Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dabar laukiu info ar gaus vaikai mokyklą, kur šalia, tada atlankyt reabilitaciją ir susirast trenerį. 

Turiu pažįstamą, gyvena už kelių km, bet jai reik atsigaut po chemoterapijų, o man taip laiko gaila į miestą važinėt. 

Gal vietiniam sporto klube bandysiu...dar nžn.

Atsakyti

Aj, viešbutis, tiesa...mažokas, programa padori buvo tik 3 vakarus... jei taip dviese, būt liūdna buvę.

Maistas, tvarka tikrai liux, personalas geras, rusų lb.mažai, bet ir tie apkalbėjo, kad tie lietuviai amžini išsišokėliai (pasileidom vieną vakarą lukterk) ir, kad maudymkės nefyyyyyrminės 😂

Dar kas nustebino, viešbučio menedžeris sakė, kad pabaltijo žmonės visada labai linksmi, tūsovi ir laimingi atrodo. Kelissyk klausė ar mes ir namie visada tokie 😃 

Atsakyti

Aš jau laukiu nesulaukiu savo kruizo į Islandija. Tik darbai nukentės žiauriai, tai vis galvoju kaip čia susisukt.

Maniškis tai neturi toj šeimoj bendraamžių, o su mažiukais neįdomu, tai ir nelanko beveik jų. Nebent koks giminės balius, tada patinka nueit 😆 užtai gerai mokytis pradėjo, gimnazijoj tiesiog radikaliai persiverte. Iš lietuvių k tik ne 😁. Jau trečius m iš eilės aš gaunu garbės rašta už vaiko intelektinių gebėjimų ugdymą ir kaip jis daro garbę mokyklai ir miestui 🤗. O kaip taviskis, tebevargstat su mokslais?

Atsakyti

Aš jau laukiu nesulaukiu savo kruizo į Islandija. Tik darbai nukentės žiauriai, tai vis galvoju kaip čia susisukt.

Maniškis tai neturi toj šeimoj bendraamžių, o su mažiukais neįdomu, tai ir nelanko beveik jų. Nebent koks giminės balius, tada patinka nueit 😆 užtai gerai mokytis pradėjo, gimnazijoj tiesiog radikaliai persiverte. Iš lietuvių k tik ne 😁. Jau trečius m iš eilės aš gaunu garbės rašta už vaiko intelektinių gebėjimų ugdymą ir kaip jis daro garbę mokyklai ir miestui 🤗. O kaip taviskis, tebevargstat su mokslais?

Niuansai dirbt sau...

Chebra jau svaigsta apie kitas atostogas, bet nebent sausį...dėl darbų, dėl vaikų.

Nerealiai įspūdingai gavos, o dar be vaikų 😃

Su mokslais geriau, bet nepakankamai.

Vaikas gudrus, bet lb.patingi. 

Tiek, kad lioviausi kariaut, nes.pirmi metai ėjo į mokyklą noriai, kažkiek stengėsi.

Bus matyt kaip bus vėl didelėj, nes klasėj buvo tik 5-6.

Atsakyti

Nu bet koks šaunuolis taviškis! Net pavydu 😃😊

Atsakyti

Labas rytas,

Luety nemoka nieks viršvalandžiu, sakiau durnė ir tiek. Vakar 14 val pradėjau krautis daiktus, tai taip nejaukiai jaučiausi, bet čia jau mano problema ...nieko yra kur dar mokintis.

Rytas vėsokas ir lyg niaukstosi dangus, mažu palis :)

Gražios dienos

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Siaubas,Mukute,kad ankstyva
Pas mus jau rudeniškas oras,lynoja.
Virsime dilgėlių hidrolatą,po pietų mišką aplankysiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokie dar virsvalandziai vieninteles visuotinai pripazintos ir neturejusios problemu prie visu valdziu religijos adeptems biggrin.gif Noblesse oblique.
Nors as manau ,kad tai yra karo simuliacija.Zmogus kovingas padaras,na bent kai kurios zmoniu veisles.Ir labai kai kurioms budinga tendencija yra pavergti ir isnaudoti kitus.
O cia dar visas reikalas valdiskas ir valstybinis.Reiskia labai privilegijuotas.
Mukute ,svetimom rankom sveikatos ir jegu nepadauges.Sanatorijos,terapijos,masazai aisku faina,bent tai netreniruoja kuno,visada reikia but pasiruosus nueit du kilometrus per desimt minuciu.Aisku nereikia nuo to pradet ,bet musu amziuje tai sioks toks sveikatos rodiklis.
Ingrida , o jus lengvai realizuojat Visus tuos vaisiukus,geralus ?
Ai dar del nedirbanciu marciu - cia kaip man buvo - 3 dukros pametinukes,tada dar 10 ha zemes ir 10 karviu.Pati dar piena ir varske i miesta isveziuodavau - ir pasakymas ir viesasis ivertinimas - taigi tu niekur nedirbi.Aisku tai labai paskatino emigruot ,kai jau galejau mergaites su tevu palikt.Kad dirbt pradet pagaliau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 06 birželio 2024 - 08:17

Ai dar del nedirbanciu marciu - cia kaip man buvo - 3 dukros pametinukes,tada dar 10 ha zemes ir 10 karviu.Pati dar piena ir varske i miesta isveziuodavau - ir pasakymas ir viesasis ivertinimas - taigi tu niekur nedirbi.Aisku tai labai paskatino emigruot ,kai jau galejau mergaites su tevu palikt.Kad dirbt pradet pagaliau biggrin.gif

Aik jau, nu ir sulyginai. Dabartiniais laikais nei žemės, nei karvių. O apie ūkininkus jau tikrai daba nieks nesako, kad nieko nedirba.

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 06 06, 08:11)

Ingrida , o jus lengvai realizuojat Visus tuos vaisiukus,geralus ?

Aišku ne viską.Stovi ateičiai.Bet pienių vynas visas suėjo,nuo pernai butelis liko.Šiųmetinį davė mb paragauti vakar,koks kvapnus. bigsmile.gif Daug išdovanojame.Dukra darė praeitą savaitgalį grandiozinį gimtadienį,suėjo nemažai vyno.Mažosios draugas nupirko 30 juodųjų serbentų butelių. ax.gif
Atsakyti

AA aš mokykloje normatyvų neįveikdavau, 2 km per 15 minučiu nubėgdavau, o nueiti per 10 min.  :unsure: 

Atsakyti

AA aš mokykloje normatyvų neįveikdavau, 2 km per 15 minučiu nubėgdavau, o nueiti per 10 min.  :unsure:

mdia.. 2 km per 10 minučių kažkaip labai daug skamba. Man tai be šansų. Kilometras realiau )

Atsakyti