Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

lyja, smarkiai wub.gifwub.gifwub.gif

Kaune? Pas mus irgi ateina nuo Kauno pusės debesis. 

Atsakyti

Vakar Bulgarijoje buvo incidentas AE.Gerai ,kad visa diena buvom patalpose .

bet tai radiacijos nutekėjimo gal nebuvo?

Atsakyti
Man tai nusibodo jau su tais ledo kubeliu padekliukais.Tai darau per mesmale i i ilga siaura sintetini desros apvalkala.Pries tai si technologija buvo krapu sasiskoms daryt.Bet gerai ir vaisiu uogu.Ir i siauresni asoti pav vyno dekanteri gerai telpa.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 19, 09:25)
Kaune? Pas mus irgi ateina nuo Kauno pusės debesis. 


Kaime mes, tik 50 km iki Vilniaus smile.gif
Atsakyti

Man tai nusibodo jau su tais ledo kubeliu padekliukais.Tai darau per mesmale i i ilga siaura sintetini desros apvalkala.Pries tai si technologija buvo krapu sasiskoms daryt.Bet gerai ir vaisiu uogu.Ir i siauresni asoti pav vyno dekanteri gerai telpa.

aš į mažus puodelius sudėjau )) tokie dideli kubeliai gavosi :) 

Atsakyti

Kaime mes, tik 50 km iki Vilniaus smile.gif

na va kaip gerai, ir kaime palaistys pagaliau.

Lyja jau ir Vilniuj, truputį griaudžia. Bet kol kas be ledų ir vėjo.

Atsakyti
Allah razı olsun.
Cia siaip ,as lenku rasistu grupeje linksminuosi biggrin.gif
Buvo bajeris per baliu.Zodziu man su atmintim blogai.Pagalvojau ,kad reikia praskiest 90 medicinini,jo pagalvojau.Makt saldiklin.O barmenas jau buvo ne as.Taigi ,pilieciai ,kurie gere is belugos butelio,pareiske ,kad jie nuo kedziu nesikels ir beluga 70 apsuku.Klydo aisku,90.gerai kad skiede coca.Aciu dievui kita ryta isgirdau kaimynus.Atsparus seniai turiu pasakyt.Nuosavas senis irgi beluga gere.Kita diena isgerus kibira mineralinio su trim kreono ,pagaliau issiblaivejo.
Vakarop.Prisiminiau jaunyste ir melynas amerikietisko spirito statines ,pilstuka kaukolini.Ech jaunyste buvo.
As jum duodu shrodingerio garantija ,kad branduolinio karo nebus biggrin.gif
Atsakyti

AA, t.y. - ir bus, ir nebus vienu metu? 

Atsakyti
Aš nešaldau. Malu su žolėm, truputis druskos ( nedaug ) ir šaldytuvan. Laikosi puikiai . Marinuoju visokias mėsas. O žolės tai kas užaugo . Originalus kurį nusikopinau buvo česnakai su petražolėmis. Aš dėsiu dar kalendros, baziliko, krapo.
Atsakyti

Sveikos, kas turit džiovykles, braškės ir džiovintos labai skanu.

Kaune gražiai iš ryto nulijo, griaudėjo, bet lietus toks, kokio reikia. Kaži, kaip sode reikalai. Vandens bačkos tuščios.

Atsakyti

mama jau skambino, kad taip lijo, taip lijo. Bulves išguldė :) jai tos bulvės objektas nr.1. Pavasarį pasodino šešias vagas kažkur po 70 m. Traktorius keturias vagas sodino, tai ji dar nuėjus su kastuvu dar dvi, nes mažai. Paskui pridygo pilna bulvių savaiminių iš pernai paliktų. Galvojat išrovė? Nifiga. Buvo palikta kokie du metrai pločio juosta tuščia pravažiavimui, kad būtų galima džipuku įvažiuot derlių pasikraut, tai ten dabar bulvynas. Kur tarp daržvoių kitų kokia buolba buvo išlindus, iškasė ir ten pernešus pasodino. Negana to. Ištraukėm kada čia iš rūsio du maišus senų bulvių vištoms. Kad jai nereiktų lipt pačiai, nes vis tiek vištoms tas bulves verda. Tai ką galvojat? Ji jas nusitempė daržan ir pasodino  :blink: 

Atsakyti

Labas rytas.
Paziurejau tas vertikalias vonias.Nesuzavejo tiesa sakant.Tinka galudieniams seniams nebent.
Bet ,visai gali but kad tuos aprasymus sukure nerastingas ir nutoles nuo medicinos personazas.
Bandau jums istostyt- kad butu pasiektas bent minimalus efektas reikia pasiekt tam tikra pulso riba ir ja kelias minutes islaikyt.Tik tada prasideda deguonies pasiskirstymo procesai.Jau paprasciau nebesugebu paaiskint.Na zodziu greitai einant.Pritruksta oro.Tada giliai pakvepuoji pasilenkes ir per jega vel eini.Ir greit turetu atsirasti antrasis kvepavimas.Jei sios ribos neperzengi visas kruvis,procedura,reabilitacija yra tik hedonizmas.Kas irgi neblogai.
Vakar Bulgarijoje buvo incidentas AE.Gerai ,kad visa diena buvom patalpose .Ir dievai ir deives sustojo i eile su branduoliniais ginklais.Kazi bulves kast? Dar puse nenukasta biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=QmA3dSZk3ow

Geros tos vonios. Patys efektyviausi pratimai jose bent jau man.

Atsakyti