Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Man kalendra kvepia. Nemyliu anyžiaus, tai smirda pankolis. Ir nemėgstu lapkotinių salierų.  Gumbiniai ir lapiniai tinka. Čiobreliai jautienai, raudonėlis kiaulienai.  Rozmarino reikia nepadauginti, skanu. Ne vištienai jis... man tvirtesnei mėsai.  O vištiena aplamai galima vadinti mėsa  :D ? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 08 birželio 2024 - 07:08
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaimuke šiandien šventė,460 metų.Nors man atrodo toks jaunas,nėra nei kapinių,nei bažnyčios.Taip atrodo,kad tik tarybiniais metais sukurtas.Laidojasi Ramygaloje,5 km.
Vakare koncertas,kaip ir kaimuke Balius,Lietuvaičiai. mirksiukas.gif
Atsakyti

Man kalendra kvepia. Nemyliu anyžiaus, tai smirda pankolis. Ir nemėgstu lapkotinių salierų.  Gumbiniai ir lapiniai tinka. Čiobreliai jautienai, raudonėlis kiaulienai.  Rozmarino reikia nepadauginti, skanu. Ne vištienai jis... man tvirtesnei mėsai.  O vištiena aplamai galima vadinti mėsa  :D ? 
Rozmarinas tamsiai mėsai tinka 🙂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 08 birželio 2024 - 10:01

Važiuosim iki kaimo. Sveikatos nėra, bet reikalų yra svarbių...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 08 birželio 2024 - 10:53

Pasisodinom dervamedi, šermukšni, 2 maumedzius ir levandų prie terasos. Žalioj stotelėj nuolaidos 😁

Atsakyti
Jei tas dervamedis netycia isgyvens ,tai bus darbo ,tos mazos bombikes subyra i mazus spygliukus,ne augalas o kazkokia klaster bomba. biggrin.gif Na kasetine mina,ta kur isiskaido ir atsitiktinai sprogsta. Nuemiau guzines salotas.Fermentuosiu su miso ,beigi darysiu kimchi.
Kalbant apie kalendra,atradau ,kur jos grudeliai idealiai tinka- vistienos miso sriuboje.Cia gaunasi kazkoks rytietiskas paradoxas ,kaip su zvaidzdiniu anyzium,kuris kario troskiniuose duoda gaivuma.Butent miso sriuboje kalendra duoda gaivuma.Keista,bet skanu.
Kazi bus pas mus tas +40C ,jau apmasciau su kuriom paklodem negaila atsisveikint,reiks pomidorus bent apdengti,net su agro jau baisu juos dengt.Ant bulviu balandas palaiskiau ,kad augtu ir seseli duotu biggrin.gif Ot laikai atejo
Ate 42 ,o tave reikia stipriai apie politika isprovokuot ,kad ka nors teiktumeis pasakyt?Matau ,kad sedi ant suoliuko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 09 birželio 2024 - 07:28
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš net pasigoglinau,kas per medis,neigirdėtas?Pas jus auga Alta?Nepasimoka ieškotis?

Vakar klientai atšaukė rezervaciją,pasikviečiau mamą,sesę,taip smagiai pasibuvome pirtyje,kubile,nu gi dviese nebūtume pasiryžę.Nubodu.Vakar dar nuvažiavome į koncertą kaimuke,sūrių naminių prisipirkau,apžiūrėjau hidrolatus,nustebino moliūgų,jokio kvapo. bigsmile.gif Baliaus pasiklausėme nostalgija,nesentantys,paskui Lietuvaičiai,traukiantys pro šoną,porą dainų tik pasiklausė. ax.gif Gera diena praėjo,užskaitome.Šiandien dukros laukiame,balsuoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 06 09, 08:26)
Jei tas dervamedis netycia isgyvens ,tai bus darbo ,tos mazos bombikes subyra i mazus spygliukus,ne augalas o kazkokia klaster bomba. biggrin.gif Na kasetine mina,ta kur isiskaido ir atsitiktinai sprogsta. Nuemiau guzines salotas.Fermentuosiu su miso ,beigi darysiu kimchi.
Kalbant apie kalendra,atradau ,kur jos grudeliai idealiai tinka- vistienos miso sriuboje.Cia gaunasi kazkoks rytietiskas paradoxas ,kaip su zvaidzdiniu anyzium,kuris kario troskiniuose duoda gaivuma.Butent miso sriuboje kalendra duoda gaivuma.Keista,bet skanu.
Kazi bus pas mus tas +40C ,jau apmasciau su kuriom paklodem negaila atsisveikint,reiks pomidorus bent apdengti,net su agro jau baisu juos dengt.Ant bulviu balandas palaiskiau ,kad augtu ir seseli duotu biggrin.gif Ot laikai atejo
Ate 42 ,o tave reikia stipriai apie politika isprovokuot ,kad ka nors teiktumeis pasakyt?Matau ,kad sedi ant suoliuko biggrin.gif

Labas, nereikia manęs niekaip provokuot. biggrin.gif aš pati sau graži. 4u.gif
Atsakyti

Ate42 su Gimtadieniu Tave  :4u: . Laimės, meilės, sėkmės!

Atsakyti
Taip ate 42 , kad visalaik but 42 .Ilgiausiu metu linkim meeeeeess. biggrin.gif
Atsakyti
Ate,Amžius nėra kelionės tikslas, bet kelionė. Linkiu garbingos ir kupinos gerų nuotykių kelionės. Su gimtadieniu.
Atsakyti
Ačiū, mergaitės.
Bet jau pasiekiau tą ribą, kai gimtadienis šventė, todėl, kad gyvenu, judu, pati apsitarnauju. 😃
🥰🥰🥰
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 09 birželio 2024 - 09:42