Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Tai kam skabyt ,geriau patresk.Agurku trasom.Net pomidorai uzaugina derliu neskabyti.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 06 21, 06:47)
https://www.youtube....h?v=w_7iixgeNB0
Koks senas Igo.Reiskia ir as sena.
Persijungiu i savo latviska identiteta.
Suds is tu zieminiu ir Bulgarijoje,auginu violetinius <ROBIN>is seklu,dideli neuzgauna,bet nezydi ir dafiga.Nusiperku pro poki ,puse kg.Kartu runkeliu <pablo> .
Tai pamazu retinant ,gaunasi istestinis toks ilgas derlius.Saule numazinu su agropleve.
Braskes irgi zydi ,bus antras derlius.Bet jau laisciau iki isdurnejimo.
Tresiau kazkokiom trasom zydintiems ,kai buvo kauflande 50%nuolaida.Uzmegztu yra ,reiskia puikiai tiko.
Pagaliau nukasem pagrindini bulviu lauka.Pailsejus teks rozes nukarpyt.Isleist vidurvasario poilsio.
Luety,jei diedas neina sodan,bandyk gal koki anuka ,is tiek daug,gal kas susidomes.Gi marcia turi.Daryk ka nors, tu nesi ta bobulyte,lakstanti su kasute is paskos.
O diedas tai viena diena susikraus tashe ir asta la vista biggrin.gif

Labos is ryto, 4u.gif 4u.gif
Pas mus vasara atejo ir ryte jau 20 silumos,saule,melynas dangus,valio!!!!!
Bulviu yra daug,bet atrodo maras ima pult,reik kast kuo greiciau,kol ant pomidoru neperejo.
Alta,man diedo sode tiek ir tereikia,man vairuotojo reikia,o vairuotoja ir as galiu susirast.Buciau jaunesne,tai ir vairuotojo nereiktu,pestute eiciau,dabar negaliu,kojos skauda einant,silpnos mano kojos,genai,senelis,mamos sesuo buvo silpni ant koju.
Anukai ,sode man irgi nereikalingi,nebent kompanijai palaikyt,kad nebut nuobodu.O siaip kiek gi to darbo 2 aruose?Tik reikia laiku ir sistemingai ji daryt,o ne priebegom.Tada viskas bus gerai.
O tase ir as galiu diedui sukraut,cia ne problema.jau mano toks amzius,kad asaru nelieciau del to.
Mano zieminiai labai grazus,tik du maciau zydincius,bet,kai svogunas jau suauges,ta zieduli as isimu ir svoguna naudoju greitam vartojimui.
Atsakyti
O toks fintas ,kaip mano nepraeitu? Esme tokia.Paskutinis anukas buvo apmokytas.Jam paaiskinau ,kad mano pareiga yra ji apmokyt,tevai ir seneliai turi tokia pareiga.Mokyti ir rodyt pavyzdi.
Daug cia jusu jau senatveje atrado darzininkyste,bet kai kuriose seimose tai buvo tesiog gimdytoju pareiga vaikams ir anukams.

Kiek pareigingumo ismoko mano vaikai tai nezinau,mate bloga pavyzdi,deja.Mano pastangos ,kad vaikai turetu teva,beigi savanaudiskas noras nepaleist diedo laukais,o pririst augint vaiku,aisku atsisuko pries mane.Vaikai gi mate musu amzinus bandymus viens kita dabaigt. biggrin.gif
Atsakyti

Arbūzai patys atmeta ko jiems perdaug

Atsakyti
Siaip as arbuzu ne experte.Lietuvoje jie man neaugo,o cia auga savaime.O ir naudos is ju nedaug ,norisi i tualeta ir valgyt po ju.Insulina isskiria tik.
Ir viska reikia trest,pagal auginimo algoritmus,nepersistengt su ravejimu,kad atliekama azota pasiimtu.
As pav visada daug demesio skiriu svogunam,cesnakam,morkom- situ suvalgom daug.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 06 21, 09:50)
O toks fintas ,kaip mano nepraeitu? Esme tokia.Paskutinis anukas buvo apmokytas.Jam paaiskinau ,kad mano pareiga yra ji apmokyt,tevai ir seneliai turi tokia pareiga.Mokyti ir rodyt pavyzdi.
Daug cia jusu jau senatveje atrado darzininkyste,bet kai kuriose seimose tai buvo tesiog gimdytoju pareiga vaikams ir anukams.

Kiek pareigingumo ismoko mano vaikai tai nezinau,mate bloga pavyzdi,deja.Mano pastangos ,kad vaikai turetu teva,beigi savanaudiskas noras nepaleist diedo laukais,o pririst augint vaiku,aisku atsisuko pries mane.Vaikai gi mate musu amzinus bandymus viens kita dabaigt. biggrin.gif



Kalbant labiausiai nori darzininkaut vyriausias,domisi,klausineja,bet jis dirba,jam 20 metu liepoj bus,jam nerupi darzai kardinaliai,jaum rupi panos dabar.
As manau,jei gyvenime to noresi,tai ir ismoksi,niekas su mokslu negime.Svarbu,kad jie suprato,koks skirtumas skonio pirktu darzoviu ir mociutes augintu.
Kai atsivezam meslo,ateina padet sutvarkyt abu anukai,jei nedirba,jei dirba didysis ateina 16-likinis.Mazoji dar per maza dometis darzais,o didzioji mergaite mokosi,jai tikrai nerupi.
Atsakyti

Mane vaikystėj mama itin Pratino prie daržų. 😃nekenčiau šito reikalo. Trauma buvo ilgam 🤣. Nu bet ant senatvės vis sumastau ką dar čia užsiauginti. Bet tokiu kaip mamos daržų, ne pro kur nenoriu. Daug darbo 

Atsakyti
Mazoji kudikis? Mokyt galima nuo 3 metu.
Ir kazkodel manau ,kad tokios zinios ir igudziai labai pravers ateityje,kai visi atsivalgys maisto is 3 D printeriu
Mane tai ismokino labai greit ir organizuotai viska atlikt.
O ant senatves nusprende darzininkaut profanai tai mane uzknisa.Ir dar negali ant ju rekt ir pagaliu dauzyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 21 birželio 2024 - 11:20

O ko jau čia užknisa 😁. Kad žiūri į daržus kaip į laisvalaikio formą, tam tikrą pramogą? 

Atsakyti
Kad daznai numarina tonas augalu,tikisi rezultatu,bando permesti atsakomybe. biggrin.gif
Atsakyti

Pas mane svogūnai irgi nupeze 

Kas auginate arbūzus, kiek vaisių paliekate ant vieno stiebo? Pas mane šiltnamyje, paristi aukštyn, matau jau primegzta arbuziuku. Galvoju gal reikia apskabyt kažkaip juos 🤔

Nereguliuoju išvis. Kiek nori, tiek augina. Bet pas mane jie tik lauke.

Atsakyti

Ir viska reikia trest

Ugu.. 

Kokių svogūnų, morkų, burokėlių netręšiu, ir taip gerai auga. Bet kas auga ilgai toj pačioj vietoj, visus Shultzu primaitinu.

Atsakyti