Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

jokio lietaus man nereikia,nakty pyle,kaip uz tevyne,man reikia silumos,saules,melyno dangaus.Pas mus tik dabar pradeda atsilt prognozese iki 20! tik!,pabaiga birzelio doh.gif
Subludo oras visai.Niekas neauga,viskas veluoja.Tokie metai.
Na,visos gavot lietaus,rodo man,kad pas jus uz 27 minuciu baigsis lietus visoj Lietuvoj.
As braskes trinu zalias ir i saldikli,bet si syki viriau,MB valgo su blynais,tai tie du mazuciai 340g indukai jam uzteks visai ziemai.
Kada agurku turesiu,nezinau,dar net nezydi,Tas vienas,kur isliko,o dar tris pasodinau,leidzia tik ketvirta lapuka.Du pomidorai tos pacios veisles kazkas atsitiko,virsunes neleido.Atrodo ir dregna zeme,niekuom netresiau,nera jokiu urvu po jais,o galvytes nulinke,nors visas pomidoras drutas,su pomidoriukais.Keista kazkaip,buvau uzvakar,dar priliejau,pakeliau galveles,ziuresiu ka siandien rasiu.
Arbuzas siltnamyje lapai be spalvos,bet ziedeli sukrove,kazin ar isgyvens,nezinau net ar tas ziedelis moteriskas,gal siandien jau pasimatys.Vaziuosim raut cesnaku,jau nudziuve visai,rudys padejo nugelst,bet jau ir sunoke zemej,kasiau kelis.Svogunai dar zaliuoja laiskai,nors gumbai didziuliai.Kiti maciau jau iskase,bet as dar palauksiu,gal kiek nugels laiskai.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 19, 10:59)
<p>mama jau skambino, kad taip lijo, taip lijo. Bulves išguldė smile.gif jai tos bulvės objektas nr.1. Pavasarį pasodino šešias vagas kažkur po 70 m. Traktorius keturias vagas sodino, tai ji dar nuėjus su kastuvu dar dvi, nes mažai. Paskui pridygo pilna bulvių savaiminių iš pernai paliktų. Galvojat išrovė? Nifiga. Buvo palikta kokie du metrai pločio juosta tuščia pravažiavimui, kad būtų galima džipuku įvažiuot derlių pasikraut, tai ten dabar bulvynas. Kur tarp daržvoių kitų kokia buolba buvo išlindus, iškasė ir ten pernešus pasodino. Negana to. Ištraukėm kada čia iš rūsio du maišus senų bulvių vištoms. Kad jai nereiktų lipt pačiai, nes vis tiek vištoms tas bulves verda. Tai ką galvojat? Ji jas nusitempė daržan ir pasodino  blink.gif </p>


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Na ir energijos pas Tavo mamą 4u.gif

Mukute, kaip Tavo procedūros ?

Luety , ką mezgi ?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 19, 08:59)
<p>mama jau skambino, kad taip lijo, taip lijo. Bulves išguldė smile.gif jai tos bulvės objektas nr.1. Pavasarį pasodino šešias vagas kažkur po 70 m. Traktorius keturias vagas sodino, tai ji dar nuėjus su kastuvu dar dvi, nes mažai. Paskui pridygo pilna bulvių savaiminių iš pernai paliktų. Galvojat išrovė? Nifiga. Buvo palikta kokie du metrai pločio juosta tuščia pravažiavimui, kad būtų galima džipuku įvažiuot derlių pasikraut, tai ten dabar bulvynas. Kur tarp daržvoių kitų kokia buolba buvo išlindus, iškasė ir ten pernešus pasodino. Negana to. Ištraukėm kada čia iš rūsio du maišus senų bulvių vištoms. Kad jai nereiktų lipt pačiai, nes vis tiek vištoms tas bulves verda. Tai ką galvojat? Ji jas nusitempė daržan ir pasodino  blink.gif </p>



Zinai skaitant juokas ima,bet ir as tokia darausi.Kur is pernai isdygo bulve,ar vietoj ar ne,palikau,apkaupiau.MB juokiasi,sako ar tau bulviu dar mazai.?Nu bet va atrodo,kaip cia dabar ismesi,perziemojo vargsele,gyvybe kabinasi. biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2024 06 19, 09:05)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Na ir energijos pas Tavo mamą 4u.gif

Mukute, kaip Tavo procedūros ?

Luety , ką mezgi ?

