Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mes tiek veiklos prisidėliojom birželiui, kad spėk suktis. Nei dirbti, nei daržus prižiūrėti laiko nelieka  :D 

Dar MB buvo sugalvojęs traukiniu į Rygą su viena  nakvyne, nepasirašiau.  Liepiau palikti liepai.

Atsakyti

Mes tiek veiklos prisidėliojom birželiui, kad spėk suktis. Nei dirbti, nei daržus prižiūrėti laiko nelieka  :D

su mano mergele prisigalvosi.. šimtąkart pasikeis planai )) 

Atsakyti
Labas rytas,

mano savaitgalis sunaus gimkes sventimas ir poilsis sekmadieni.Man jau visokie tokie sventimai per sunku,bet smagu.Smagu susitikt su gimine,sunaus draugais,pasijuokt,beda tame,kad valgyt reik baliuose ir zinoma kazkiek isgert.Man dzinsai nesmunka,bet ir neverzia bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti

Nesuprantu kaip man viską suderint... Ta antrinė reabilitacija kažkoks galvos skausmas. Neleido rinktis laikų, tik atsidėjo dėl mano temperatūros ir kažkokių remontų ten.

Visiškai su darbais neis derint, o dar ir vaiko išleistuvės.

Atsakyti

Amadėja, ko tu nori iš nemokamos medicinos. 

Saintlina, mano mergelė jaunystėje irgi buvo, darbas, darbas, darbas. Dabar jau išmoko susiderinti . Bet kelioms dienom ištrūkti. O kelionė į Ryga  traukiniu taigi jam tobula - sėdi traukinyje ir dirbi :) 

Luety ,  dar mėnesiukas ir ims kristi kelnės. Jei tokiu ritmu gyvensi   :4u: 

Aš per savaitgalį kelionėje dar vienas kojines numezgiau . Irgi kojinių dėžutei . Tik visos  trys poros liko namie neskalbtos . 

Ir mano kaime palyta. Ne prūdai , bet daržo laistyti nereiks. Tik kokias šilauoges.

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2024 06 10, 07:48)
<p>Įdomūs rinkimų rezultatai 😃</p>



Europa pagrinde rinko desinios pakraipos partijas.Prancuzijoj istorine valdzios krize,desinios partijos Europos parlmento rinkimuose surinko apie 40% balsu,o Makrono partija tik 15%,todel pagal konstitucija,Makronas turejo paleist parlamenta ir skelbt naujus rinkimus.
Atsakyti

Europa pagrinde rinko desinios pakraipos partijas.Prancuzijoj istorine valdzios krize,desinios partijos Europos parlmento rinkimuose surinko apie 40% balsu,o Makrono partija tik 15%,todel pagal konstitucija,Makronas turejo paleist parlamenta ir skelbt naujus rinkimus.

 O lietuviai nebalsavo . Tai ko norėti ? 28 pr. labai mažai . Čekijoje 58 lyg girdėjau . 

Kažkaip Europa ne tiek jaudina kiek  pasaulio žandaro prezidento rinkimai . Laukiam . Jei iš tikro ten taip blogai tai teks rinktis daiktus ir dingti iš Lietuvos. Mūsų pasvarstymai tokie. 

Atsakyti
Geros naujienos,liga neprogresuoja.Turėsiu atostogų iki lapkričio. wub.gif wub.gif
Atsakyti

Geros naujienos,liga neprogresuoja.Turėsiu atostogų iki lapkričio. wub.gifwub.gif

Valio!

Atsakyti

Amadėja, ko tu nori iš nemokamos medicinos.  Saintlina, mano mergelė jaunystėje irgi buvo, darbas, darbas, darbas. Dabar jau išmoko susiderinti . Bet kelioms dienom ištrūkti. O kelionė į Ryga  traukiniu taigi jam tobula - sėdi traukinyje ir dirbi :) Luety ,  dar mėnesiukas ir ims kristi kelnės. Jei tokiu ritmu gyvensi   :4u: Aš per savaitgalį kelionėje dar vienas kojines numezgiau . Irgi kojinių dėžutei . Tik visos  trys poros liko namie neskalbtos .  Ir mano kaime palyta. Ne prūdai , bet daržo laistyti nereiks. Tik kokias šilauoges.
Elementaraus žmogiškumo tikėjausi iš tų procedūrų dėliotojų. Žodžiu, suprantu kodėl žmonės nelanko tos antrinės....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 10 birželio 2024 - 13:26
QUOTE(Dusia37 @ 2024 06 10, 13:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73152347" data-time="1718014099"><div><p>Europa pagrinde rinko desinios pakraipos partijas.Prancuzijoj istorine valdzios krize,desinios partijos Europos parlmento rinkimuose surinko apie 40% balsu,o Makrono partija tik 15%,todel pagal konstitucija,Makronas turejo paleist parlamenta ir skelbt naujus rinkimus.</p></div></blockquote><p> O lietuviai nebalsavo . Tai ko norėti ? 28 pr. labai mažai . Čekijoje 58 lyg girdėjau . </p><p>Kažkaip Europa ne tiek jaudina kiek  pasaulio žandaro prezidento rinkimai . Laukiam . Jei iš tikro ten taip blogai tai teks rinktis daiktus ir dingti iš Lietuvos. Mūsų pasvarstymai tokie. </p>

Laba,
Dusia, plačiau apie blogai ir žaislų susirinkimą... neskaniai susiskaitė. Paaiškink dlia osobo tūpych.
Atsakyti

Ingrida, - puiki naujiena, labai, labai džiaugiuosi!

Atsakyti