Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ingrida, - gražuuuu.

Dar tas mėšlas ir nepigus :)

Ojei, kaip čia su tais žmogeliais :(

Atsakyti

Kokie kankorėžiai faini 😍😍😍

Atsakyti
O dievai,pasitaisė orų prognozė,kur rodo. ax.gif Ir nerodo lietaus,o sodinau taip užtikrintai,kad palis,juk žadėjo sinoptikai? ax.gif
Rytoj teks tampyti šlangas?O planuose buvo su žolpiajove praeiti kampus,po pietų gal miškan? ax.gif
Suskaičiavau 9 rūšių lanksvas. ax.gif
Reikia susikasti plotelį dar gėlynui,nes ten neįmano privažiuoti nupjauti žolės.O žemė kieta kaip kaulas,palytų? ax.gif
Atsakyti
Ingrida, nu ir grožiai pas tave wub.gif Pas mane asiūklis ir vijoklis gėlyne... Bandžiau tokį mišrų gėlyną konstruot, apžėlė visas tais baisuokliais asiūkliais neišnaikinamais unsure.gif Nupešioju, bet nepatinka man tos žolės, kad reik dažnai ravėt ax.gif Bitkrėslė gražiai žiūrisi gėlyne, tik ji labai plečiasi .
Dusia, geros kelionės 4u.gif Ačiū už gerą žodį 4u.gif
Luety, jau valgai bulves? Aš tik gegužės 9 šiemet pasodinau, suvėlinau su daržais... Kol apsisprendžiau , kur sodint, ar nesodint visai, tai taip ir gavosi smile.gif Sodybą parduodam, tai nusprendžiau nebesodint čia. Jei nupirks, derlius liks kažkam kitam. Tai geriau jau palikau tuščią žemę. ax.gif

Atsakyti

Ingrida, o nenori juoda plėvelę uždengti lopinėlį, kur reik sukasti? Pas mus tragiškai sausa, velėnos nesukastume niekaip. Kastuvas atšoktų, nepamenu, kada lijo.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 13 birželio 2024 - 22:45
<p>Ingrida,aciu uz foto gelynu,grazu,plotas didelis. Zollia,parduodat sodyba?O tai kur eisit?I miesta? As atrodo niekada neiciau is sodybos i miesta. Mes bulves sodinom kovo pradzioj atrodo,bet jau labai grazios,dideles. Cesnakai jau raunami,nugelte,ziedynai islinde ir beveik pakele nosis,bet tokie sunedyje atrodo,geltoni,atrodo kazkokios rudys eda mano cesnakus,galvas uzaugina,bet lapai buna negrazus.</p>

Bulves kasam tik tam kartu pavalgyt,tai maisu pas mane nerasit.
Braskes pernai ziurkes nuede,tai rudeni ju net netresiau ir ravejau tuk pavasari,buvau supykus,bet braskiu labai daug,nes antrametes.Smulkios,ale daug .
Po ilgo laiko pagaliau papriku turesiu sociai Pakeiciau sekla ir dziugina jos mane.
Pomidoru daug zaliu,galvojau joninem turesiu,bet nera saules,salta,vos 15-16 silumos,o naktys saltos,sunkiai sirpsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 13 birželio 2024 - 22:50
QUOTE(Luety @ 2024 06 13, 23:28)
<p>Ingrida,aciu uz foto gelynu,grazu,plotas didelis. Zollia,parduodat sodyba?O tai kur eisit?I miesta? As atrodo niekada neiciau is sodybos i miesta. Mes bulves sodinom kovo pradzioj atrodo,bet jau labai grazios,dideles. Cesnakai jau raunami,nugelte,ziedynai islinde ir beveik pakele nosis,bet tokie sunedyje atrodo,geltoni,atrodo kazkokios rudys eda mano cesnakus,galvas uzaugina,bet lapai buna negrazus.</p>

Miestan 4u.gif Aš irgi taip galvojau, bet kai žolė pjaunama 50 arų minimum, o dar už tvoros pjaunam net nežinau kiek, bet daug . Senų medžių šakos , lapai, žolė -viskam reik daug energijos. kaip žinia, jos nedaugėja 4u.gif Dukros kuria savo gyvenimus. Kam mums dviem tokie plotai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 13, 20:49)
O dievai,pasitaisė orų prognozė,kur rodo. ax.gif Ir nerodo lietaus,o sodinau taip užtikrintai,kad palis,juk žadėjo sinoptikai? ax.gif


