Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2024 06 06, 09:45)
<p>Labos,</p>
<p>Mukut žiūrėk savęs  4u.gif</p>
<p>Man ryt reiktų papulti pas  gydytoją dėl bėrimo . Nepatinka  ir nesmagu. Kas sualergizavo tai faktas. Bet nuo ko ? Nesu aš labai opa popa. </p>
<p>10 min ir du km yra bėgimas, o ne ėjimas. Takelis  ir 6 greitis yra 10 min  tai vienas  1 km.  7 greitis jau lengva ristelė ne ėjimas.  Tarybiniai normatyvai buvo baigiant mokyklą - kažkur per 10 min nubėgti 2 km. Numesti granatą kiek ten metrų ir padaryti 40 atsilenkimų tongue.gif . Aš taigi sena,  mokyklą tarybiniais laikais baigiau.</p>
<p>O ėjimui reikia charakterio . Kaip ir kalnams .  Jei eini sau , o ne normatyvams. Tik pradėk savęs gailėti , tik pradėk galvoti , kad pavargau . Baigsis ėjimas  tongue.gif  Reikės pavežėjo.</p>
<p>Luety numezgei kojines dėžutei?  Aš  pradėjau antras iš dviejų sekcijinių heliksu, pirmų nebaigus . Kodėl anksčiau nesugalvojau ? Kaip man patinka wub.gif  Netgi heliksą mezgu abi kartu , nes galvoju pasiimti į Latviją. Kad 4 kamuoliukai nesimakaluotų mezgu pagal vieną rusaitę ty du mažyliai sėdi kojinėje.</p>
<p>Reikia kažkaip mintinai išmokti kojines nuo pirštų . Patogų kulną pasidėti galvoj , ir išmatavimus. Kad galėtų būti kelioniniai projektai . Ty kai mezgi ir negalvoji.</p>
<p>Ir vėl nelyja. Ir net nežada pas mus rimto lietaus. </p>
<p>  </p>


Dusia,mezgu antras ir jau dedu kulna antrai kojinei.Megzta triubele su pagalbiniu siulu vietoj kulno,o paskui senai uzmirstas kulnas.Turiu dvi poras is likuciu,ar rodysiu abi?nezinau.
Toliau vel kibsiu i dukros megztinio rankoves pabaigt.
Atsakyti

Elektros nėr nuo ryto. 

Name užknisa juodai, nes niekas neveikia...vandens nėr. 

Gerai bent vyras padarė kavos/arbatos į termosą.

Juodai nėr sveikatos. Galva plyšta nuo nakties, temperatūra šiaip taip nusimušė, bet nugarą vistiek diegia... Iš lovos nesilipa, o reik važiuot reabilitacijos procedūrų sysidėliot. Nžn kaip...

Kažin kokį brudą pasigavau 🤔

Atsakyti

Dusia,mezgu antras ir jau dedu kulna antrai kojinei.Megzta triubele su pagalbiniu siulu vietoj kulno,o paskui senai uzmirstas kulnas.Turiu dvi poras is likuciu,ar rodysiu abi?nezinau.
Toliau vel kibsiu i dukros megztinio rankoves pabaigt.

Sparčiai čia tu  :4u: 

Ir tokio kulno dar nebandžiau :)  Mačiau ne vieną video . 

Man vieno dukros megztuko irgi liko gal 15 cm rankovių . Bet ten su aplaka, tai per karščius bijau net prisiliesti . Juolab , kad visas megztukas jau numegztas ir jei mezgi rankoves kūnas šildo kelius.

O kito likę darbo valandai , bet labai reikia susikaupti, skaičiuoti  ir būtų kūnas numegztas. Bet kaime nerandu tokios ramios valandos. Kojines tai 15 min pamezgei , pailsėjai ir vėl leki laukais.

Vasara ne mezgimo laikas  :P 

Amadėja, kažkodėl nenustebinai ... Ne tu pirma iš kelionių su virusu. Lėktuvai virusų veisyklos. 

