Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Teks pirmadienį trašų nusipirkti.Ačiū.
Atsakyti

Man jokios Rasos ar Margaritos veidui irgi netinka. Bet veidui man retai kas tinka...

O tie dideli buteliai pastatomi rankų kremo visai naudojami būdavo. Šaltalankis man skaniai kvepia, galvoju pasiimsiu kremo po pasiprausimo vasarai ... taigi basa palakstau, vanduo ten kietokas, kartais blauzdos pašerpetoja. Na tiesio matosi , kur kliuvo . Kažkokia mistika ? Tai ko ten deda? Aš nesu jautri, kad nuo kokių ten žolių ir kt bertų.  Šaltalankių aliejų esu naudojusi  nuo nudegimų , kai sulčių stiklainis sprogo. Neliko net žymės, o buvo didelės pūslės.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 07 birželio 2024 - 09:48

Dusia, nežinau, kas sualergizavo, bet mano oda nelabai mėgsta kremus, kur daug natūralių augalinės kilmės sudėtinių dalių. Vis tiek naudoja kažkokį stabilizatorių.

Atsakyti

Labas rytas,

Pou žinau kad nuo grybelio, bet turbūt kažkokių papildomų odą raminančių komponentų yra.Man apramino labai gerai.

Dusia svarbu žinai nuo ko ir gerėja  :4u: Aš va sode keliais metrais aplink einu nuo pastarnokų žydinčių, o kike metų su pūslėm vaikščiojau kol dašuto nuo ko.

Ingrida jazau koks grožis  :wub: noriu glebauti, bet šaldiklis pilnas dar, reikia naikinti ką turiu :hmm:

Lyja,drėgna ir atvėso,reiks į šiltnamį eiti skabyti,mulčas vėl liks neužpiltas ant rožių, nes dar neravėtos. 

Gražios dienos :P​ 

Jis nuima niežėjimą.

Atsakyti

Sutrint ir i saldikli.Paskui i asoti su vandeniu ,ta dideli leduka biggrin.gif Trinant daugiau telpa.Prideti pipirmetes ir laimo,gausiai.Skanus geralas gaunasi.Pipirmete idomiai atsiskleidzia. Pas mus kita savaite apie +40C zada.Ir vel viska agropleve klot.Visai klimato stabilizatorius ir termostatas sugedo.Kad tik pirmasis programuotojas nesugalvotu reseto nuspaust biggrin.gif
Klimato atšilumas. Kitaip nebus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 07 birželio 2024 - 10:14
Ne atsilimas, o atmosferos slegio ,bei sudeties pokyciai.Ta irodo stiprus vejai,bei degimo pokyciai.
Bet tai medziu netekties pasekme.O kai del pigios jautienos dabaigs pietu amerikos dregnuosius miskus ,tada taip sakoma v kromeshnom adu ne viden raj i k peklu privykshe tielo biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

as nebuvau pasiemus kremo i Ispanija,tai pirkau sita https://www.abillion...ff07e00992081f0
ir negaliu atsidziaugt,net isvaziuodama dar viena nusipirkau.Nebrangus,vos virs 3 euru,bet nealergizuoja manes raso apie 98% naturalus ingredientai,gaminta Ispanijoj.Nors as mazai kam alergiska.
Agurku siemet kazin ar turesiu,tas vienas likes siltnamyje sunkiai auga,nors as ir uzmirsau ji patrest,gal,kai gaus trasu,pasoks kiek.
Atsakyti

Šiltnamyje neužauginu, nes praktiškai visuomet voratinklinė erkutė užpuola, - užkniso, veltui darbas.

Pas mane tas pats buvo. Ta voratinklinė kiekvienais metais. Nieks jos neėmė.  O pernai turguj nisipirkau Vertimec. Vieną kartą išpurškiau - psio, dingo visam laikui.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 07, 10:13)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Pou" data-cid="73151923" data-time="1717745758"><div><p>Šiltnamyje neužauginu, nes praktiškai visuomet voratinklinė erkutė užpuola, - užkniso, veltui darbas.</p></div></blockquote><p>Pas mane tas pats buvo. Ta voratinklinė kiekvienais metais. Nieks jos neėmė.  O pernai turguj nisipirkau Vertimec. Vieną kartą išpurškiau - psio, dingo visam laikui.</p>


Paieskojau pas mus to vetimec,siaubas kokia kaina.Kiek tu mokejai?
https://www.ebay.co....tm/374851324130
Atsakyti
Luety ,cia gi litrinis butelys.O dar vadinasi valmec ,abamectin.
Atsakyti
Och,taip ir nepalijo normaliai.
Einu tampyti šlangas,laistyti. blink.gif Normalų lietų rodo kitą sekamdienį tiktais. mirksiukas.gif
Pavakary pomidorai laistyti.
Atsakyti

AA, ačiū už idėją. Sutryniau ir šaldau. Tikrai vanduo turėtų būti skanus :) 

Atsakyti