaikų pergyvenu 😃 ir tikrai ne, kad badas.

Tiesiog.

Šilkmedis, kai apšalo vis tikrinau ar sprogs dar. Žiauriai gaila buvo.

Tiesa, nudvėsė vienas pušies sodinukas, bet turbūt neok su juo kažkas buvo, nes kiti sveiki.

Atsakyti

Man tai numarinti augalą atrodo labai baisu... ypač kas iš sėklų auginta.

Dėl pomidorų daigų kaip dėl vaikų pergyvenu 😃 ir tikrai ne, kad badas.

Tiesiog.

Šilkmedis, kai apšalo vis tikrinau ar sprogs dar. Žiauriai gaila buvo.

Tiesa, nudvėsė vienas pušies sodinukas, bet turbūt neok su juo kažkas buvo, nes kiti sveiki.

Aš turbūt nesu tokia jautri 🤣

Atsakyti

O as tapus motina kazkaip maniau ,kad mokyt vaikus yra mano pareiga ir atsakomybe.
Gerai uzteks.Tema labai slidi.
Laukiu ,kol pasibaigs vertingauso branduolinio kuro skilimo pusperiodis.I pliaza norisi.O tai sedim rusy.
Ingrida,gal be izeidinejimu.Jau prisiklausiau pakankamai ,kad zemes ukis nei mokslas nei darbas.

Geriausiai vaikus moko tėvų pavyzdys. Čia mano tokia nuomonė.

Atsakyti

Nu ir kas kad numarina? Juk ne is bado augina 😄. Ir nemanau kad lb ten jau tikisi rezultatu. Bent aš tai nesitikiu, kiek užaugs, tiek. Neuzaugs, tai ir nereiks. Kol kas dar galima nusipirkt visko, ko tik užsimanom. O atsakomybę permesti tai iš vis nėra logikos 🤣

Mes irgi kažkiek, nes kartais tiesiog nebespėju fiziškai.

Mažąjį imu su savim uogų, grybų, rūgštynes rinkt kartu. Patinka jam.

O šiaip vaikai žolę pjauna, laisto, padeda knamų ruošoj. Manau normalu tai.

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 06 21, 15:35)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="73153853" data-time="1718972634"><div><p>O as tapus motina kazkaip maniau ,kad mokyt vaikus yra mano pareiga ir atsakomybe.
Gerai uzteks.Tema labai slidi.
Laukiu ,kol pasibaigs vertingauso branduolinio kuro skilimo pusperiodis.I pliaza norisi.O tai sedim rusy.
Ingrida,gal be izeidinejimu.Jau prisiklausiau pakankamai ,kad zemes ukis nei mokslas nei darbas.</p></div></blockquote><p>Geriausiai vaikus moko tėvų pavyzdys. Čia mano tokia nuomonė.</p>

Na zinok ,cia labai slidus reikalas taipogi.
Atsakyti

Na zinok ,cia labai slidus reikalas taipogi.

Tai taip, blogas pavyzdys irgi auklėja 😁

Atsakyti

Geriausiai vaikus moko tėvų pavyzdys. Čia mano tokia nuomonė.
Tai be abejo. Turij 2 vaikus. Dičkį mažiuką vidur tysdavausi su savim, bet neišsiugdė jam pomėgis į mišką, nes tėvas buvo kategoriškai prieš. Net yra man grasinęs ta tema 😂

 

Mažas mielu noru eina, mėgsto, patinka jam.

Nereik verst tikrai 😃 Aišku, nepersistengiam :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 21 birželio 2024 - 14:45

Mes irgi kažkiek, nes kartais tiesiog nebespėju fiziškai.

Mažąjį imu su savim uogų, grybų, rūgštynes rinkt kartu. Patinka jam.

O šiaip vaikai žolę pjauna, laisto, padeda knamų ruošoj. Manau normalu tai.

Aš pamenu kaip vaikystėj mama nusivezdavo mėlynių, duodavo kibiriuka ir prašydavo pririnkti. Aš biski parinkdavau ir uzsizaisdavau su skruzdėlėm, gelytem, lapeliais 🤣. Mama juokdavosi, kad šitas vaikas miškan tik svajot atvyksta. 

Atsakyti

Tai be abejo. Turij 2 vaikus. Dičkį mažiuką vidur tysdavausi su savim, bet neišsiugdė jam pomėgis į mišką, nes tėvas buvo kategoriškai prieš. Net yra man grasinęs ta tema 😂

Mažas mielu noru eina, mėgsto, patinka jam.

Nereik verst tikrai 😃 Aišku, nepersistengiam :)

O ko tam tėvui miškas netinka vaiko ugdymui? 😄

Atsakyti