Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kad pasaulis yra neteisingas as supratau turbut budama 4 metu.Nuo tiek save atsimenu biggrin.gif
Ir iliuziju kiek imanoma vengiu.Aisku buna avariju ,kaip isimylejimas(vel tie hormonai)
Atsakyti

AA, tai pletkink, kai pletkinsi apie kitos temos nares, aš nuo tavęs ir šios temos pailsėsiu. 

Tiesiog tau ir Anidandai, Amadėjai sakau, kad jūsų asmeninių reikalų čia nepasakojau - elkitės garbingai, apie kitos temos nares nenešiokit paskalų. Negražu. 

Atsakyti

O tai ta vaistą galima taip iš lempos nusipirkt? Be recepto, be diagnozės?

Atsakyti

AA, tai pletkink, kai pletkinsi apie kitos temos nares, aš nuo tavęs ir šios temos pailsėsiu. 

Tiesiog tau ir Anidandai, Amadėjai sakau, kad jūsų asmeninių reikalų čia nepasakojau - elkitės garbingai, apie kitos temos nares nenešiokit paskalų. Negražu. 

Būk maloni, nekisk čia manęs. Nei amadejos, mes nieko apie tave ar tą temą nekomentuojam. Atsakiau tik į altos repliką jai pačiai. 

Atsakyti

Ingridėl kas ta Italija, 2,5 val ir vietoje. Kaip iki tėviškės auto. Baris.  Trumpai, pirmadienį namo. Uždaros temos bėdų nesineškite ką? Pabodo. 

Nesu buvus baryje. Įdomu, patinka? Ką ketinate veikt?

Atsakyti
Labos,

Ingrida,rodyk savo geles,kokias pirkai.As irgi laukiu pristatymo rytoj,pirkau 12 daugiameciu geliu daigu vazoneliuose 9 cm.Ka atves,nezinau,bet noriu sode esanti gelyna paverst daugiameciu augalu plantacija,kad man nereiketu kasmet leist pinigu vienmeciams.
Pernai dovanu gavau flioksu violetiniu vazoneli ir isliko,isdygo,grazus labai ir ju net sliuzai needa.Echinaceja mano beveik nuede lapelius,priberiau aplink melynu grudeliu,gal iseis ir leliju lapus eda kazkoks rupuze iki pat virsaus,nezinau,kaip isgelbet,zaliu kakau daug ant lapu ,o gyvio nemaciau.Negaliu niekuo purkst,sode didelis sukurinis vejas.Vesiuos feirio ir sodos tirpalo,gal pades,pilte nupilsiu,numaudysiu tiesiog.
Braskiu daug priskyniau,saldysiu,valgysiu ir virsiu prastesnes.
Bulves valgom savo jau ir ziurkiu nera .
Dusia,nu tu fokusininke,sugalvok tu man isdumt taip staigiai,cia Latvija,cia Italija. 4u.gif 4u.gif
Labai prasau senu temu razborkes gvildent asmeniniuose postuose uz temos ribu,visai nesinori cia ju skaityt,tikrai,ne piktai,bet prasau.
Kai kurios diskusijos temoj yra neimanomos del per dideliu suvokimo skirtumu,tai ir nepradedam,nes gaunasi piktumai.
As taip galvoju,bet su mano nuomone nebutina sutikt.Lemia visada dauguma.
Apie miltelius neklauskit,niekas nepasakys,kas juos vartojo,o ir kam jums zinot?Kad ispeikt,isdurnint,o kam to reikia?Niekam.
Pease ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Būk maloni, nekisk čia manęs. Nei amadejos, mes nieko apie tave ar tą temą nekomentuojam. Atsakiau tik į altos repliką jai pačiai. 

Ta replika buvo skirta man. Nepaisant to, kad mane kaip ir "gynei", tiesiog išsakau savo poziciją kaip buvusios temos narėms, kurios kartais gyvena anos temos nuotaikom. Šios temos senbuvės ne kartą išreiškė norą, kad anos temos diskusijos čia perkeltos nebūtų.

Dabar ne, bet anksčiau paprašius, pas "savo farmacininką" receptinį vaistą galima buvo įsigyti be recepto. Jų trūkumas visam pasauly, tad diabetu sergantys, jo negauna, nes iššluoja tie, kurie vartoja konkrečiai šį vaistai ne pagal patvirtintas indikacijas. Yra kitas, bet stipriai brangesnis. O ir šis kaip nekompensuojamas yra nepigus. Bičiulės vyras vartoja, tai žinau, kokios problemos su gavimu, po visą Lietuvą ieško, o dar jam gabenimo temperatūrinis režimas tam tikras, tai tikrai reikalų yra.

Atsakyti

Luety, aš jau paaiškinau dėl miltelių, kodėl man reikėjo, nenorit, galit gi ir nesakyt. Man išrašytas colestyraminas. Galvojau, gal netyčia gėrėt, pasinaudodami jo dažnu šalutiniu. Bet greičiausiai, kad gėrėt ne šiuos.