Pazadeti ,dar nereiskia apsizenyt biggrin.gif
Labas rytas.
Ziuriu vakar dusios pamineti miltukai sukele rimta citokinu audra temoje biggrin.gif Taip ir toliau.
Dar karta buvo nurodyta,kad yra temos motinos ikurejos ir amzinos naujokes.
Pagal Ingridos pasakojimus kaime nebera nei mesos,nei meslo.As tai netikiu,gal paieskot reikia.Meslo senesnio indikatorius yra veslios balandos.Ir meslas netik trasos.Tai mikrobioma.Zarnyno bakterijos.Galima tiketi ,kad jos kazkaip telepatiskai bendrauja su augalais.
Pas ka endeminis miskas su sporiniais induociais,asiukliais ir kt ,tada gal geriau sodinti kazka megstancio rugscia dirva.Tai hortenzijos,pinavijos,vedrynai,tos geltonos rugpjucio pinavijos,kur jus jurginais vadinat.Dabar jau placiai prieinamos visokios dirvozemio bakterijos,dirvos pagerinimui.Placiai vartojamos.Taip pat ir ph reguliuotojai.Modernus ir klasikiniai. biggrin.gif
https://agroconsult-.../physiomax-975/
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Gal ir yra to mėšlo.Bendrovė gi turi fermą karvių.Bet gi nusipirkus atveš mašiną,kur ją dėti tiek?Gėlės auga puikiai toje rūgščioje žemelėje.Va tik agurkai,tai ne.Morkos puikiai auga. ax.gif
Palijo,nors nežadėjo,bandysime į mišką.
Žolia??????Ką čia sugalvojote?Aš kaip tik patenkinta čia gyvenimu.Yra mieste butas atsarginis variantas,jei jau čia negalėtume.Ką gali žinoti. mirksiukas.gif
Luety,kokios bulvikės šviežios.Nusipirkau maximoje tokios jau apvytę. blink.gif
Paprikos kol kas irgi labai gerai auga,nors aš jų nemoku auginti.Geltona jau iš viso tuoj bus skinama? bigsmile.gif
Kad ir kaimas,miestelis už 5 km ,yra ir vaistinė,bandysiu laimę vaistų pasiimti. biggrin.gif O tai nakčiai nebe turiu.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 06 13, 23:28)


Bulves kasam tik tam kartu pavalgyt,tai maisu pas mane nerasit.
Braskes pernai ziurkes nuede,tai rudeni ju net netresiau ir ravejau tuk pavasari,buvau supykus,bet braskiu labai daug,nes antrametes.Smulkios,ale daug .
Po ilgo laiko pagaliau papriku turesiu sociai Pakeiciau sekla ir dziugina jos mane.
Pomidoru daug zaliu,galvojau joninem turesiu,bet nera saules,salta,vos 15-16 silumos,o naktys saltos,sunkiai sirpsta.

Ir pas mus vėsi ši savaitė, naktimis tik 9 ºC. Kai nėr žiurkių šiemet pas tave, tai ir bulvių, ir braškių turit 4u.gif O aš dar iš rūsio bulves valgau. Sudygę, kaip šepetys jau, bet kietos, sveikos , skanios dar ax.gif Kažkaip anksti šiemet pradėjo daiguotis. Kitais metais tik birželio pabaigoj tas procesas prasidėdavo. Vat kas blogiausia bus, tai neturėsiu kur daržovių laikyt... O augint tai norisi biggrin.gif Nes žemės ir ne sodyboj yra hektarais biggrin.gif
Atsakyti
Zinot ,manau kad man pusantro tukstancio metu.Dievaz.As jau Bulgarijoje pravedziau meslo reabilitavimo lekcijas.O tai net zmones,kuriu amziaus vidurkis apie 60 ,tycia paskaiciavau,jau nezinojo ka su tuo meslu daryt.Tada vienas seniokas,beje>60,pareiske- zinot as prisimenu- mano senelis taip darydavo biggrin.gif Taigi pasijutau taip sakant vezlio krasho gimdytoja biggrin.gif (ref zuviukas nemo)
Taigi ,isvertus meslo priekaba,galima ant jos kraut nupjauta zole,negesintas kalkes,supuvusius vaisius ir lapus.Po metu ,ypac jei kruva bus apdengta juoda plevele ,bus puikus humusas ,trasos.Gal galva susisuks bulbu pasisodint,burokeli pasiset.Gal apvaizda apsvies apie biodinamine zemdirbyste.O meslo kruva jau lauks,pagerejus ir pilna visokio gerio.As turiu septynis tvartukus ,paskutiniai gyvuliai cia rezidavo pries 20 metu.Meslas puikiausias kol kas.Ir as kitaip darau.Pirma ziuriu sklypa.Tada iskasu duobe.pridedu gerio.O paskui jau kas tenka is augalu centro atgaivinimui.
Jei jau uzejo toi melodija,tada apie humuso rugsties nauda zmogui.Yra visai veiskminga teorija patrest zarnyno infuzorijas .Cia toks pavyzdys
https://neopharm.bg/...t/aviron-rapid/
Esu kelias prarijus del kompanijos.Bet zmones ,kuriu kosejimas mane uzknisdavo,koset nustojo.Dar buvo bromheksinas duotas.Na gal poveikis jauciasi,nes kai karsta daznai tenka ne visai siltan vandenin lyst.Ir kunas dar atlaiko.o KONTRASTAS YRA RIMTA PERKROVA,RIZIKINGA.
Atsakyti