Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

ate 42
kavasucitrina

su gimtadieniu jumi abi 4u.gif Sėkmės ir gražių akimirkų gyvenimo kasdienybėje 4u.gif 000552.gif

.. .. .. ..

Šiąnakt liūtis tiesiog buvo, perkūniją girdėjau unsure.gif Vakar žolę pjovėm, dar šiek tiek su baime pagalvojau, kad neišdegtų ...Bet naktį tiek pripylė, kad ataugs greit biggrin.gif Kalbinau diedulį pavažiuot grybų paieškot - nepasirašė ax.gif Braškes kasdien paskinu, nedaug jau beturiu, mažinu po truputį.
Išsodinau laukan agurkus iš daigyklų, 7 vnt tik. Bet jau pavadinimas blink.gif : Vorgebirgstrauben . Sėklas lidle pirkau.
Atsakyti
Jūs turite daug atsakymų į klausimus?
Kur galima rasti padėklą kubilui,arba plaukiojantį vandenyje arba pakabinamą ant kubilo krašto?Kiek ieškome,nerandame.Atsibodo rinkti šukes taurių. ax.gif

Ačiū Kavute,už buteliukus.Jau dėžė namie,pusė užpildyta,Dukra padėjo atsispausdinti etiketes.

Uždarinėjau šiltnamius,žada +6 naktį tik. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 09 birželio 2024 - 19:40
Luety, ačiū, Ingrida, ačiū, Pou, ačiū, žollia, ačiū 4u.gif

Ingrida, o tu iš karto pilstai į buteliukus? Aš tai ne. Nežinau, ar gerai darau, ar ne, bet mano logika tokia: kartais matyt normaliai neišsidezinfekuoja ar tai indas, ar tai distiliatorius, ar tai aplinkoje ko tai yra, kad pastovėjus hidrolatui atsiranda kažkokių tai apnašų inde, ar tai nuosėdų hidrolate, ir jei bus išpilstyta į buteliukus, tai ir jie susigadins, ne tik hidrolatas. Man su vienu pernai jau buvo problemų. Tai aš pilstau į buteliukus tik tada, kai reikia. O šiaip laikau stiklainyje tamsoje ir vėsioje vietoje. Nu bet gal tau bus viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 06 09, 21:09)
Luety, ačiū, Ingrida, ačiū, Pou, ačiū, žollia, ačiū 4u.gif

Ingrida, o tu iš karto pilstai į buteliukus? Aš tai ne. Nežinau, ar gerai darau, ar ne, bet mano logika tokia: kartais matyt normaliai neišsidezinfekuoja ar tai indas, ar tai distiliatorius, ar tai aplinkoje ko tai yra, kad pastovėjus hidrolatui atsiranda kažkokių tai apnašų inde, ar tai nuosėdų hidrolate, ir jei bus išpilstyta į buteliukus, tai ir jie susigadins, ne tik hidrolatas. Man su vienu pernai jau buvo problemų. Tai aš pilstau į buteliukus tik tada, kai reikia. O šiaip laikau stiklainyje tamsoje ir vėsioje vietoje. Nu bet gal tau bus viskas ok.

Kavute,pirmi jau pusantros savaitės.Skaidrūs skaidrūs stiklainiai.Išpilščiau,man jau ramu,padėjau tamsiai ir pamiršau. ax.gif Dilgėlių,tai nežinau man kvapas toks žolių kol kas. ax.gif
Man ramiau,kai tie buteliukai tamsūs.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 09, 22:32)
Kavute,pirmi jau pusantros savaitės.Skaidrūs skaidrūs stiklainiai.Išpilščiau,man jau ramu,padėjau tamsiai ir pamiršau. ax.gif Dilgėlių,tai nežinau man kvapas toks žolių kol kas. ax.gif
Man ramiau,kai tie buteliukai tamsūs.

Pusantros savaitės dar nedaug smile.gif
Bet tikiu, kad viskas bus gerai.
Aš stiklainius laikau tamsioj patalpoj ir uždengtus tamsia plėvele - man irgi ramu smile.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Ate42, Kavasucitrina su gimtadieniu  :birthday2: te sėkmė neaplenkia jūsų namų, tris kart valio  :laugh: 

Ingrida aš irgi kaip kavasucitrina darau išpilstau kaip reikia.

Gražios ir darbingos dienos :P​ 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaip rinkimai?
Šiandien pas onkologę,susirinkti tyrimus.Tikiuosi tikiuosi atsotogų per vasarą. mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Savaitgalį kojos pramankštintos, galva pravėdinta. Man aplinkos pakeitimas padeda ištrūkti iš voverės rato.

Liko laiko ir prie Baltijos pasėdėti ir pajūriu pasivaikščioti , Venspilį aplankyti.

Du dalykai džiugina: labai geras mudviejų tempas -4,9 km/val, kaip tokiame ilgame atstume.  Lenkėm mes,  o mus tik tie kas ėjo 37 km.

O antras dalykas tai  krentantys džinsai :)  Išlaidos laukia, bet mielos  :P . Taigi  ne didesnius teks pirkti  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 10 birželio 2024 - 08:15

Su gimtadieniu, merginos 🌹🌹🌹

Atsakyti

Įdomūs rinkimų rezultatai 😃

Atsakyti

Labas dienas :)

Koncertą užskaitau. Atlikėjas super, pradėjo minutė į minutę, bis'ui išėjo, dar tris dainas sudainavo. Bet pati arena man neee.. tokie koncertai arba stadione turi būt, arba koncertų salėj. Šimašius gi žadėjo Vilniuj vietoj profsąjungų rūmų pasaulinio lygio koncertų salę. Net nepradėta..

Ir dar kas užkniso - viso koncerto metu pirmyn atgal plavinėjančios žmogystos su stiklinėm rankose. Vietos tik sėdimos, o ištisinis judėjimas pakeliant visą eilę sėdinčių.

Atsakyti

Savaitgalį kojos pramankštintos, galva pravėdinta. 

Liko laiko ir prie Baltijos pasėdėti ir pajūriu pasivaikščioti , Venspilį aplankyti.

Du dalykai džiugina: labai geras mudviejų tempas -4,9 km/val..

O antras dalykas tai  krentantys džinsai :)  

super :super:

O aš taip norėjau nors trumpų atostogų, tai mama paskambino, kad reik penktadienį tėvą pas gydytoją vežt. Tai kur čia nuvažiuosi? Jeigu tik kelioms dienoms.. Taip stengiausi viską darbe pasidaryt, kad laisva savaitė būtų, ir veltui. Atvažiavau vėl į darbą, nes kam tas atostogas gadint namie sėdint?

Atsakyti