Keista, kad neėda flioksų. Aš daug kur į takelius pribarsčiau susmulkintų kiaušinių lukštų - Anyta turėjo pasidarius, anksčiau dėdavom į pomidorų duobes. Šliužams nepatinka, kaip ir kurkliams, ir grambuolio lervoms - nuo jų dėdavom.

Kol kas lyg nusistovėjo su jais reikalai. Žiūrėsiu, ką su mulču šiltnamy daryt, jei nesuvaldysiu. Sako, kad šliužų vados pabyra liepą, tada pasimatys reali situacija.

Atsakyti

Ta replika buvo skirta man. Nepaisant to, kad mane kaip ir "gynei", tiesiog išsakau savo poziciją kaip buvusios temos narėms, kurios kartais gyvena anos temos nuotaikom. Šios temos senbuvės ne kartą išreiškė norą, kad anos temos diskusijos čia perkeltos nebūtų.

Dabar ne, bet anksčiau paprašius, pas "savo farmacininką" receptinį vaistą galima buvo įsigyti be recepto. Jų trūkumas visam pasauly, tad diabetu sergantys, jo negauna, nes iššluoja tie, kurie vartoja konkrečiai šį vaistai ne pagal patvirtintas indikacijas. Yra kitas, bet stipriai brangesnis. O ir šis kaip nekompensuojamas yra nepigus. Bičiulės vyras vartoja, tai žinau, kokios problemos su gavimu, po visą Lietuvą ieško, o dar jam gabenimo temperatūrinis režimas tam tikras, tai tikrai reikalų yra.

Bet tai kodėl jis dabar ieško, jei be recepto nenupirksi? Kaip tada išperka?

Luety, aš jau paaiškinau dėl miltelių, kodėl man reikėjo, nenorit, galit gi ir nesakyt. Man išrašytas colestyraminas. Galvojau, gal netyčia gėrėt, pasinaudodami jo dažnu šalutiniu. Bet greičiausiai, kad gėrėt ne šiuos.

Keista, kad neėda flioksų. Aš daug kur į takelius pribarsčiau susmulkintų kiaušinių lukštų - Anyta turėjo pasidarius, anksčiau dėdavom į pomidorų duobes. Šliužams nepatinka, kaip ir kurkliams, ir grambuolio lervoms - nuo jų dėdavom.

Kol kas lyg nusistovėjo su jais reikalai. Žiūrėsiu, ką su mulču šiltnamy daryt, jei nesuvaldysiu. Sako, kad šliužų vados pabyra liepą, tada pasimatys reali situacija.

Kuo blogai mulcas šiltnamyje? Aš uzmulciavus šienu viską. Blogai padariau?

Atsakyti

Bet tai kodėl jis dabar ieško, jei be recepto nenupirksi? Kaip tada išperka?

Kuo blogai mulcas šiltnamyje? Aš uzmulciavus šienu viską. Blogai padariau?

Išperka su popieriniu receptu, pirkdami nekompensuojamą - ten nesirašo diagnozė, gydytojai rašo, nors negalima rašyt taip. Ir šiaip, jo tiesiog pagamina mažiau, nei yra poreikis jam pasaulyje. Dėl to, kad daug nuomonės formuotojų pradėjo jį vartot svorio mažinimui ir visi paskui juos.

Jei yra šliužų, tai negerai. Jie mėgsta tamsą ir drėgmę. Mulčas drėgmę sulaiko.

Atsakyti

Tikiuosi nedasliaus jie iki šiltnamio. Pamiškėje tai yra nemažai 

Atsakyti
https://www.part.lt/...eca7ae48230.jpg
Šiurpinių gvazdikų spalvos. wub.gif
https://www.part.lt/...9b419174857.jpg
Gera draugystė šalavijai ir rožės.
https://www.part.lt/...6f821f1b912.jpg
Man kaip gražu tie konkorėžiukai eglutės.
Priminėte apie vaistus,buvome mieste ir pamiršau nusipirkti ,vakar išrašytus gydytojos. ax.gif
Alta,gauk tu mėšlo šiais laikais.Kai kaimynė paskutinę karvę pridavė žiemą mėsai.Visada dėdavau pomidorams į duobes,šiemet apsėjo žuvies miltais.Gauna tos gėlės retkarčiais sintetikos. ax.gif
Mūsų kaimuke vakar trys lavonai.Jau toks nendidelis kaimukas,du kažko prigėrė,vienas sudegė. bigsmile.gif
Oi flioksų gražūs krūmai.Naujų nėra ko dar rodyti. mirksiukas.gif 18 levandų krūmelių susodinau ,uždžiuvusius ,matysime kiek gyvens?Manau gyvens.
Atsakyti