Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

 mokyklą prie tarybų baigiau   :D  :D  :D

aš jau ne :) mes pirma nepriklausomybės karta buvom

Atsakyti

AA vadinasi tu biški jaunesnė .

Nes mes paskutiniai kurie laikėm istorijos egzaminą. Ir ko gero paskutiniai , kurie laikėm rusų kalbos egzą. 

Raštu buvo matematika ir tema ( lietuvių klb.) 

O istorija ir rusų kalba žodžiu.

Man ir aukštojoje mokykloje 90 pr egzaminų buvo žodžiu. Naujiena  - valstybinis egzaminas raštu . Pirmi laikėm tokią naujovę. Netgi matematika žodžiu. Ateini , išsprendi uždavinius, paskui  eini atsakinėti į teorinius klausimus . Kol kalbi apie teoriją dėstytoja patikrina sprendimą. O paskui pagal nuotaiką, dar pavarinėja po  kursą :) 

Šiais laikais visi viską rašo .

Atsakyti
O ta istorija negali but tas pats visuomenes mokslas?
Gal cia vadinosi kitaip ,ar dar kazkas?
Tais laikais buvo stojamieji ,kiek pamenu.
Atsakyti

O ta istorija negali but tas pats visuomenes mokslas?
Gal cia vadinosi kitaip ,ar dar kazkas?
Tais laikais buvo stojamieji ,kiek pamenu.

Tikrai istorijos.

Ir iš rajono buvo atvažiavęs tikrintojas. Klausimus uždavinėjo ... Ir ten dar reikėjo ataskyti , kad antras pasaulinis karas prasidėjo 1941 06 22  :D . Nes kitaip galėjai neišlaikyti .

Man dar pirmame kurse buvo TSK istorija :P . Toks baisus mokslas ... Ir dėstytoja kirvis, reikėdavo vos ne mintinai išmokti , ką diktuodavo. Ir kažkaip stebuklingai dingo kitais metais ...

Ir į aukštąją stojau . Matematika, lietuvių ir biologiją laikiau stodama.

Atsakyti
Tokia dinozaurė jaučiuosi,nieko nepamenu iš mokyklos laikų. ax.gif
Išvirėme dilgėlių hidrolatą,kvepia žole kol kas.Pirmą kartą pamačiau didžiąsias dilgėles žydint. bigsmile.gif
Su dviračiu nuvažiavau iki upės,dar pats žydėjimas šeivamedžio.Bandysime. ax.gif Užstatysiu mb virti varau miškan,kaimynas sakė sekamdienį rado 20 raudonikių,tai aš jau buvau po jo ir tai radau tris. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei pas Ingrida bordelis ,tai pas mane alkoholiku mokykla.Jau praejom mojito ir hugo kokteilius,beigi bulgarisku vynu rusis. biggrin.gif
Atsakyti

Kazi jums verta kazka aiskint apie virusus,hormonus ,ar kaip visada jus zinot geriau? biggrin.gif
LUETY .Uk bent darbo santykiai ,darbo teise yra kitokia,nei Lietuvoje.O isvis tai religiju adeptai visada turi but pareigose biggrin.gif

Verta verta 😃

Atsakyti

Hidrolatų pavydžiu ... Ir žolių visokių turiu. Tik laiko jiems gaminti ne. 

Mukutė buvo padovanojusi , džiaugiausi kaip vaikas. Taupiau .

Atsakyti

Dusia bus  :4u: tik va su buteliukais jua bėda, bet jeigu į mineralinio ipilsiu paskui jau susipasltysi pati.

Reikia kada nueiti iki miško šeivamedžio žiedų parinkti, jau mačiau pakelėse ir vingiorykštės yra, gal MB atras laiko išvirti  :rolleyes:

Ir jeigu eisi pas dermatologą, negerk metilprednezelono, jis nieko negydo tik apramina, o apskui pūsies kaip ant mielių, čia aš iš savo patirties pameni, kaip per kelis mėn. neatpažįstamai išsipūčiau :(

Jau man tos įskaitos fizinio net nepriminkite, net iki šiol nupurto, jazau jazau kaip man sunku buvo. Istorijos jau nelaikėme, patys pirmieji, nes mokino vieno o nuo kovo mėn. nespėjo paruošti, tai laikėme geografija, rusų kalba buvo būtina.

Ir dar man labai padėjo nuo kasimosi, tai prieš miegą einant vietoj dušo gelio naudojau nizoral, išsimuiluoju juo pabūnu kelias minutes ir nusiplauno, na žinok nuramindavo tą niežėjimą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 06 birželio 2024 - 12:48

Mukute dėkui  :4u: . Tiks visaip , jei liks kažko aš ir nupirkti galiu  :wub:  :wub:  :wub: 

Traukiasi jau šiandien tos raudonos dėmės... Bet naktį atsibudau , kėliausi , ieškojau vaistų nuo alergijos. Kai suveikė 5 vėl užmigau. Nes nepagulėsi ramiai , norisi kasytis.   Taip nėra buvę. Pilvas , virš pilvo :P . Viena raudona dėmė ant rankos 2 ant kojos . Nugara švari ...

Žiūrint atrodo , kad kažką nuodingo bučiau apkabinusi ? Vežiau žolę daržui , bet būtų rankos pirmiausia. Ir visada apsirengiu , maikė ir marškiniai ilgoms rankovėmis ... Pilvu nesiglaudžiau prie tos žolės.

Atsakyti

Aš laikiau raštu lietuvių, matematika, biologija, geografija. Raštu ir žodžiu anglų k. Ir fizinio įskaita. Buvo privaloma 5 egzai. 

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 06, 13:07)
Išvirėme dilgėlių hidrolatą,kvepia žole kol kas.Pirmą kartą pamačiau didžiąsias dilgėles žydint. bigsmile.gif

Jo, žole. Tik mane užkniso tą kilogramą lapų priskabyt.
Skaičiau, kad kvapo pagerinimui su kitu maišyt, kokiu tai kvapesniu.
Dilgėlių sėklų vėliau gali prisirinkt, naudingos, sako, labai.
Kitas mano turbūt kraujažolių bus. Pernai gana populiarus buvo, tik kad nematau daug kraujažolių, kad vienu metu didesnį kiekį surinkt. Po to gal jau levandos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 06 birželio 2024 - 14:00