Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Anidanda,suprantu sūnaus panelę,man irgi sunku būtų su tokia profesija,manau. 4u.gif4u.gif

Dusia,nu tu duodi,tai čia tai jau Italijoje? blink.gifblink.gif

O man širdis džiaugiasi,pilna bagažinė gėlių ir gludo tamsaus neturėjau ir vingiorykštė.Jau dabar vazone aukšta,rašo kvepia karčiuoju migdolu. wub.gifMokvežoje,mb pasodinu su ledais valgyti ir tada duoduosi.Kiek nežinomų dar augalų. bigsmile.gifLabai daug akcijų.Mačiau vyras su žmona tris vežimėlius prisikrovė. blink.gifČia matyt ligoniai kaip aš.

Na ji su juo draugaut pradėjo žinodama kas jis. Tad turėtų  tiesiog priimt ir susitaikyt su tuo. MB profesija irgi sudėtinga, su daug streso, budėjimu, etc. Visi darbai turi trūkumų. Bet pinigai juk ant medžių neauga, tenka susitaikyti 😆

Atsakyti
Siaip tai ir tu aninanda esi gerokai gavus nuo pinot.Blyn ,jei atmintis neapgauna.O eit per postus tingiu. As su selija buvau gyvai susitikus,musu keliai issiskyre tik del intemoros.
Ir beje tada ,jos buvo kuo puikiausios moterys.Ypac selija.Kad ir po visu rietenu,as laisvai susitikciau su selija ir net su intemora.Tikrame gyvenime as joms nieko nepadariau.
O va su pinot ir pou ,dar labai pagalvociau.
As zinau ,kad mano internetinis ivaizdis kazkoks zmogedriskas,bet pati tai pripazistu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 13 birželio 2024 - 15:20

Pou ,labai daug tavo postu ,kur tu tesiog pasireiski kaip control freak.Bent is postu atrodo,kad viska visiems uzdraustum.Ir siaip duete su pinot selija suedet.Va cia tai kalibras.
Tiesa sakant ,taves ir pinot reikia nepagarbiai bijoti.
Ingrida,o tai kad reikes kasti duobes,prideti meslo,prilieti ,tavo sielos dziaugsmo neuzgozia? Man uztenka apie tai pagalvot ,iskart visko reikia labai mazai.

AA, jei pradėsi klijuoti pravardes, gali prisiklijuoti sau tokią, kokią manai, kad aš tau priklijuočiau. Nes juk tu apie visus viską geriausiai žinai ir išmanai, tiesa?

Jei jau žiūri per kokią rakto ar ne rakto skylę uždaroje temoje, kas tau garbės visai nesuteikia, dėl jų konflikto aš niekuo dėta. Absoliučiai. Pasakiau, kad ta tema, dėl kurios jos susipyko, yra tabu ir niekas neturi teisės jos tampyti.  Ir prašau nenešioti ir netąsyti kitų temų reikalų. Jūsų, Merginos, reikalų, aš nenešioju niekur. Temos yra atskiros. Ir neprasitariu ką, kur, ką veikėt atvirai ar užsidariusios kitoje temoje.  Norėjot, iš tos temos išėjot, tai ir nelįskit į ją atgal. Norėjot nuo balto lapo pradėt kitoj temoj, tai ši tema yra ši tema, o ne balaganas. 

Atsakyti

Aš moku ir nekontroliuot 😃

O žmonių susitikt nebijočiau, jei kas norėtų 😃

Atsakyti
As niekada nebuvau uzdaroje temoje.Tai pries mano isitikinimus,viskas ka as rasau yra visiskai,ne dalinai viesa.As nesu zmogedra,bandantis iteigti,kad jis vegetaras.
Ir tu nesi man kazkokia komanduotoja,ka man skaityt,ka dayt ir kur eit.Ir tuo labiau ka sakyt.
Beje ,kai kuriu uzdaras radikalias mintis net esu nusikopinus.Galit net feisbuke jas viena grazu ryta pamatyt.Cia ne reketas.Man is jusu nieko nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 13 birželio 2024 - 15:25

Kažkuriai ar kažkurioms buvo gi įdomu kaip gyvensiu po 5 metų ar kiek ten. Nu tai viskas labai gerai 😃 Kuo šiaip ir neabejojau.

