Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety,nu nepanašu į kraujažoles,man čia labaiu į dobiliukus?Kraujažolės turi žiedynus iš kelių žiedų?Nu gal kokia nauja rūšis?
Parašė tv3 žurnalistė,ar galima panaudoti mano fotografijas grybų? biggrin.gif Atrodo ir nemoku fotkinti ir telefonas ne super.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 18, 09:00)
Luety,nu nepanašu į kraujažoles,man čia labaiu į dobiliukus?Kraujažolės turi žiedynus iš kelių žiedų?Nu gal kokia nauja rūšis?
Parašė tv3 žurnalistė,ar galima panaudoti mano fotografijas grybų? biggrin.gif Atrodo ir nemoku fotkinti ir telefonas ne super.

Ne ne dobiliukai,nes raso bus 60-90 cm aukscio.
Atsakyti

Luety, pas tave buožainės. Labai gražios, dabar ant bangos. Pievose auga alyvinės spalvos, o va tokios sodrios raudonos dabar labai madingos pastaraisiais metais. Gražuolės!

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 06 18, 09:57)

<p>Manau jei dievulis duoda tokiuose vyresniuose metuose vaiką , tai dar ir sveikatos turi  jį auginti. Bet yra kategorija žmonių , kurie aplamai mėgsta padejuoti .</p>


Šiaip tai aš nedejuojanti, jei ką mirksiukas.gif Bet man buvo sunku ax.gif Bet tai nereiškia, kad nesidžiaugiau, kad auginu 4u.gif
Atsakyti
O aš jau pamiršau kaip ten buvo . Sunkiausia man buvo kai įstojo ir išvažiavo mokytis . Iš pradžių vienas, paskui kitas. Senatvė namuose...
Bet ir su tuo apsipranti , randi kitokių dalykų .
Mažus man buvo sunku auginti kai serga.
Mano aplinkoj jau daug "anūku", sesių, kolegų ir tt . Tai vieni jauni žmonės ty apie 30 metų pasigimdo ir džiaugiasi , moka su tais vaikais ir pakeliauti, užsiimti ir tt. O kiti pasidaro " lažą " iš to auginimo. Pavargę , nemiegoję nevalgę ... Viskas minučių tikslumu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 18 birželio 2024 - 10:43
QUOTE(Pou @ 2024 06 18, 09:18)
<p>Luety, pas tave buožainės. Labai gražios, dabar ant bangos. Pievose auga alyvinės spalvos, o va tokios sodrios raudonos dabar labai madingos pastaraisiais metais. Gražuolės!</p>

Aciu uz lietuviska pavadinima.

Va gal dar atrasit,kaip lietuviskai vadinasi.
https://www.ebay.co....mYaAouLEALw_wcB
Gaillardia mesa yellow

Ir gaura sparkle white

https://mr-fothergil...e-flower-plants

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 18 birželio 2024 - 10:55

Kitiems ir vieną auginti per sunku, kitiems ir 10 nesunku. Rūpesčio yra, bet niekada nesakė, kad sunku. Mano Sesuo sutverta būti mama, kaip ir mano Mama. Tarp vaikų nemaži amžiaus skirtumai, tik tarp vidurinių - 3 metai. Pirmas buvo pirmas visoj giminėj iš tos kartos mažylių, tai bendromis jėgomis, mažoji - tikriausiai, mažiausia iš tos kartos visoj giminėj. Viduriniai labai kartu daug užsiimdavo augdami, nes panašiausio amžiaus. 

Nu aš irgi sutverta, taip manau. Nebent mūsų kriterijai skiriasi. Nes ilgai buvau su jais namie, pagal galimybes ur vėliau dirbau ne visą dieną, il lb myliu savo vaikus, esu be galo prie jų prisirišusi.