Atsakyti
Kazi jums verta kazka aiskint apie virusus,hormonus ,ar kaip visada jus zinot geriau? biggrin.gif
LUETY .Uk bent darbo santykiai ,darbo teise yra kitokia,nei Lietuvoje.O isvis tai religiju adeptai visada turi but pareigose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 06 birželio 2024 - 11:22

Teisybes delei tai saturnas yra stiprus suo.Nepalyginsi su stella.Tai galima skaityt ,kad as ta norma iveikiu nelabai saziningai.Bet mes vaikstom tai ne du km.Standartas penki.
Musu mokykloje granata turbut sprogo,nes tokios isvis nepamenu.Pamenu reikejo slidinet ir ciuozt.

Ne apie pamokas kalbu , apie  fizinio lavinimo įskaitą, baigiant mokyklą. Koks slidinėjimas gegužės mėn?  :D  :D  :D

Kaip supratau aš paskutinė , kuriai reikėjo laikyti . Kitais metai jau sistema ėmė byrėti .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 06 birželio 2024 - 11:22
Na abituros egzai buvo - lietuviu kalba ir matematika ,bei visuomenes mokslas.
Jokios fizinio iskaitos nepamenu,bet tai nereiskia kad jos nebuvo biggrin.gif
Atsakyti

 Tarybiniai normatyvai buvo baigiant mokyklą - kažkur per 10 min nubėgti 2 km. Numesti granatą kiek ten metrų ir padaryti 40 atsilenkimų :P . Aš taigi sena,  mokyklą tarybiniais laikais baigiau.

  

ne, nu kaukštelsiu aš tau vienąkart už tą 'senatvę'. Hrrrr....

Kamuoliuką mes metėm lauko teniso, ne granatą. Atsilenkimų gal 20. Bet čia devintoj klasėj buvo. 

Atsakyti

Lietuvių, rusų, istorija , matematika. Ir fizinio įskaita.

Karui taigi ruošė dar mane . 

Automatą mokėjau išardyti ir sudėti laikui, normatyvus vykdžiau . Ir karinio parengimo mokytojas tikrindavo ar nagai nelakuoti , ar uniforma ne per trumpa. Jaunas, ale negražus buvo  :D  :D  :D  . Bo mažo ūgio  :P​ 

 

Na abituros egzai buvo - lietuviu kalba ir matematika ,bei visuomenes mokslas.
Jokios fizinio iskaitos nepamenu,bet tai nereiskia kad jos nebuvo biggrin.gif

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 06 birželio 2024 - 11:34

Teisybes delei tai saturnas yra stiprus suo.Nepalyginsi su stella.Tai galima skaityt ,kad as ta norma iveikiu nelabai saziningai

o tu jį ant pavadėlio vediesi? 

Atsakyti

ne, nu kaukštelsiu aš tau vienąkart už tą 'senatvę'. Hrrrr....

Kamuoliuką mes metėm lauko teniso, ne granatą. Atsilenkimų gal 20. Bet čia devintoj klasėj buvo. 

 Gerai :wub:  :4u:​  , aš vyresnio amžiaus , bo mokyklą prie tarybų baigiau   :D  :D  :D 

Atsakyti

Karui taigi ruošė dar mane . 

Automatą mokėjau išardyti ir sudėti laikui,..

pas mus dar irgi buvo karinio rengimo pamokos. Bet kažkaip neilgai. Automato išardyt nedavė, tik medinis maketas buvo ))) dujokaukes reikėjo mokėt užsidėt ir žygiuot mokyklos koridoriuje :)

Atsakyti
Ech ,Adija,kaukstelsiu.Kokie prisiminimai.
Karinis parengimas aisku buvo.
O valstybiniai abituros egzaminai tai trys.Gimtoji kalba,matematika,visuomenes mokslas,pastarasis zodziu.
Cia gal irgi skirtingai visoms.
Atsakyti