Tik tos sveikatos bėdos, bet čia visai kita tema 😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 13 birželio 2024 - 15:26

Ingridėl kas ta Italija, 2,5 val ir vietoje. Kaip iki tėviškės auto. Baris.  Trumpai, pirmadienį namo. Uždaros temos bėdų nesineškite ką? Pabodo. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 13 birželio 2024 - 15:27

AA, nebuvai uždaroje temoje, bet ją per rakto skylę, t. y. kitų asmenų turinį, kas ką pasakė lakstai ir stebi. Apie kitus būdus patylėsiu. Ir tu kažką sakai apie control freak? Daugiau nei juokinga.

Atsakyti
As vojariste. biggrin.gif
Pou tavo sio ryto ,ar vakar vakaro postas .
Kad ozempiko (cia prielaida ,gali but ir metforminas) vartotojai yra negarbingi.O tai big farma tai garbes,sazines ir visuotinio gerio ,beigi kilnumo etalonas.
Va sitas postas mane isprovokavo.Tie zmones perka ,nes turi pinigu.Ar cia ne vakarietiska issvajotoji vertybe.
Jau nekalbant ,kad tau vartotojai visada kalti,kad ne taip vartoja.O nepagalvoji,kad gali but ir neoficialiu protokolu ir algoritmu.Ir teisiniai formalumai ir tu neoficialiu gali but sutvarkyti.
Beje dusia apkaltino temos nares vartojus miltelius.O kas vartojo,nieks ir neprisipazino biggrin.gif
Dusia ,pati pradejai apie miltelius.Vis idomiau ,nei apie ora. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 13 birželio 2024 - 15:47

As vojariste. biggrin.gif
Pou tavo sio ryto ,ar vakar vakaro postas .
Kad ozempiko (cia prielaida ,gali but ir metforminas) vartotojai yra negarbingi.O tai big farma tai garbes,sazines ir visuotinio gerio ,beigi kilnumo etalonas.
Va sitas postas mane isprovokavo.Tie zmones perka ,nes turi pinigu.Ar cia ne vakarietiska issvajotoji vertybe.
Jau nekalbant ,kad tau vartotojai visada kalti,kad ne taip vartoja.O nepagalvoji,kad gali but ir neoficialiu protokolu ir algoritmu.Ir teisiniai formalumai ir tu neoficialiu gali but sutvarkyti.
Beje dusia apkaltino temos nares vartojus miltelius.O kas vartojo,nieks ir neprisipazino biggrin.gif
Dusia ,pati pradejai apie miltelius.Vis idomiau ,nei apie ora. biggrin.gif

Tavo pomėgiai tegu lieka tau, asmeniškai man tas nesuprantama. Aš kai esu kitoj temoj, ten ir esu, kai šioj - tai šioj. Norėsit pletkinti, pletkinkit, aš pailsėsiu nuo šios temos, kol taip elgsitės.

Aš ne metforminą turiu minty, o konkrečiai ozempicą. Diabetu sergantys žmonės negauna jo patvirtintai indikacijai, manau, kad jiems šie vaistai yra svarbesni.

O šiaip teisiniai formalumai sutvarkyti. Visus vaistus, gydytojų konsiliumas gali skirti off label, jei tai moksliškai pagrįsta.

Man visiškai nesvarbu, kas vartojo, o klausimas ką - kokius "miltukus". Ir ne dėl kontrolės, jei tavo vaizduotė taip sudėliojo, o dėl mano asmeninės patirties. Aš dabar vartoju vaistus, kurių kaip šalutinis gali būti svorio kritimas - man to nėra. Bet galvoju, jei tai tie patys vaistai, kokie šalutiniai pasireiškė kitoms. Jei tai ne tie vaistai, tai bus tik mano asmeninė patirtis. 

Atsakyti
Pou ,matai as nesu tvarkingai pletkinanti,ten kur man kazkas nurode.
As pletkinu ten,kur noriu.
Lygiai ,kaip jums leidziama reiksti nepasitenkinima ,protestuoti.
Atsakyti

Dėl garbingumo gali dar pagalvot apie somatropino atvejį. Kai pagal indikacijas jį vartoja žmonės, kuriems trūksta augimo hormono, o ne pagal - kaip anaboliką. Ir jei negautų vaistų tie, kuriems jie skirti, nes išpirktų nelegaliai tie, kurie nori pasipumpinti raumenis, čia garbinga?

Big farma man uodegoj.

Atsakyti