Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Itariu ,prisipazinusiu nebus.
O gal cia herbalaifas ,jei buvo taip seniai biggrin.gif
Pou ,zvaigzdes ir dievai bei deives sako,kad kuo labiau control frykai bandys viska sukontroliuot ,tuo labiau viskas darysis nekontroliuojama.Zodziu - aninanda,amadeja,pou - ateina jums koshmaras - gyventi chaose.
Galvoju ,ar cerberis ate i si sarasa priklausytu,bet nemanau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 13 birželio 2024 - 11:41

O kodėl būtent mums ateina, o kitoms ne? Tipo mes kažkokios kontrolės maniakes?🤣

Atsakyti

Parašė sūnus prašymą grįžt į kariuomenę, sulaukė 3 batalionų pasiūlymų, db laukia kol svarstys vadų komisija, kur jį paskirt. Visi 3 kaip ir tiktų jam, nenori tik į buvusį bataliona grįžt. Draugei pasakė, ta ramiai priėmė, net nustebo vaikis 😁

Atsakyti

Pas mane gyvenime per daug nekontroliuojamų dalykų. Jei kas norėtų pabandyti pagyventi - mielai prašom. Kaip ir savo Mamai sakau, aš galiu gyventi tik šia minute, nes visi mano planai priklausomi nuo per daug kintamųjų, kad būtų įgyvendinti. Tačiau kiekvienas mato iš savo varpinės.

Visi klausimai turi kažkokį pagrindą ar mintį, bet skaitant ar girdint klausimą, nebūtinai tą pagrindą žinos. Tik tiek.

Anidanda, na va kaip puikiai viskas susidėliojo.

Atsakyti

Ale ir atmintis, žuviška  :D 

Linkėjimai iš Italijos. Einu ieškoti šalto vyno ir skanios kavos.

Atsakyti
Anidanda,suprantu sūnaus panelę,man irgi sunku būtų su tokia profesija,manau. 4u.gif 4u.gif

Dusia,nu tu duodi,tai čia tai jau Italijoje? blink.gif blink.gif

O man širdis džiaugiasi,pilna bagažinė gėlių ir gludo tamsaus neturėjau ir vingiorykštė.Jau dabar vazone aukšta,rašo kvepia karčiuoju migdolu. wub.gif Mokvežoje,mb pasodinu su ledais valgyti ir tada duoduosi.Kiek nežinomų dar augalų. bigsmile.gif Labai daug akcijų.Mačiau vyras su žmona tris vežimėlius prisikrovė. blink.gif Čia matyt ligoniai kaip aš.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 13 birželio 2024 - 13:44
Pou ,labai daug tavo postu ,kur tu tesiog pasireiski kaip control freak.Bent is postu atrodo,kad viska visiems uzdraustum.Ir siaip duete su pinot selija suedet.Va cia tai kalibras.
Tiesa sakant ,taves ir pinot reikia nepagarbiai bijoti.
Ingrida,o tai kad reikes kasti duobes,prideti meslo,prilieti ,tavo sielos dziaugsmo neuzgozia? Man uztenka apie tai pagalvot ,iskart visko reikia labai mazai.
Atsakyti

Linkėjimai iš Italijos. Einu ieškoti šalto vyno ir skanios kavos.

Fainiai :super: įtariu, šiltoka ten, kad šalto vyno reik ))

Linkėjimai iš Nidos :) 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 13, 15:04)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73152777" data-time="1718278008"><div><p></p><p>Linkėjimai iš Italijos. Einu ieškoti šalto vyno ir skanios kavos.</p></div></blockquote><p>Fainiai thumbup.gif įtariu, šiltoka ten, kad šalto vyno reik ))</p><p>Linkėjimai iš Nidos smile.gif </p>

Laba, linkėjimai iš kabineto. biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 13 birželio 2024 - 14:13

Ale ir atmintis, žuviška  :D

Linkėjimai iš Italijos. Einu ieškoti šalto vyno ir skanios kavos.

Kurioj vietoj atostogaujat?

Atsakyti

Priedas  IMG_4003.jpeg   109,76KB   0 Parsiųsta kartų Linkėjimai is Mano terasos 😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 13 birželio 2024 - 14:57

Pou ,labai daug tavo postu ,kur tu tesiog pasireiski kaip control freak.Bent is postu atrodo,kad viska visiems uzdraustum.Ir siaip duete su pinot selija suedet.Va cia tai kalibras.
Tiesa sakant ,taves ir pinot reikia nepagarbiai bijoti.
Ingrida,o tai kad reikes kasti duobes,prideti meslo,prilieti ,tavo sielos dziaugsmo neuzgozia? Man uztenka apie tai pagalvot ,iskart visko reikia labai mazai.

Mano kuklia nuomone, tą persona išėdė.jos pačios demonai ir nesugebėjimas su niekuo draugaut 

Atsakyti