Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ką daryti su braškėmis? Tiek suvalgyti negalim. Suskyniau, nes ryt lietaus žada.
Italijoje trešnių kg 3 EUR vietinių turgelyje . Mes mėgstam tokius aplankyti.
Ingrida, kai praneša audrą niekada nebūna rimtos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kažkaip netikiu ta pranešta audra.
Ir kas čia sakė, kad agurkai nedera? Gražu žiūrėti kiek primegzta. 4u.gif wub.gif
Saintlina, jau tręšei pomidorus ? 3-4 kekė žydi gal jau verta ?
Uodai dingo , nei vieno vakare nesutikau .
Atsakyti

Jatau, buvau balete. Kaip pradėjo žviegt telefonai iš visų pusių vidury spektaklio  :blink: toks garsas prativnas to įspėjamo signalo.  Visi puolė traukt, žiūrėt. Ką ten žinai - karas ar kas prasidėjo?  O baletas labai patiko  :wub:  premjera "Parkas".

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 birželio 2024 - 21:43

Dusia, sekmadienį paliejau pomidorus su Shultz.

Atsakyti

Labos,

Paskaičius jūsų,tai aš mama gegutė...dukrą augino MB, labai padėjo mamukas su tėvuku.O aš dirbau, mokinausi vėl dirbau vėl mokinausi ir taip žiū ir užaugo. Į muzikalkę vežiojau su tėvuku pakaitom,sirgdavo aš šalia, gimdžiau 24 na tuomet jau pabuvusi buvau. 

AA aš einu ne tik į masažus ir vertikalias vonias iššipirkau o ten reikia dirbti. Šiaip jaučiu pablogėjimą,bet taip turi būti.

Man ryt prasideda reabilitacija 😃

Atsakyti

Dusia, sekmadienį paliejau pomidorus su Shultz.

Tos lb.geros

Atsakyti

Turėsiu svečių per Jonines/savo gimtadienį kaime.

Neplanavau, netyčia gavos kažkaip... gal gerai. Tikiuosi....

Atsakyti
Labas rytas.
Paziurejau tas vertikalias vonias.Nesuzavejo tiesa sakant.Tinka galudieniams seniams nebent.
Bet ,visai gali but kad tuos aprasymus sukure nerastingas ir nutoles nuo medicinos personazas.
Bandau jums istostyt- kad butu pasiektas bent minimalus efektas reikia pasiekt tam tikra pulso riba ir ja kelias minutes islaikyt.Tik tada prasideda deguonies pasiskirstymo procesai.Jau paprasciau nebesugebu paaiskint.Na zodziu greitai einant.Pritruksta oro.Tada giliai pakvepuoji pasilenkes ir per jega vel eini.Ir greit turetu atsirasti antrasis kvepavimas.Jei sios ribos neperzengi visas kruvis,procedura,reabilitacija yra tik hedonizmas.Kas irgi neblogai.
Vakar Bulgarijoje buvo incidentas AE.Gerai ,kad visa diena buvom patalpose .Ir dievai ir deives sustojo i eile su branduoliniais ginklais.Kazi bulves kast? Dar puse nenukasta biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=QmA3dSZk3ow
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 19 birželio 2024 - 07:21
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Juokas juokais,bet kai pernai tokį siaubą išgyvenome,nebe norime vėl.Po pietų rodo pragarą. bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Birželinė kava Ingrida dėkui 4u.gif
Nuo gamtos niekur nepasislėpsi . Mano patirtis tokia, kad skaudžiausiai būna kai nieko nesitiki. Galvojau česnakų prieskonius gaminti , bet jei kieme negalėsiu , tai paliksiu rytoj. Žada lietaus nuo 12 val. Lietaus labiau reikia negu prieskonių.
Saintlina vadinasi panašiai galvoju , paliesiu ir aš pomidorus trąšomis rolleyes.gif
Šeštadienį plaukiam Ula, sekmadienį einam į Meškos šikną. Nežinau ar mūsų kaime vaikai bus Jonų naktį. Dar nenusprendė, pas juos visokių planų irgi pilna. Jei nebus gal patys atvažiuosim išsimaudyti biggrin.gif Vanduo tai stebuklingas, būsim sveiki visus metus tongue.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
siulau apsiziuret ir atlikti sazines ivertinima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 19 birželio 2024 - 08:25
lyja, smarkiai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti

Ką daryti su braškėmis? 

į šaldiklį dėjau. Vienas kaip AA sakė, sutrintas ir kubeliais, tiks į šaltą vandenį. Kitas cielas - tiks į šampę ))

Atsakyti