Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

https://unavita.lt/e...ine-oxidase-dao
Cia alergijoms.
Atsakyti

AA dėkui. Baigia praeiti man . Nusipirkau grįžus Kaunan tepalo ir vaistų geriamų.  Vaistininkė patarė. Miegojau ramiai. Beveik neniežti. Ir beveik sugalvojau nuo ko, kai apžiūrėjau save dideliame veidrodyje. 

Ingrida, nuo tokių vaizdų ir man silpna... mano krašte apie grybus nesvajoti. Nepamenu rimto lietaus.

Atsakyti

Labas rytas,

Pou žinau kad nuo grybelio, bet turbūt kažkokių papildomų odą raminančių komponentų yra.Man apramino labai gerai.

Dusia svarbu žinai nuo ko ir gerėja  :4u: Aš va sode keliais metrais aplink einu nuo pastarnokų žydinčių, o kike metų su pūslėm vaikščiojau kol dašuto nuo ko.

Ingrida jazau koks grožis  :wub: noriu glebauti, bet šaldiklis pilnas dar, reikia naikinti ką turiu :hmm: 

Lyja,drėgna ir atvėso,reiks į šiltnamį eiti skabyti,mulčas vėl liks neužpiltas ant rožių, nes dar neravėtos. 

Gražios dienos :P​ 

Atsakyti

Labas dienas. Kaip maloniai atvėso.. pas mus +7 )))  

O jau braškių kaime  :blink: suėst neįmanoma.  Iš nedidelio plotelio. Neįsivaizduoju ką su jom daryt.

Atsakyti
Sutrint ir i saldikli.Paskui i asoti su vandeniu ,ta dideli leduka biggrin.gif
Trinant daugiau telpa.Prideti pipirmetes ir laimo,gausiai.Skanus geralas gaunasi.Pipirmete idomiai atsiskleidzia.
Pas mus kita savaite apie +40C zada.Ir vel viska agropleve klot.Visai klimato stabilizatorius ir termostatas sugedo.Kad tik pirmasis programuotojas nesugalvotu reseto nuspaust biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Saintlina ir nedengiate braškių??
Valgome tik iš šiltnamio braškes,tegul noksta lauke,sekamdienį suskinsiu vaikams,kuo daugiau tegul sunoksta.
Pas mane ir gi dar šaldiklyje yra grybų,tegul stovi užšaldyti.Sunkiai ką beįkrausiu,pilnas jis.Nesivaža vaikai,bijo atšils kol paRSIVEŠ.Ko ten tik nėra.Pasiimu tik mėlynių prisiminųsi,man jos skaniausios šaldytos.O mama jau kalbina šiemet mėlyniauti. ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Muka, už Raudondvario lyja? Čia tik purkštelėjo čiut. Tiek, kad atvėso lauke, saulė neblizgina. Bet reikia atgaivos.

Nemėgstu mėtos ir braškės derinio gėrimuose :(. Braškes aš tik žalias ir šaldytas vienas, be nieko mėgstu.

Atsakyti

Ingrida,  nedengiu. Kur maži krūmeliai, aplesta viena kita. Bet kur dideli, uogos po lapais, tos nepaliestos.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 07, 08:23)
<p>Ingrida,  nedengiu. Kur maži krūmeliai, aplesta viena kita. Bet kur dideli, uogos po lapais, tos nepaliestos.</p>

Tai pas Tave kultūringi paukščiai.Neuždengta dalis yra,raustančias nulesa,nespėja net prinokti.Gal Lesius prabaido? ax.gif

Vat kas neauga pas mane agurkai.Rūgšti dirva?Šiltnamyje žydi,stovi agurkiukai vietoje,kiti agurkiukai džiūna.Lauke sudygo labai gražiai,Kasmet neužsiauginu.Pernai ir pelenų pyliau. ax.gif Vienintelis dalykas ,kas neuga.Šiltnamyje pažastis išskabyti?Parišau tas pažastis,bet gal naikinti?
Atsakyti

Ingrida, pas mane žemė rūgšti. Bet agurkai dera gerai . Jei palaistau ir patrešiu ...

Muka įtariu brūkštelėjau ranka su  kremu per pilvelį ir virš pilvelio. Dešine ranka.  Naują nusivežiau, nusiprausus kojas pasitepti. Blauzdas ir pėdas, nes kaime tai pati žinai ... Kūno kremu niekada netepu , ne sausa oda.  Kojų oda storesnė , nesuregavo ?

Kremas tas :

 https://eshop.biokla...0d8122e70&_ss=c

Aš naudoju tos firmos rankų kremus... Išmesiu viską .

Kažkodėl pas mane špokai šiemet nepuola braškių . Neskanios ar nemato per lapus ? Trešnę tai puls. Bandžiau uždengti , be šansų... didelė jau .

Laisvas plotas, vaikai važiuos pasibūti . Reiks liepti nusiskinti braškes ir žirnius.

Atsakyti

Tai pas Tave kultūringi paukščiai.Neuždengta dalis yra,raustančias nulesa,nespėja net prinokti.Gal Lesius prabaido? ax.gif

Vat kas neauga pas mane agurkai.Rūgšti dirva?Šiltnamyje žydi,stovi agurkiukai vietoje,kiti agurkiukai džiūna.Lauke sudygo labai gražiai,Kasmet neužsiauginu.Pernai ir pelenų pyliau. ax.gifVienintelis dalykas ,kas neuga.Šiltnamyje pažastis išskabyti?Parišau tas pažastis,bet gal naikinti?

Ne, Lesiaus paukščiai visiškai nedomina. Kačių čia daug, gal tos prašmėžuoja kai šuns nėr. 

Bandei patręšt agurkus? Pas mus rūgštoka žemė, bet agurkai auga puikiausiai. Tik ėdrūs anie labai. Sekmadienį truputį agurkų trąšų į vandenį įbėriau, vakar net žioptelėjau agurkus pamačius.  Ir paskabyt šiltnamyje reik. Aš kelias pažastis palieku parištas. Kitas nuskabau po kelių užuomazgų. Arba iškart mažas. Paskui sunku agurkui ir iššert tokį derlių.

Atsakyti

Dusia, kažkada esu pirkusi Margaritos kelis veido kremus, vien dėl to, kad "natūralūs". Nuo visų sureaguodavo oda po kelių pasitepimų. Ką galiu jų produkcijos naudoti, tai tik rankų muilą.

Pas mane vienas ruožas yra rūgščios žemės - asiūkliai bujojo iki pelenų. Bet ten agurkai auga labai gerai. Juos ten ir auginu, kitaip tą gabaliuką būčiau užleidus veja, nes ten ir varputis nervina. Aš agurkų praktiškai netręšiu. Tiesiog jie ten gerai auga. Šiltnamyje neužauginu, nes praktiškai visuomet voratinklinė erkutė užpuola, - užkniso, veltui darbas.

Atsakyti