Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Vedant 'gismeteo' šitas automatiškai atsidaro :) 

Atsakyti
https://www.youtube....h?v=N1y9xhmMSDk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 12 birželio 2024 - 12:06

Saintlina,tu miegi?

Naktį miegu :) 

Vėsoka pajūry, galiu pasakyt. Mergelė jau bumba,.kad šiltų striukių nepasiėmėm )))

Atsakyti
Neatidaro mergatės man to puslapio vistiek.Ar tik nebūsiu virusų prisigaudžiusi?Lauksiu vaikų. mirksiukas.gif

Rasakilos krūmą dviese šiaip ne taip įveikėme,iš didelės 6 dalis padalinome.Sausoka,na bet jei norės gyventi. ax.gif Hortenziją baigė užgulti.Keista hortenzijos liepos antroje pusėje žydi,dabar sukrauti žiedai. blink.gif
Atsakyti

Ingrida, šiemet Lietuvoje viskas žymiai anksčiau 2 ar net 3 savaitėms . Pas mane juodi serbentai ima keisti spalvą. Ir geltoni .

Santlina, kiek laiko būsit pajūry ?

Man nuo ryt atostogos. Trumputės.

Joninių savaitgalį pas Saintliną važiuosiu , plauksim baidarėm Ula  :P 

Mukut intymus klausimas, ar dar geri Estroven? Kažkaip sugalvojau padaryti pertrauką vasarai . Vasara, karšta ar taip ar taip visi prakaituoja  :D. Antra savaitė tik.

Luety , širdele nepyk, pareik namo  :wub:  

Atsakyti

Labos :)

Ne negeriu visai, dar dvi pakuotes turiu. Mano ruduo ciklinis visai atėjo, tai gydytojos patarimu sakė negerk kokius metus, pažiūrėsi kaip sekasi. jaučiu prakaituoju ir nuo krūvio, nes svoris tai mnao nemažas.

O aš nuo pirmadienio reabilitacijoje  :ax: 

Ingrida gražios tavo gėlių jūros, aš jau teip negalėčiau.

Saintlina ir dar vėsti žada, bet Neringa su sava klimato juosta, gal nelabai atšals.

Aš ryt uošvijon irgi į tą pusę  :ax:​ 

Atsakyti

Saintlina ir dar vėsti žada, bet Neringa su sava klimato juosta, gal nelabai atšals.

Atvėst tai neužkaist :) man tinka :) 

Atsakyti

:lol: sumaišiau su Dusia ana pas mumi šaltišius :) 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 06 12, 12:26)
<p>Ingrida, šiemet Lietuvoje viskas žymiai anksčiau 2 ar net 3 savaitėms . Pas mane juodi serbentai ima keisti spalvą. Ir geltoni .</p><p>Santlina, kiek laiko būsit pajūry ?</p><p>Man nuo ryt atostogos. Trumputės.</p><p>Joninių savaitgalį pas Saintliną važiuosiu , plauksim baidarėm Ula  tongue.gif </p><p>Mukut intymus klausimas, ar dar geri Estroven? Kažkaip sugalvojau padaryti pertrauką vasarai . Vasara, karšta ar taip ar taip visi prakaituoja  biggrin.gif. Antra savaitė tik.
</p><p>Luety , širdele nepyk, pareik namo  wub.gif  </p>



Dusia,kad as nepykstu,nera uz ka nera del ko.Man buna,kad neturiu ka pasakt,o rasyt,kad rasyt nu nebutina,paskaitau ir viskas. 4u.gif 4u.gif
Labos,visos, 4u.gif 4u.gif kad iskrapste is pavesio,tai pasisveikinsiu biggrin.gif

Ejau paskaityt apie Estroven,nes uzkliuvo,kad stabdo svorio augima menopauzej,bet man paer daug salutiniu veiksniu nuo jo visokiu.Tarp kitko atkreipkit demesi abi su Muka,vienas is salutiniu poveikiu yra odos berimas.Kiek atsimenu,Muka buvo isberta,gal tuo metu gere ta Estroven,o tave irgi isbere gi neseniai.Gal cia tas salutinis poveikis ir pasireiske nuo jo judviem?

O siaip mezgu dukrai megztuka,tvarkausi po namus,nera ka rasyt,Oro nera,niekas nenori augt,tai jokiu dziaugsmu.
Atsakyti

Man atrodo, kad Dusia ir Kava galėtų šildyt savo šonus karštyje, kai visos kitos tuo tarpu ieškotų pavėsio.

Pažiūrėjau prognozes ir susinervinau, - dabar atgaiva, galėtų tik lietaus daugiau būt tam mūsų Bermudų trikampy.

Atsakyti

Luety , aš kaip tik buvau metusi jį gerti  kokią savaitę kai išbėrė. Svorio augimo jis nestabdo jei ėdi ir nejudi ... Išbandyta. Prakaitavimus reguliuoja kažkiek . Hormonai žinoma geriau , bet jų ir šalutinis poveikis bjauresnis.

Atsakyti

Santlina, kiek laiko būsit pajūry ?

Man nuo ryt atostogos. Trumputės.

Joninių savaitgalį pas Saintliną važiuosiu , plauksim baidarėm Ula  :P

Šitam viešbuty iki šeštadienio pietų. Paskui jau rezervuotas kažkieno. Pasirodo, šį savaitgalį Benai, plaukiam į Nidą.  Mergelė jau daba pergyvena, ką čia reiks veikt tris dienas )))

Šiaip visai faina. Jūra Neringoj visai kitos spalvos kažkodėl. Ramu, tylu. Viešbutis toks koloritiškas. 

Tik va pagrindinį kelią remontuoja. Šviesoforas po šviesoforo. Neįsivaizduoju kaip čia chebra į festivalį ir iš jo važiuos. 

Pro mane Ūla neteka ))

Atsakyti