Bet tai nėra lengva. Man rodos lengva tik toms, kur turi auklių, močiučių šalia. Nu dar toms, kurioms dzin tie vaikai, bet apie tokias bet neverta kalbėt 

Atsakyti

Čia ir yra šuo pakastas. Nes institucijos kiša savo reikalavimus, teises ir visokį kitokį š... drinks_cheers.gifTa ala vaikų teisių apsauga yra tik kiršintojas tarp tėvų ir vaikų. Nes gi biški kas - galima gi pasiskūst. Labai priklauso kokie vaiko klasiokai, draugai. Jei tokie patys maištaujantys ir negalvojantys, tik hormonų varomi, tai laikykitės, tėveliai ax.gif Pas mane jau senokai lietaus buvo, laistau braškes jau.
Sakyčiau kad mokykla ir tėvu nuolatinis įtraukimas pradinėse klasėse Lb kiša pagalius. Dėl kiekvieno ssss reikia ateit, kažką aiškintis, dėl kiekvieno naujo dalyko susirinkimai ir begalinės diskusijos. Nub daug energijos atima. Net tarp vyresnio ir mažojo vaiko jau skiriasi tai, nes tarp jų 9 m ir mokyklos reikalai kardinaliai kitokie. O būtent vyresnelis buvo labiau išdykęs. Bet mokyklinis įsitraukimas didesnis buvo su mažuoju, lb akcentuojama tapo tas tėvų įtraukimas į ugdymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 18 birželio 2024 - 11:17

O aš jau pamiršau kaip ten buvo . Sunkiausia man buvo kai įstojo ir išvažiavo mokytis . Iš pradžių vienas, paskui kitas. Senatvė namuose...
Bet ir su tuo apsipranti , randi kitokių dalykų .
Mažus man buvo sunku auginti kai serga.
Mano aplinkoj jau daug "anūku", sesių, kolegų ir tt . Tai vieni jauni žmonės ty apie 30 metų pasigimdo ir džiaugiasi , moka su tais vaikais ir pakeliauti, užsiimti ir tt. O kiti pasidaro " lažą " iš to auginimo. Pavargę , nemiegoję nevalgę ... Viskas minučių tikslumu.

Man jaučiu bus kapiec, kai mažasis išvyks studijuot. Neįsivaizduoju kaip reiks priprast 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 06 18, 11:10)
<Nu aš irgi sutverta, taip manau. Nebent mūsų kriterijai skiriasi. Nes ilgai buvau su jais namie, pagal galimybes ur vėliau dirbau ne visą dieną, il lb myliu savo vaikus, esu be galo prie jų prisirišusi.</p><p>Bet tai nėra lengva. Man rodos lengva tik toms, kur turi auklių, močiučių šalia. Nu dar toms, kurioms dzin tie vaikai, bet apie tokias bet neverta kalbėt </p>

Aplamai pensijos neužsidirbau.Nesiskundžiu,vaikai gražina su kaupu. ax.gif Visi trys nuo penkių buvo vedžiojame į muzikos mokyklą,pirmas vedžiojamas visus pirmus metus į pirmą klasę ir atgal.Visada laukiami su šiltais pietumis.Vežiojami į treniruotes,būrelius,lakstoma į biblioteką knygų,nes neužtekdavo jau laiko tam,su vokais matematikų mokyklos.Sutepti sumuštiniai,rūbai ant pakabų prieš koncertus.
Aš dabar kaip mb sakau,mes neturėjome tokio išvažiavimo,kad ir į tokį namuką kaip pas mus atvažiuoja kažkam vaikus palikę dviese.Arba visi kažkur važiuodavome,arba verslo reikalais,jau priprašę babytės,mb tėvų,kol buvo gyvi.
Vietoje 10 vilkdagių,gavau 15.Įdomu bus kokių spalvų kitais metais. ax.gif
Atsakyti

Aš kažkokia egoistė buvau. Gaila būdavo kažkam vaikus palikti... na MB tik galėdavau.  Aš darbą pakeičiau dėl vaikų, kad laisvu grafiku, kai ėmė eiti į mokyklą. Kol jie mokykloje dirbu, paskui taksuoju,  o vakare vėl kompas. Kažkaip taip gyvenau. Nedirbti negalėjau, pinigų labai reikėjo....

Atsakyti

Labos,

Paskaičius jūsų,tai aš mama gegutė...dukrą augino MB, labai padėjo mamukas su tėvuku.O aš dirbau, mokinausi vėl dirbau vėl mokinausi ir taip žiū ir užaugo. Į muzikalkę vežiojau su tėvuku pakaitom,sirgdavo aš šalia, gimdžiau 24 na tuomet jau pabuvusi buvau. 

AA aš einu ne tik į masažus ir vertikalias vonias iššipirkau o ten reikia dirbti. Šiaip jaučiu pablogėjimą,bet taip turi būti.

Atsakyti