Liko apnareli baigt megztinio zalio dukrai,ir rankoves ir viena kojine,pradejau is nuobodulio,pamezgu dvidesim eiliunkojines,dvidesint eiliu megztinio,taip greiciau man eina,nes turiu atlikt uzsibrezta. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Na ir energijos pas Tavo mamą 4u.gif

energijos tai energijos, bet tai kur tas bulbas dėt po to? Tuoj šviežių bus, o dar pernykščių rūsy pilna. Kokių penkiolika maišų tai kaip minimum. Net vištos tiek nesuris. 

Atsakyti
Ot problema atrado - reikia pirkti du parsus.Aisku ,po naujo derliaus.Senos bulves jau solanino pilnos.
O bulgarijoje bulbos yra tas fruktas ,kuri parduosi bet kuriuo atveju.Jas visada isperka.
Atsakyti

Ot problema atrado - reikia pirkti du parsus.Aisku ,po naujo derliaus.Senos bulves jau solanino pilnos.
O bulgarijoje bulbos yra tas fruktas ,kuri parduosi bet kuriuo atveju.Jas visada isperka.

Nu jau neeee. Apsieis balius be sasyskų. 

Parduot turbūt ir pas mus rudenį galima. Bet tai mamikė rudenį jų parduot nenori - a vdrug pritrūks? Vasaros pradžioj tik supranta, kad daugoka visgi ))

Atsakyti

Saintlina, pas mus bulves grambuoliai suėda, nesodinam jau, nusiperkam iš ūkininkų.

Močiutė mano sunkiai mažino apimtis, nors jau nelaikė gyvulių. O vėliau kaip ir erzinosi, kad rečiau atvažiuojam padėti daržus apeit. Norai dar buvo dideli, o jėgų jau mažiau belikę. O mums tiek nereikėjo, kiek ji sodindavo - kuras kainuodavo stipriai brangiau.

Atsakyti
Saintlina, tavo tevai yra gime ir susene ne prie kapitalizmo.Jei neturi verslo gyslos,is kur tu paimsi.Juk mes nebuvom ruosiami gyvenimui laukiniame kapitalizme.
Tai tavo reikalas bulbom turgavot.Va kaip as. Karuna nenukrinta.
Atsakyti

Saintlina, tavo tevai yra gime ir susene ne prie kapitalizmo.Jei neturi verslo gyslos,is kur tu paimsi.Juk mes nebuvom ruosiami gyvenimui laukiniame kapitalizme.
Tai tavo reikalas bulbom turgavot.Va kaip as. Karuna nenukrinta.

taigi sakau, kad mama aplamai nenori jsu bulbom atsisveikint. Mano kaimynai Vilniuje mielai nupirktų, betgi mamikei atrodo, kad sau liks mažai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 19 birželio 2024 - 11:18

taigi sakau, kad mama aplamai nenori jsu bulbom atsisveikint. Mano kaimynai Vilniuje mielai nupirktų, betgi mamikei atrodo, kad sau liks mažai.

O tu cykiai cykiai kai mama nemato  :B  :D​ 

Atsakyti
https://www.part.lt/...470b3502783.jpg
Jokio stebuklo,eilinis megztukas,bet man patinka ilgas plaukas,spalva mano. ax.gif

Saintlina,primink,kiek mamaitei metų? ax.gif
Kol kas pas mus ramu.MB siūlo varyti autobusą į miestą,garažan.Kaip tingiu,manau nebus gal?Bet jeigu?Liksiu kalta? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 19, 10:50)
https://www.part.lt/...470b3502783.jpg
Jokio stebuklo,eilinis megztukas,bet man patinka ilgas plaukas,spalva mano. ax.gif

Saintlina,primink,kiek mamaitei metų? ax.gif
Kol kas pas mus ramu.MB siūlo varyti autobusą į miestą,garažan.Kaip tingiu,manau nebus gal?Bet jeigu?Liksiu kalta? mirksiukas.gif


Ingrida,nuostabus siltas megztukas.Spalva grazi,bet ne mano.Neradau pas save jokiam internetiniam portale tokios sudeties siulu.Yra plonesni ,daug plonesni.Mano ata anyta turejo toki stora juoda nusimezgus,bet kardigana,kai atvaziuodavau ziema,visada duodavo uzsidet,nes man pas juos visada salta budavo.Ir as noriu tokio.
Atsakyti