Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Paieskojau pas mus to vetimec,siaubas kokia kaina.Kiek tu mokejai?
https://www.ebay.co....tm/374851324130

Pas mane gal 100 g max buvo ))  gal 8 ar 9 eurus mokėjau.

Atsakyti

Och,taip ir nepalijo normaliai.
Einu tampyti šlangas,laistyti. blink.gifNormalų lietų rodo kitą sekamdienį tiktais. mirksiukas.gif
Pavakary pomidorai laistyti.

Vakar viską laisčiau. Žada, žada, o nėr nė lašo...

Atsakyti

Amadėja, žinau, kad nuima niežėjimą, sukeltą grybelinės infekcijos. Bet taip pat žinau, kad neteisingai vartojami vaistai, didina jiems atsparumą, jei vartojami neteisingai ar ne pagal paskirtį. Vadinasi, jei vaisto reiks, jis gali nebeveikti.

Atsakyti

Amadėja, žinau, kad nuima niežėjimą, sukeltą grybelinės infekcijos. Bet taip pat žinau, kad neteisingai vartojami vaistai, didina jiems atsparumą, jei vartojami neteisingai ar ne pagal paskirtį. Vadinasi, jei vaisto reiks, jis gali nebeveikti.

Gali...

Atsakyti

Auginat kalendras? Kur naudojat jas?

Paragavau lapo... nu nžn, neskanu man 🥴

Atsakyti
Bulgarijoje auginami laukai kalendru .Simtais hektaru.
Darau padaza is nesunokusiu kaukazo slyvu ir kalendros lapu.Tas daiktas tampa valgomu atskiedus pernyksciu pom padazu lygiom dalim.Tada tinka prie kepsniu ir vyno.
Man reiks nuimt visas guzines salotas.Manau kimchi daryt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 07 birželio 2024 - 13:26

Kalendrą naudoju prieskonių gamybai. Sausų ir šlapių. Man skaniai kvepia.

Atsakyti

Auginat kalendras? Kur naudojat jas?

Paragavau lapo... nu nžn, neskanu man 🥴

Auginu. Lb tinka su žuvimi ir jūros gėrybėm

Atsakyti
Auginate kininį citrinvytį?Dera?Pirmais metais tik nemažai uogų buvo.Paskui kažkaip tik žydėjo.Dabar išmetė mus abu nuo namo mb,prigijo keli kelmai,tikiuosi kažkada uogų. biggrin.gif
Atsakyti

Net nzn tokio pavadinimo 😁

Atsakyti

Kalendrų man labai sėklos kvepia, o lapai nea, bet kai būna azijietiškuose patiekaluose - neišmetu.

Ingrida, buvau pasodinus, bet Anyta "netyčia" nupjovė :), nespėjo anas parodyt ar žydi, ar dera :)

Atsakyti

Reiks išbandyt, bet man jaučiu kokia gelsvė labiau patinka 😃

Atsakyti