Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

O tai geriau kovot iki paskutinio ukrainiecio?Sudarius taikos sutarti bent zmones/vyrus issaugos ir dali zemiu.

Ir taika isivyraus ne tik ukrainoj,bet ir Europoj.

Kiek laiko taika bus?  Kam pasitenkint maža dalim, jei galima pasiimti daugiau ir visi tyli? Jau buvo karas, kai atidavė vieną šalį po kitos ir tylėjo. Vardan taikos.

Atsakyti

Taigi atidavė kryma prieš 10 m be karo. Ir kas iš to? Neilgai tetruko taika 

Atsakyti

Labas rytas :)

Ingrida sveikinimai dideliausi  :4u: 

AA žuvis labai graži ir tikrai rūpi kaip tu ją kepei.

Karas....žinau vieną tik po daug daug daug metų sužinos kas buvo už to.... 

Saintlina man tuomet pasisekė žiūrėti Stinga arenoje, nelakstė alaus ir paskui my..t

Gražios dienos :) 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Po pietų planuose-miškas. mirksiukas.gif
Patrešiau rožes,agurkus,pomidorus.Rožės šiemet,ar man taip atrodo,maži žiedai? ax.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

Šilta diena žadama. Palijo kažkiek vakar.

Dėl karo nei žinom, nei žinosim... kad yra blogai tai faktas.

Nepamenu , kad pasidavimas kažką sustabdė iš istorijos ? Tik apetitą sužadino. Jei leidžia, kodėl gi ne? 

Atsakyti

Saintlina man tuomet pasisekė žiūrėti Stinga arenoje, nelakstė alaus ir paskui my..t

bet tai ar čia žmonės pasikeitė, ar tiesiog tada tuo alum išvis arenoj neprekiavo?  Nu ko eit į tokį koncertą jei to alaus ir namie gali palakt? 

Mes dar tiek prisižvengėm.. prieš mus sėdėjo šeima - mama, močiutė, nedidukė mergaitė ir du berniokai, vienas jau kokių 16, kitas dar jaunesnio mokyklinio amžiaus. Prieš pat prasidedant mama kažkur dingo, močiutė įsidėjo ausų kamštukus pati ir įdėjo mergaitei. O berniokai pusę koncerto telefonuose lenktynes pražaidė )))  Kokia prasmė sumokėti pusę tūkstančio už bilietus ir nei žiūrėti, nei klausytis? 

Atsakyti

Šilta diena žadama. Palijo kažkiek vakar.

o kitą savaitę vėl kepacis pareina.. nakum. 

Atsakyti

Aš buvau Vilniuje stadione... Gal prekiavo tuo alumi , bet aš alaus kai nemėgstu , tai nepamenu  ar ten kažkas kažkur lakstė ?

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2024 06 11, 06:42)
<p>Karas....žinau vieną tik po daug daug daug metų sužinos kas buvo už to.... </p>

Nemanau. Istoriją varto visi, kas netingi - kaip kam palankiau.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 11, 09:35)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73152452" data-time="1718086998"><div><p></p><p>Šilta diena žadama. Palijo kažkiek vakar.</p><p></p></div></blockquote><p>o kitą savaitę vėl kepacis pareina.. nakum. </p><p></p>



QUOTE(kavasucitrina @ 2024 06 11, 10:26)
Nemanau. Istoriją varto visi, kas netingi - kaip kam palankiau.

Tai ,kad pas jus net +30C ,nelabai nusimato.Juoks tik.Pas mus jei apie 30 ,tai normaliai,ot laikai.
O priezastis karo labai paprasta.Tai kazkam naudinga,pelninga .Kaip jums istostyt(mano tarme)kad visur dabar kapitalizmas.Kad komunizmas is esmes pasibaige su Leiba Bronshteinu.
Niekas nebedaroma del jokiu kitu priezasciu.
Visa esme - kieno snukis naglesnis.
Atsakyti

Aš buvau Vilniuje stadione... Gal prekiavo tuo alumi , bet aš alaus kai nemėgstu , tai nepamenu  ar ten kažkas kažkur lakstė ?

stadione ne taip matosi. O čia gi tik sėdimos vietos - visus sėdinčius pakelia šliaužiodami.

Atsakyti

Tai ,kad pas jus net +30C ,nelabai nusimato.Juoks tik.Pas mus jei apie 30 ,tai normaliai,ot laikai.

jūs pratę, tai jums normaliai :) o mums daugoka. Dar kai naktys vėsios, tai gerai. Bet kai naktim +20, tai neeee, man nepatinka. Gaila, kad manęs nieks neklauso ir nesumažina )))

Atsakyti