Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Muka, nizoralis priešgrybelinis.

Atsakyti
https://www.part.lt/...288feb51887.jpg
Na ką krepšys iš miško baravykų.Tempiau,o sunkus krepšys kaip rudenį.O griuvau. bigsmile.gif
Medetkų nemažai turėsiu galėsiu bandyti virti,ramunėlių liepiau nebe pjauti.
O iš uogų neverda hidrolatų,tik žolių?Pvz,lapų juodųjų serbentų turėtų būti ir kvapnu?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 06, 16:09)
https://www.part.lt/...288feb51887.jpg
Na ką krepšys iš miško baravykų.Tempiau,o sunkus krepšys kaip rudenį.O griuvau. bigsmile.gif
Medetkų nemažai turėsiu galėsiu bandyti virti,ramunėlių liepiau nebe pjauti.
O iš uogų neverda hidrolatų,tik žolių?Pvz,lapų juodųjų serbentų turėtų būti ir kvapnu?

Iš uogų gamina. Iš braškių, mėlynių, putino uogų, kadagio uogų ir t.t. - google visagalis.
Atsakyti
Kvapnus braškių hidrolatas:
- Gaivina ir tonizuoja odą.
- Padeda išlaikyti odos elastingumą.
- Pagerina odos tekstūrą.
- Reguliuoja riebalų gamybą.
- Turi lengvą sutraukiamąjį poveikį.
- Turi lengvą šviesinimo efektą.
- Išlygina odos atspalvį.
- Teigiamai veikia plaukus.
Ko gero kitą savaitę reikės pabandyti.
Atsakyti
Ingrida, aš tavo draugė friends.gif Mažai ką prisimenu iš mokyklos... unsure.gif 1983 metais baigiau , bet kokie egzai ir kaip laikiau-neatsimenu. Galiu pažiūrėt į atestatą, bet atsimint tai neatsimenu. 4u.gif ax.gif
Pas mane iš nakties kažkiek palyta, bet mažai.
Ar esat darę hidrolatą iš tų senovinių , baltai žydinčių, spygliuotų rožyčių? jų kvapas labai stiprus ax.gif
Atsakyti
Ingrida, o tu žinai, kaip iš uogų gamint? Nes aš tai nežinau. Žiūrėjau kažkada youtube rusų k., kaip daro iš mėlynių - tai trynė tas uogas, nusunkė kažkiek - iki galo turbūt net neperžiūtėjau. Tai taip ir nežinau kol kas. Neveltui kažkada sakiau, kad beveik norėtųsi kursų, nes klausimų tai visokių man kyla. Jei tu žinai, tai gal išduosi paslaptį. Jei ne - teks eit ieškot visokiom kalbom, gal ką rasiu.

Žolia, nedarius iš jokių rožių. Man kažkaip per gaila tokį augalą nuniokot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 06 birželio 2024 - 16:19
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 06, 14:09)
https://www.part.lt/...288feb51887.jpg
Na ką krepšys iš miško baravykų.Tempiau,o sunkus krepšys kaip rudenį.O griuvau. bigsmile.gif
Medetkų nemažai turėsiu galėsiu bandyti virti,ramunėlių liepiau nebe pjauti.
O iš uogų neverda hidrolatų,tik žolių?Pvz,lapų juodųjų serbentų turėtų būti ir kvapnu?



Nu kai krepsas nedidelis,o grybai dideli,tai atrodo pilnas biggrin.gif biggrin.gif Gerai,gerai,uzskaitau-pilnas. 4u.gif
Apie hidrolatus-tundra,eisiu skaityt.
Mokykla baigiau 1970.Visi 15 egzu buvo,o fizkulturos nebuvo,egzo,ir normatyvu nebuvo,bet begdavom ir krosa po 5km per pamoka ir kt,lengvosios atletikos skiltis praejom,daug dalyvaudavau varzybose,krepsi zaidziau uz miesto komanda,zodziu buvau sportiska.O egzai daugely pribaige,as pora dienu gulejau lovoj ir nenorejau nieko matyt,verkiau ir verkiau,mama buvo issigandusi.Po egzu,uzsidejau akinius net,iki tol nenesiojau.Karinis parengimas buvo,zygiuot nereikejo,bet sautuva surinkt,isardyt taip,dar visokias chemines medziagas mokemes per karini,kokios galetu but panaudotos,kaip bakteriologinis-cheminis ginklas.Deste grazus jaunas destytojas,visos akis blizgino i ji,buvo geda nesimokyt.
Pasidarbavom sode,issiravejau jau viska,kas buvo ravetina,dabar jau baikos.Cesnakai visi su ziedais,nugelte lapai,turbut greit rausiu.Braskiu nemazai,atidaviau anukams,buvo atvaziave,bulves jau valgau savo ir ziurkes needa,nera ju.Kas joms pasidare,kiba isdvese,ziema atrade mano nuodus ir sunaikine,arba nuo boro misiniu,kaip ir rase zmogus,kad paliks ta sklypa visam laikui.Valio!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 06 birželio 2024 - 16:22

Ingrida, kažkokia pasaka :wub:​ 

Atsakyti

Net aš nulindau miškan Ingridos barakvyus pamačius ))) 

Tuščia. Net voveruškų nebėr. Sausa net treška.

Atsakyti

Dusia bus  :4u: tik va su buteliukais jua bėda, bet jeigu į mineralinio ipilsiu paskui jau susipasltysi pati.

Reikia kada nueiti iki miško šeivamedžio žiedų parinkti, jau mačiau pakelėse ir vingiorykštės yra, gal MB atras laiko išvirti  :rolleyes:

Ir jeigu eisi pas dermatologą, negerk metilprednezelono, jis nieko negydo tik apramina, o apskui pūsies kaip ant mielių, čia aš iš savo patirties pameni, kaip per kelis mėn. neatpažįstamai išsipūčiau :(

Jau man tos įskaitos fizinio net nepriminkite, net iki šiol nupurto, jazau jazau kaip man sunku buvo. Istorijos jau nelaikėme, patys pirmieji, nes mokino vieno o nuo kovo mėn. nespėjo paruošti, tai laikėme geografija, rusų kalba buvo būtina.

Ir dar man labai padėjo nuo kasimosi, tai prieš miegą einant vietoj dušo gelio naudojau nizoral, išsimuiluoju juo pabūnu kelias minutes ir nusiplauno, na žinok nuramindavo tą niežėjimą.

Man reik rast vingorykštės. Pasakiška arbata temperatūrai mušt

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 06, 19:17)
<p>Net aš nulindau miškan Ingridos barakvyus pamačius ))) </p><p>Tuščia. Net voveruškų nebėr. Sausa net treška.</p>

Pas mus užvakar gerai palijo,ryte lynojo toks grybų lietus.Tai jau miške normaliai.Ne taip kaip sekmadienį.Gi matai mūsų rajone deda pagrinde grybus.Vos širdis nesustojo,radus tokią pievelę. biggrin.gif Voveraičių jau papilta,tik mažutės dar.Bet ir pjauna visą savaitę mišką.Nulindau į tokius bruzgynus jau šviečia laukymė per miškus.Norėjau kazlėkų nuvažiuoti,stovi įvažiavime mašina ir namukas ant ratų medkirčiams.
Kavute,ir taip ir taip galvoju,ar būtina tas braškes kažkaip kitaip paruošti?Jos ir taip vandeningos?Bandžiau ieškoti kažko,jo lietuvių kalba nieko nėra. bigsmile.gif
Atsakyti

Dzūkijos grybai išsikraustė Panevėžin )) ir jau kokius trejus metus negrįžta :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 06 birželio 2024 - 22:00